ObiwanKenobi
Dołączył/a: wrzesień 2024
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Colon co to ramoneska?
0
@tomek8756 napisał wyborcza, może okazać się tak jak w przypadku tej homoaktywistki, która miała zostać pobita a okazało się, że wszystko zmyśliła.
0
@pax dokładnie tak bo Ty myślisz, że Twój ogródek nie jest skażony i możesz się pomylić, a w przypadku szczepień nie ma żadnego ryzyka zakrzepów czy chorób serca więc bez żadnych przeciwskazań można je przyjmować
0
@pax "pytam po co pisać o szczepieniach gdy nie ma obowiązku szczepień i w Polsce nie było."
To odpowiadam i ta odpowiedź może Cię zaskoczyć: bo można, a dodatkowo bo podobno mamy wolność słowa.
0
@zenoowity raczej wyrzuć herbate i nie wychodz do ogródka. Szczepienia nie tak negatywnych skutków jak w przypadku tych czynnosci.
0
@pax nie zestawiam z covidem tylko ze szczepieniami i pokazuję jak bardzo jest ono bezpieczne w porównaniu z tak ekstremalnymi i ryzykownymi rzeczami jak picie herbaty czy prace w ogródku.
5
Życie obecnych czasach jest bardzo niebezpieczne. Nie można pić herbaty bo prowadzi do zakrzepicy.
Nie można też pracować w ogródku bo prowadzi to do chorób serca.
Dobrze, że chociaż można się szczepić przeciw covid i to nie skutkuje niczym negatywnym.
https://www.express.co.uk/life-style/health/1636636/blood-clots-deep-vein-thrombosis-symptoms-signs-sticky-blood-risk-factors-diet-tea
https://www.thesun.co.uk/health/19059935/urgent-warning-gardeners-soil-increases-risk-killer/
0
@KrychaFCB całkiem nieźli zawodnicy, ale dla jakiegoś średniaka a nie dla drużyny z takim budżetem.
0
@Kgorecki2500 nie wiem co gorsze. Czy to, że wierzysz w ich postulaty i dajesz się im okłamywać, czy to mimo wszystko masz nadzieje, że Cię okłamują.
0
@Sapos93 pierwszy lepszy przykład https://www.szpital-zdroje.pl/news/aktualnosci/informacja-o-wstrzymaniu-wszystkich-zabiegow-i-operacji-planowych
https://www.google.com/amp/s/serwisy.gazetaprawna.pl/zdrowie/artykuly/8355676,przelozenie-operacji-zabiegu-pandemia-covid-19-koronawirus.html.amp
1
Ukraińcy się dziwią dlaczego Polacy, którzy tak wiele robią dla Ukrainców przypominają im o historii i o tym co robili ich dziadkowie
https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/1009530/fani-pogoni-przypomnieli-o-tragedii-wolynskiej-ukraincy-komentuja
2
@Sapos93 wszystko pięknie, gdyby nie jak zwykle pewne ale. Skoro tak swietnie leczeni są wszyscy to skąd tak duża liczba zgonów w stosunku do wcześniejszych lat, niezwiązana z covidem?
Czemu pogotowie nie udzielało pomocy dopóki nie zrobili testu?
Dla jakiego dobra ogółu kto miał czekać na operacje kolejne miesiące? Bo co? A jak przez brak operacji nie dożył kolejnego terminu? A operaxje pacjentów chorych na raka? Dla dobra ogółu rak się zatrzymał?
Wszystko pieknie piszesz tylko np. u mnie nie wpuscili na izbe przyjec bez testu wiec jak to jest z tym leczeniem? Jaki wpływ na złożenie złamanej nogi ma to, że pacjent ma covid? Inaczej jest składana?
Przyjecie dodatku dla kadry było uzależnione od styczności wiec wystarczyl jeden pacjent, ale szpital z NFZ dostawał wieksza kase za pacjenta z covidem niż bez.
0
@mysqlav ktoś widze poczuł się urażony.
To jeszcze raz przypomne bo chyba nie potrafisz czytać. Cytuje twoje słowa "Po pierwsze nie ma w polsce czegoś takiego jak służba zdrowia". To jest ta służba zdrowia czy jej nie ma?
0
@LambiPL mógł zemstawić to z Węgrami, ale oni akurat Polaków noe mordowali.
To podaj przykład z kim powinien zestawić, aby wyszło na plus dla Ukraińców.
0
@LambiPL akurat Ukraińcy w tym temacie im nie ustępują a może nawet wyprzedzają jak widać na tym przykładzie.
To, ze wpis moze edytowac kazdy to jedno, inna sprawą jest podejscie do historii.
Czyli wedlug Ciebie nie można zauważyć oczywistego faktu, jeżeli ktoś jest antyukraińskim gościem? Szkoda, że akurat ci proukraińscy oczywistych rzeczy nie zauważają
0
Komentarz usunięty
6
@LambiPL i taki wniosek wyciagnąłeś z tego wpisu? Gratuluje przenikliwosci XD
1
@FC1899Barca jak to nie? Przecie ż niektórzy tzw "Polacy" sami blokują pamięć o Wołyniu, aby nie urazić Ukraińców.
3
@YeastMoss to dziwne, ze przy tych przeladowanych szpitalach i braku wolnych łóżek liczba hospitalizacj spadla chyba o połowę w porownaniu do stanu sprzed covida
6
@mysqlav to czemu sie wypowiadasz jak nie wiesz? W służbach mudurowych jest coś takiego jak służba zdrowia.
A kolega wyżej zapemne napisał o potocznej nazwie.
To, że rząd zaniedbywał ochrone zdrowia to jedno. Drugie to to, że ta ochrona zdrowia chetnie przyłaczyla sie do tej farsy. Brak udzielania pomocy tylko czekanie po kilka godzin na wyniki bzdurnych testów, brak leczenia ludzi na faktyczne przypadlosci bo test ookazal covid. Przyimowanie do szpitali tylko "covidowcow" bo za nich rząd wiecej płaci. Nie trzeba byc ekspertem, aby połaczyc kropki, ale niektorzy tego nie potrafia tylko wierza temu tragicznemu rzadowi
2
@Comentateiro skąd mam wiedziec, ze zaczeła się w czerwcu jak nie podales danych z wczesniejszych miesiecy? Na tym nie widac, ze zaczela sie w czerwcu
0
@Viajero a myślisz, że w nocy albo w zimie pompa ciepła to skąd pobiera prąd? W z czego ten prąd, ktory pobiera jest wytwarzany?
0
Polska druzyna wygrywa w eliminacjach do rundy przedwstepnej przed rundą wstępną elimicjacji Ligi Konferencji.
10
@Borneo dowody na jego kłamstwa są. Wystarczy skorzystać z internetu oczywiście pod warunkiem, że ktos nie ma obrazka rudego na ścianie
9
@Borneo czyli wiem, ze to kłamca, ale go usprawiedliwiasz chcesz, aby sie wytlumaczyl z tych kłamstw.
13
@Borneo masz internet. Wystarczy przejrzec wypowiedzi i juz wiemy jak wielkim kłamcą jest rudy. Tylko wyznawcy slepo w niego zapatrzeni mysla inaczej
11
@Borneo definicja kłamcy:człowiek świadomie mówiący nieprawdę; łgarz, blagier, oszust. Idealnie pasuje to rudego kłamcy. Przypominam, że aby być kłamcą nie trzeba miec tego potwierdzonego sądownie a wystarczy kłamać jak rudy
5
@Borneo Ty mówisz, że Tusk to jedna wielka porażka, ja mówię, że kłamca bo nówił jedno a robil cos innego
11
@Borneo nie zmienia to faktu, ze jest rudym kłamcą
11
@Borneo pierwszy z brzegu przykład.: nie podniesiemy podatków/wieku emerytalnego. Miesiac po wyborach cyk i podnieśli podatki i wiek emerytalny.