0

@fcbarcafan19 czyli sam potwierdzasz, ze sie rozbroilismy. Wyslalismy nasza bron za darmo a w zamian zamowilismy bron i teraz czekamy na nia i oczywiscie musimy za nia zaplacic. A te zamowiona to kiedy dostaniemy?

0

@fcbarcafan19 a ile ich mamy? 30? A ile oddalimy T-72? Wszystkie czyli 230?

0

@anxted zgadzam sie, ale nie kosztem dewastacji swojego kraju. Skoro to problem globalny to czemu tylko my tak chcemy sie zrujnowac, aby pomoc Ukrainie?

2

@Aragorn33 1. Nie mamy wobec nich zadnych zobowiazan, aby wydawac na nich miliardy, dawac socjale itd. Moze zajmijmy sie swoimi obywatelami. I nie, oni nie oficjalnie nie sa uchodzcami. Sprawdz sobie ile osob w 2022 zostalo zarejestrowanych jako uchodzcy. 300?

2. A to nie mamy deficytu i nie musimy pozyczac pieniedzy na funkcjonowanie panstwa? W miedzyczasie oddajemy im kilka miliardow dolarow, do tego skupujemy bezwartosciowy papier zwany hrywnami po cenie ok 10-krotnie wyzszej niz rynkowa.

3. Zdecydowanie w naszym interesie jest w razie czego miec czym walczyc na Podlasiu a w tym momencie oddalismy im wszystkie czołgi i inne sprzety. Jestesmy w bezposrednim zagrozeniu a odsajemy caly sprzet. Przeciez ruscy mogliby wejsc z terenu Bialorusi i co wtedy? Czemu kraje zachodniej europy lub usa a wiec mniej zagrozone nie oddaja tak broni jak my?

4. Pomoc tak, ale nie kazdym kosztem, a przede wszystkim nie kosztem niszczenia wlasnego kraju

1

@don'T.R.I.P.e hahaha, za duzo tvp sie chyba ogladalo.
To ktory mamy rok, ze rok bandery w 2022 był w ubiegłym roku?
Takvogolnie to upowcy to byli dobrzy ludzie:walczyli z Niemcami, z ZSRR a dla rozrywki tylko mordowali polskie kobiety i dzieci nabijają na płoty, przecinajac na pól piłami itd.
I to nie tylko upa mordowala Polakow bo ukrainscy sasiedzi robili to samo.
Trzeba byc idiota, aby myslec, ze nie wiedza, ze bandera nawolywal do mordowania Polakow. Sami wziac powtarzaja, ze Przemyśl czy lubelskie jest ich.
Mam tylko nadzieje, ze nie odczujemy tej ich wdziecznosci jak w 43.

1

@Aragorn33 w naszym interesie jest wydawac nach miliardy w socjalu? W naszym interesie jest zapozyczac sie a przekazywac im nasze miliardy? W naszym interesie jest rozbrajanie sie i oddawanie im wszystkiego? W naszym interesie jest wywoz na Ukraine wegla, gazu paliwa?

1

@maroon wszystko ma byc wspolne a ona chyba o tym nie wiedziala

4

A w USA stabilnie. Nastolatki(11,13,14,18) pobiły 70-latkę bo nie chciała im oddać telefonu.


0

@Przemek2323 a jak przynaleznosc do ue broni nas przed wejsciem tu ruskich bo nie wiedzialem, ze ue posiada armie (nie licze armii urzednikow)

1

@Przemek2323 jesteśmy suwerenni i ue nie zmusza nas zmian w sadownictwie, bo nie podoba im sie, ze sami cos zmieniamy, do zamykania kopalń, do rezygnacji z samochodow spalinowych, do zmiany prawa bo sobie dyrektywy wymyslili itd.

0

@Borneo taka centro-prawico-lewica komuno-faszystowsko-wolnosciowa do tego chrześcijanska lgbt. Pominalem cos?

0

@Borneo Ty jak dowalisz to boki zrywac. PO i poglady chrzescijansko-demokratyczne. Najśmieszniejsze w tym jest to, ze naprawde wierzysz w to co piszesz.

7

I tak wygląda z Rafałkiem w Warszawie
https://zapodaj.net/7ecd245b115df.jpg.html

0

@Ls0811 to Chińczycy tez nalozyli sankcje, ze technologia nie idzie?

0

@Marcelinho99 a dla kogo zginela bo na mapie ciągle ją widze?

0

@Benz a kto straszył? Lapcio? To daj cytat

2

@Medium najlepiej nałożyć karę pieniężna na kluby za to, ze maja za mało pieniędzy i problem rozwiazany

2

@Nano22 nawet ich nie trzeba bo ostatnio w lidze prze Pedrim, Busim i de Jongu tez piłki nie powąchali

0

@lukaszbrk jak zostalem Baskiem.

1

@Rl9k1nG ukrainski, abys mogl sie w Polsce bez problemow komunikowac

0

@Kibic1998 to poziom strasznie sie obnizył jezeli to byl wysoki poziom. Walka slaba, przez 7 rund nic sie działo. Jak taki AJ mógł byc mistrzem? Jest strasznie sztywny, zero balansu co dobrze bylo w porownaniu z Usykiem a porownanie go z Tysonem trudno skomentować patrzac nawet na to jak swietni bokserzy byli w latach 90-tych.
Tak, zdecydowanie Fury obu by zmiotl i wystarczyloby mu na to maks 5 rund.

0

@LS a nie został przypadkiem oczyszczony z tych zarzutów?

2

@Comentateiro ale umiera sie od braku dostepu do lekarza bo ludzie z katarkiem są ważniejsi i pozniej jest 100tys zmarlych wiecej.
Jakos tych z katarkiem nie trzymali na stadionach zmienionych na szpitale
Przypomnij mi o ile mniej hospitalizacji bylo w czasie covidu niż przed nim? O 50%?

3

@Comentateiro to biore pierwszy lepszy artykul i widze "W ubiegłym roku grupa zanotowała 708 mln dol. straty. Jednak przychody wzrosły ponad dwukrotnie: z 852 mln dol. do 1,8 mld dol. — a to dzięki najnowszym filmom o Jamesie Bondzie i Spider-Manie. Wcześniej, w 2020 r., firma odnotowała rekordową stratę w wysokości 3 mld dol."
Ale oczywiscie wedlug Ciebie nie ma to nic wspolnego z lockdownem. To ciekawe co sie dzialo w tym 2020 roku populisto?

6

@Comentateiro tak jak szczepienia zmininalizowaly ilosc zachorowań. Australia coś wie na ten temat XD.
Chyba, ze szczepienie ma tylko wplyw na lockdowny, ale na zachorowania juz nie

0

@Cule1234 powinno byc odwrotnie tzn im mnoej gra tym wiecej powinni zapłacic.

0

@Colon pewnie szczególnie tych imrezujacych u Epsteina

0

@JacekM wpisałem i gdzie znajdę informacje, że Jahwe to normalny człowiek a nie Bóg?

0

@FC1899Barca „ tzw Jahwe, jawnie jest opisywany jako normalny człowiek, bez żadnych nadludzkich wszechmocy, który toczył wojny i zabijał w imię tych wojen i swoich pobudek„ możesz przytoczyć gdzie jest tak napisane bo nie mogę sobie czegoś takiego przypomnieć.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?