ObiwanKenobi
Dołączył/a: wrzesień 2024
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FC1899Barca co tam jeden ptaszek w porównaniu do ogólnej paranoi.
0
Komentarz usunięty
0
@draxidox grali na czas
1
@marcin62 jak to nie slyszeli? A nie lapali ludzi za chodzenie bez szmaty na twarzy?
0
@Kgorecki2500 i doprowadzil do śmierci tylko conajmniej 20mln ludzi
0
@DLFCB powolywanie sie na gazete kijowska w sprawie tego jak wyglada sytuacja w Rosji az trudno komentowac.
0
Najlepszy tekst na podryw tej zimy
https://streamable.com/aqddi2
0
Ach ci wyborcy.
https://mobile.twitter.com/baspiela/status/1568977161788485632
8
@MateuszDoniec a to nie jest łom?
1
A Najsztub może jechać bez prawka, bez badań i go uniewinnią bo staruszka za szybko XD weszła na pasy.
Hajfy nie będę przypominał
https://tvn24.pl/tvnwarszawa/najnowsze/warszawa-wislostrada-taksowkarz-zatrzymal-sie-na-awaryjnych-pasazerka-wyszla-z-auta-zginela-kto-jest-winny-zarzuty-sad-6115595
5
@FC1899Barca i to jest mocny kandydat na kolejną kadencje jezeli dozyje.
4
@Rust_Cohle śniadanie jesz na kolacje wiec tylko wstajesz i wychodzisz. Ubierac już sie nie musisz bo po sniadaniu nie oplaca sie rozbierac.
0
@Borneo ale chyba nie przeczytałeś tego co napisałem. Z jakiej ilości odpadów ile energii jest w stanie wyprodukowac
0
@Borneo taki super, ze nie wiadomo ile odpadow trzeba dostarczyc, aby i ile energii z tego wytworzysz.
0
@semafor i w tym miejscu też cie piecze. Nawet rodzina nie mozesz sie pochwalic, ale to dobrze, ze sie nie rozmnażasz. Samotny, zalosny, ktory nikogo nie interesuje i ktoremu nic nie zostalo poza internetem. Smutne i zalosne jest twoje zycie. Brakuje jeszcze tylko alkoholizmu bo nic i nikogo nie masz, niczego nie osiagnales. A moze nie brakuje?
0
@FC1899Barca nie znam rosyjskiego, ale kobiete tez do wojska siłą biorą?
0
@semafor o niczym innym nie marze jak tylko poznac twoje nazwisko.
To jak dziadzius nie istnieje to po co mialbym gdziekolwiek pisac? Znow problemy z logiką.
I tak nikt poza rodzina o tobie nie slyszal. A sorry, trzeba byloby miec rodzinę.
0
@MESSIah16 dobrze, ze my nie jestesmy w tak zlej sytuacji. Mamy zabezpieczone dostawy pradu, gazu, bedzie nam w zimie cieplo bo weviel mamy tani. Jakie to szczescie, ze mamy takich przewidujacych rzadzacych i nie jestesmy w takiej sytuacji jak Rosja dzieki czemu bedziemy mogli w spokoju i cieple obejrzec mundial.
0
@semafor alez zalosc przez ciebie przemawia. Argumentami zostales sprowadzony do parteru czyli tam gdzie twoje miejsce. Jedyne co pokazujesz to dużo słów i malo tresci, takie pospolite bla bla bla. Zyjesz w swoim wymyslonym, zalosnyn swiecie i jedyne co masz to to forum i wikipedie. W pewien sposob nawet mi cie zal.
0
@semafor a już myślałem, ze cię pochwale za prawidłowe złożenie zdania, ale niestety znów używasz słów, których nie rozumiesz i które nic nie znaczą w zestawieniu ze sobą. Tak mocno próbujesz się wykazać, ze wychodzi bardzo komicznie, ale to akurat pasuje do ciebie.
Stetryczały komiczny staruszek, którego jedynym sukcesem jest ułożenie jednego sensownego zdania co wychodzi raczej średnio, ale przynajmniej bekę z ciebie mam przednią
0
@semafor dalej płaczesz jak na każdym kroku jesteś złomowany? Co raz to piszesz większa głupotę. Nie wiesz czym jest ortografia (kilku innych pojęć tez nie znasz), masz trudności z napisaniem zdania złożonego w taki sposób, aby było zrozumiałe a pozujesz na intelektualistę (albo raczej oczytanego artystę), który jedynie robi literówki. Nie można tego inaczej jak XD. Na koniec jeszcze swoje przywary, które tutaj zaprezentowałeś, próbujesz przerzucać na mnie.
Tylko się nie zapłacz
0
Czy Alba odejdzie w zimie z klubu? Może do Emiratów jak Pjanic albo do USA?
0
@semafor może suchary, ale celne bo widzę jak cię d.pa piecze. Teraz myślisz nad tym jak żałosne jest twoje życie. Do tego nie potrafisz sklepie poprawnie kilku zdań, aby były zrozumiałe.
0
@Borneo już teksas pokazał jak to jest iść w oze jak w ubiegłym roku mieli blackout. Ja pytałem o stabilne źródła energii. Czyli według ciebie to tylko atom albo blackout. A pompa ciepła jako źródłem energii mnie rozbawiłeś.
0
@semafor ani ściska bo próbujesz najpierw pozować na intelektualistę, później na wielkiego artystę a jesteś pewnie zwykłym cięciem pod 50-tke, do tego samotnym, użalającej sie nad sobą, choć próbującym żyć wyobrażeniami jaki to niby jesteś wspaniały i wyjątkowy.
Naprawdę mi cię żal.
3
@Borneo a co jest ostateczne? Tylko fotowoltaika?
0
@semafor to w tworkach pozwalaja wam tak dlugo siedxiec. No ja choruje na bol brzucha od smiechu jak czytam to co wypisujesz. Podobno taki stary a do tego taki glupi i zal mu dupe sciska.
0
@semafor chyba masz bledne mnienanie, ze kogos interesuje kim jestes, ale mozesz nadal wymyslac jezeli po tym ci sie lepiej zrobi. Tylko wez leki bo zaraz wylacza ci tv i do spania
0
@semafor tak, tak. A tabletki juz wziales?
Jezeli o mnie chodzi to moze widziales ten film z bohaterem a avatara. Tak to ja rezyserowakem, ale nir mow nikomu. Mozesz mi od teraz mowic Jurek.
Wiesz, ze nadal jestes zalosny.
0
@semafor a ksiazki masz dostepne na wikipedii, ze jakas udalo ci sie przeczytac?
Widze, ze ciebie prawdziwy czlowiek renesansu, czytasz tony ksiazek, muzyka, teatr, sztuka od 35 lat. Do tego w latach 90-tych studia z prawa, panstwowosci, historii i czego jeszcze. Normalnie czlowiek instytucja a napisac kilku zdan poprawnie i zrozumiale nie potrafi, do tego sadzi bledy ortograficzne. Dobrze, ze internet wszystko przyjmie bo jestem rezyserem teatralny, w wolnych chwilach zrobilem profesure z historii, skonczylem medycyne, nam doktorat z prawa i jeszcze kilka tytulow, o ktorych nie chce wspominac.
Zalosny jestes.