ObiwanKenobi
Dołączył/a: wrzesień 2024
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Cule1234 to Lecce gra w LM bo Sam chciał iść tylko do drużyny grającej o najwyższe cele
1
Zrobiła sie afera o zderzenie Messiego z Mbappe, ale patrzac na filmik to nie widze tam winy Francuza. Nawet nie patrzyl na Leo, nie nadstawiał barku i bardziej to Messi wpadl na niego
3
@RoberDzik I kolejny polityk razem ze szpiegiem https://zapodaj.net/796edb8d6a565.jpg.html
0
A może sprzedać Aube i Depaya, Fati zmiennikiem Roberta i zostawić Abde jako rezerwowego na skrzydło?
1
@Sulimo bo to tylko koincydencja, że akurat po ich przyjeździe przestepczosc wzrosła.
Ale to u nas chyba urzednicy tez sa uprzedzeni do nich bo ostatnio ktos szwagrowi ukradl tablice rejestracyjne wiec poszedl to zglosic. Urzednik powiedzial mu, ze od momentu jak sie zaczal ich naplyw to maja bardzo duzo takich zgloszen.
0
@Janiama nikogo nie bronie, ale napisałeś o złodziejstwie wiec czekam na potwierdzenie tych słów. Równie dobrze można o Tobie napisać to samo: a ten Janiama pracował u tego człowieka, dostawał jakies prywatne zlecenia od niego do realizacji i ma tez taki dom wybudowany. Wiadomo skad bo nic za darmo nie dają a miał kontakty z "Rybą".
0
@osa91 że co? To sukces Piłsudskiego? Gdzie ty sie historii uczyłeś? Przeciez przed bitwą Piłsudski uciekł bo był pewny porażki. Dowodził wtedy "Dąb" Rozwadowski, którego później sanacja uśmierciła. Piłsudski to miał stanąć przed sadem za tę ucieczkę, ale niestety premier Witos tego noe zrobił co miało pozniej bardzo negatywne konsekwencje.
1
@Janiama czyli oprócz tego, ze miałeś znaleźć mu mieszkanie to niczego więcej nie wiesz.
0
@Janiama to odebrał mu mieszkanie czy ten je wykupił bo jak kojarze to chyba chciał je wykupić.
Zwykle tak jest, ze zapłate dostaje sie za coś no chyba, ze Ty te sprawe załatwiałeś za darmo wiec gdzie tu jest złodziejstwo? A Ty co dostałeś za odbieranie tego mieszkania?
6
Wy tu o "poranku kojota" a ja obejrzałem "karate po polsku" i biust Doroty Kamińskiej. Było na co popatrzeć.
1
@Janiama to co ukradł, że nazywasz go złodziejem? Sam napisałeś, że dostał mieszkanie. To dostał czy ukradł?
0
@aleksandrowielki przecież widać, ze nie wystawia rak do Neymara i od razu do kogos, kto jest poza kadrem
0
@Borneo czyli twierdzisz, ze dodatkowo wojsko amerykanskie tak naprawde to nic nie wie, do tego niczego nie widzi i przez to ma błedne informacje
0
@maroon strzelam, ze to sprawka tłumacza google.
5
@Medium do tego, jak na uchodźcow przystało, inżynier i dentysta
0
@Borneo ale to nie jedyny artykul z taka liczba i powołuja sie na pentagon. Czyli to oentagon sie myli a internetowi eksperci mają racje?
0
18-letnia dziewczyna została „zgwałcona dwa razy w odstępie zaledwie dziesięciu minut przez dwóch oddzielnych mężczyzn w hotelu po ucieczce z rozdartej wojną Ukrainy”
Uciekła z Ukrainy a tu coś takiego.
https://lubon.tv/horror-jako-18-letnia-dziewczyna-zostala-zgwalcona-dwa-razy-w-odstepie-zaledwie-dziesieciu-minut-przez-dwoch-oddzielnych-mezczyzn-w-hotelu-po-ucieczce-z-rozdartej-wojna-ukrainy/
0
@Borneo szacunki mogą sie roznic, ale jednak jest spora różnica miedzy 230 a 30
0
@Borneo to ile tych samolotow wreszcie sstracili? Juz w kwietniu pisali o prawie 200 samolotach straconych a tymczasem Pentagon na koniec maja podaje 36 samolotów. To skąd sie te liczby biora i jak jest prawdziwa?
https://www.pap.pl/aktualnosci/news%2C1224049%2Cpentagon-ujawnil-straty-rosji-sa-bardzo-znaczace.html
0
@Gwyn moj bład, przeczytalem, ze obniżenie ceny o 1/4.
0
@Gwyn głupie to są te twoje wypociny i nie czy sie z nich smiac czy plakac.
Podniesli ceny za wysoko i zaczyna sie bojkot, towar zalega w magazynie a już szykuje sie kolejny to wtedy wyprzedaje sie ten zalegajacy po nizszej cenie, aby nie byc stratnym a nowa partie sprzedaje sie juz po wlasciwej cenie a nie takiej z nieba. Ale widze, ze wedlug ciebie ceny nie nalezy obnizyc tylko trzymac w magazynie i czekac na bankructwo. Zastanawia mnie gdzie pracujesz. Pewnie w budzetowce
0
@Gwyn coż za wspaniała analiza bajki. Czy Kopciuszka tak samo analizujesz?
To teraz według Ciebie ile jedno jajko kosztuje w hurcie? 2,80zł? Gdzie tam też jest mowa o inflacji? Gdzie jest tam mowa o wzroscie kosztów? Może chcieli jak z cukrem sztucznie zawyzyc ceny, aby miec większy zarobek?
A pózniej przychodzi taki jak ty i cieszy się, że orlen dał mu 30gr rabatu na paliwo i płaci za nie 7zł choć powinien maksymalnie 5zł i mowi, ze jak nie zaplaci to koncern upadnie i nie bedzie na bombelki i przybłedów ze wschodu.
Edit to Twojej analizy dodam, ze biznes upadł a ludzie już nigdy żadnego jajka przez to nie zjedli.
0
@Gwyn moze od razu prowadzi do upadku swiata? A morał nie jest gowniany tylko pokazuje, ze w jednosci jest siła. Podzieleni jestesmy slabi i moga robic co chca
0
@kamil9040 ale sporo wróciło z powrotem bilans wychodzi chyba 1,8mln i od jakiegos czasu wiecej ich wyjezdza na Ukraine niz przyjezdza
0
@Gwyn to jest według Ciebie morał? Chyba nikt Ci bajek w dzieciństwie nie czytał
0
@Bykunn dlaczego sztuczne obnizanie? W tej historyjce nie bylo mowy o ingerencji rzadu.
I dlatego ludzie rzucaja sie na cukier po 7zł za kilo a w Niemczech czy Bułgarii dokładnie ten sam jest po 3zł
0
@Gwyn wiem, ale morał jest prawdziwy
0
Gdyby tylko Polacy potrafili sie w ten sposob zjednoczyć, ale zawsze znajda sie panikarze co pobiegną po 50kg cukru bo braknie
https://m.facebook.com/584878838244744/photos/a.916888505043774/5304503946282186/
0
@333tricampeones333 jak dlugo siedxial za to w wiezieniu?
0
@jordus100 to dużo z nich to chrześcijanie czy wszyscy? Sugerowales, ze to sami chrzescijanie a tez juz sie zmieniło?
Dziekuje za gratulacje. Rozumiem, że według ciebie dziecko nie ma ukladu nerwowegoi nie rozwija się w łonie matki? A takie przed urodzeniem tez niczego nie czuje, bo w niektorych stanach mozna chyba do konca ciazy zabijac dzieci, i można dodatkowo na żywca pobierać z nich organy?