0

@swiergol2 ja jem dwa takie golabki z samym sosem.

5

@Krystian1588 bo gołąbków nie je się z ziemniakami.

0

@Pewex idealna sytuacja dla nas, aby przesyl szedl przez jamał i mozna dla nas wynegocjowac dovre warunki, ale nasi tego nie wykorzystają.

0

@Azi no nie wiem czy to sprawka ruskich. Posluchaj wypowiedzi z lutego tuż sprzed wojny https://streamable.com/zgruh4

4

@Kidd Pełny cykl życia koszulki

1

Rekrut XD. Dopiero uczy się chodzić
https://streamable.com/hkphh2

1

@macio_944 i pisze to koleś, którego po 2 latach ciągle boli #mimowszystkoduda. XD

4

@michal26 a po co czytać? Za dużo roboty, ważny nagłówek.

23

@Azi A niby do kogo kierujemy pretensje?
Nie wiem co ty robiłeś lub robisz w Niemczech. Interesuje mnie co jest robione w Polsce z moimi pieniędzmi

15

Pomagajmy Ukraińcom bo tam przecież wojna a ty pracuj na te socjalne.


1

@barcelonaLM a dokąd pójdą z tą kontrofensywą bo czytałem, ze już dalej nie mogą sie przebić i ponoszą teraz spore straty próbując?

0

@michal26 nie no, nie przesadzajmy. Pod faszyzm bym Rosji nie podciągał. Raczej autorytaryzm. Rosja nie jest raczej jednorodna narodowo wiec wątek narodowościowy odpada. Z tą oligarchią tez bym nie przesadzał bo widzimy jak ostatnio padają jak muchy. Nie wiem czy to Putin zmienia kadry czy tez Amerykanie ich likwidują, ale ostatnio kilku takim się zmarło w dziwnych okolicznościach. Tam oligarchą może być tylko ten komu Putin pozwoli - tutaj przychodzi mi do głowy np Chodorkowsky.
A to ze dba o interesy swojego państwa to nie faszyzm, każdy normalny przywódca by to robił (widać u nas tylko nie ma normalnych).
Teraz to w ogóle trudno to podpiąć pod tradycyjne ekstremalne pojecia bo z jednej strony czerpią z tych 80 lat komunizmu, ale z drugiej strony bardziej są obecnie po tej prawej stronie.

0

@FC1899Barca to jest wiadome chyba od 10 lat

0

Dla tych co tak cieszą sie ze zwyciestwa Meloni:
Popiera greenpass i chce jego szybkiego wprowadzenia
Jest zwolenniczką przymusu szczepionkowego i paszportów covidowych.
Pewnie to kolejne zgnile jajo tylko po to, aby dac ludziom złudzenie alternatywy bo jak mawiał wielki zwolennik demokracji Józef Stalin: trzeba dac ludziom taką alternatywe, ze nie ważne kto wygra wybory, ważne by były one wygrane.

https://video.twimg.com/ext_tw_video/1574303180120268800/pu/vid/720x720/6FFRPOtnCgLgLvUp.mp4

0

@michal26 co to jest faszyzm oligarchijny?

0

@Gall z iloma i czy jednocześnie?

3

@takisobiektos to teraz porównajmy ile ludzi zginęło przez skrajną prawicę i lewice od początku XXw. Chyba nie wychodzi to na korzyść lewicy

2

@arasz1819 myślałeś? To chyba było pierwszy raz. Jak klepiesz same hasła typu bo w Rosji jest nazizm i nic za tym nie idzie to nie ma o czym gadać.

2

@lukasz222 Tu się zgodzę, ale totalitaryzm może być rożny np. Rządy Franco w Hiszpanii to ich najlepszy okres w ciągu ostatnich 100 lat, a teraz od 40 lat demokratycznie rządzi tam lewica i kraj się stoczył. Rządy Salazara w Portugalii to tez ich najlepszy okres w ostatnich 100 latach .
Ale w takim razie jak do tego wstawić np Anglię? Tylu ludzi wymordowali w Afryce, Azji w XIX i XXw a patrzymy na nich jak na uosobienie wszelkich cnót.
USA tez takie demokratyczne a od 100 lat brali udział chyba we wszystkich konfliktach zbrojnych i wymordowali sporo ludzi.

4

@arasz1819 sam klepiesz bzdury. Piszesz, ze w Rosji jest nazizm, a nie ma go na Ukrainie. Co lepsze nie wiesz czym jest faszyzm i mylisz go nazizmem. Jak typowy przedstawiciel lewej strony rzucasz rzucasz hasłami typu faszyzm, nazizm a nie masz pojęcia nawet czym jest jedno lub drugie. Typowe

3

@arasz1819 może jednak sprawdzisz czym jest faszyzm. Uważaj tylko, aby ci styków nie podpaliło.
Wyglada tez na to, ze według ciebie komuniści robili tylko dobre rzeczy i nie atakowali innych państw i ich nie mordowali. To jest według ciebie tylko domena faszystów? To powiedz w którym faszystowskim państwie było coś takiego? We Włoszech bo przyłączyli się do wojny?
Ale oczywiście najlepiej przeciwnika nazwać nazistą.
Pa. Nazizm to nie to samo co faszyzm.

4

@tbas tez uważam, ze w naszym interesie jest, aby Rosja poniosła się jak największe straty. Ale mocna Ukraina tez nie jest w naszym interesie wiec najlepiej, gdyby oba państwa poniosły duże straty.
Do tego to jest tak naprawdę wojna USA z Rosją a my zachowujemy się jakbyśmy już chcieli wejść do tej wojny. Zgodnie z informacja od rządzących wydaliśmy już na pomoc Ukrainie ponad 1% PKB a rok się nie skończył, a na nasze wojsko wydajemy rocznie chyba 2% PKB. Co ciekawe USA nie pomagają bezinteresownie bo przejęli rezerwy walutowe Ukrainy i sporo ich złota. Ciekawe czy nadal będą pomagać jeżeli oddana Ukrainie broń przekroczy już wartość tych „zabezpieczonych” aktywów.

8

@arasz1819 jak ja lubię rzucie takich haseł jak nazizm. Do tego ruskich czyli spadkobierców komunistów nadal chodzących z flagą ZSRR i wielbiących tamten ustrój nazywac nazistami. A z kolei Ukraińców, którzy otwarcie hołdują banderze i nazistom oraz otwarcie noszą swastyki nazywa się obrońcami demokracji. To już jest zupełne pomieszanie z poplątaniem i kolejna próba zmiany zmiany definicji.

1

Komentarz usunięty

5

@tbas taki krok wstecz zrobili, ze rząd niemiecki wymusił/wyprosił na Kanadzie przekazanie turbiny do NS1, którą Kanada nie chciała wysłać ze względu na sankcje. Fajny ten krok wstecz.
Dla niektórych życie to nie tylko praca a wczoraj akurat była piękna pogoda.

4

@tbas widać niektórzy mają jeszcze życie poza internetem. Sam spróbuj czasami wyjść ze swojej piwnicy

40

@arasz1819 w Niemczech czyli w kraju, który rządzi w eu już od dawna rządy sprawują ludzie sponsorowani przez Putina.

0

@abram3k pan ładny się zepsuł

0

@arasz1819 a gdzie przeczytales, ze Urszula wplywavna wybory? Choc po czesci taką wypowiedzią chce wpłynąć. Tutaj nie ma mowy o zadnejbpraworzadnosci tylko wyrazne nawiazanie do wyborow, krore jezeli nie beda po jej mysli to mają narzedzia. Fajna tavdemokracja w unii.

1

Brakuje jeszcze kontuzji Pedriego i pozamiatane.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?