ObiwanKenobi
Dołączył/a: wrzesień 2024
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@jordus100 a gdzie pod tym linkiem jest informacja, ze to chrzescijan robota?
I jeszcze porownaj to milionow zabitych dzieci tylko dlatego, że jak dupa swedziala to zamiast sie podrapać dla sie zapłodnić
0
@MateuszDoniec @creativeopinion trochę bez sensu ze strony klubu byłoby wypuszczenie takich informacji, gdyby nie było to niczym poparte bo wizerunkowo jednak sporo tracą. Gdyby sytuacja była prawnie niepewne to tez raczej by tego nie ruszali bo np. w przypadku Neymara od razu Laporta poszedł z nim na ugodę. Wiec albo coś jest na rzeczy z tymi umowami albo Laporta nie ma wyjścia i łapie się wszystkiego, aby zmusić zawodników do renegocjacji umow
1
Czy klub odniósł sie do tego? Tzn czy z klubu wyszla informacja o nieprawidlowosciach z kontraktami czy tylko w gaziecie tak napisano?
0
@arasz1819 jak to nie osiągnęła? Mateusz powiedział, że inflacja w Polsce to ich zasługa
1
@RoberDzik haha. Z udostępnienia danych sondażowych do wojny i oddania Ukrainy. Lepiej weź leki
1
@hayek tez mam takie wrazenie tylko czy nie przyjdzie im do glowy, aby na grype czy covidka zrobic obowiazkowymi tak jak np na jakies pneumokoki
6
Walka z terrorystami w Strefie Gazy idzie bardzo dobrze. Zabito już 16 dzieci.
2
Organizacja Amnesty International wyraziła dziś ubolewanie z powodu „wzburzenia i złości” wywołanych jej raportem, w którym zarzuciła wojskom ukraińskim narażanie ludności cywilnej. AI dodaje jednak, że w pełni podtrzymuje swoje tezy. Raport wywołał oburzenie prezydenta Ukrainy Wołodymyra Zełenskiego.
Amnesty International napisała w raporcie, że wojsko ukraińskie narusza prawo konfliktów zbrojnych rozmieszczając sprzęt i uzbrojenie w szkołach, szpitalach i dzielnicach mieszkalnych, a także przeprowadzając ataki z terenów gęsto zaludnionych. "Wynikające z tego rosyjskie uderzenia w zaludnione obszary zabiły cywilów i zniszczyły cywilną infrastrukturę" - napisano w raporcie.
https://www.rmf24.pl/fakty/swiat/news-raport-amnesty-international-wywolal-oburzenie-w-pelni-podtr,nId,6205625#crp_state=1
0
@Vebrol żeby go nie marszczyć tzn żeby nie było zmarszczek
3
@barcelonaLM i jeszcze Azerbejdżan
0
@Kgorecki2500 jacy cywile? Przecież Izrael zabija tylko terrorystów, nawet tych 5-letnich
0
@Hosh a od czego jest prokurator jesli nie od atakowania oskarżonych? Po drugie to nie widzę we wpisie Ziobry, aby wymienił nazwisko Frasyniuka.
Teraz ro się nazywa krytyka, gdy nazywa się śmieciem osoby broniące naszych granic?
1
W ostatnim tygodniu było najwiecej przekroczeń granicy od początku wojny jeżeli chodzi o wjazd na Ukrainę.
https://mobile.twitter.com/KubisiakA/status/1555112050338271232
1
ONZ wydała wojnę „niebezpiecznym” teoriom spiskowym zapewniając, że „świat NIE jest potajemnie manipulowany przez globalną elitę”
Organizacja Narodów Zjednoczonych wypowiedziała wojnę teoriom spiskowym, opisując wzrost myślenia spiskowego jako „ niepokojący i niebezpieczny” i zapewniając społeczeństwu zestaw narzędzi zwalczania każdego kto ośmieli się sugerować, że rządy światowe nie są całkowicie uczciwe i przejrzyste.
ONZ ostrzega również, że George Soros, Rotszyldowie i państwo Izrael nie mogą być wiązane z żadnymi „ domniemanymi spiskami”.
UNESCO połączyło siły z Twitterem , Komisją Europejską i Światowym Kongresem Żydów, aby rozpocząć kampanię o nazwie #ThinkBeforeSharing: Stop rozprzestrzenianiu teorii spiskowych.
ONZ chce, aby każdy z nas wiedział, że wydarzenia NIE są „ potajemnie manipulowane za kulisami przez potężne siły z negatywnymi intencjami ”, a jeśli spotkamy kogoś, kto myśli, że globalna elita spiskuje w celu konsolidacji władzy i dyktatu, musimy podjąć działania.
Cały artykuł
https://www.goniec.net/2022/08/04/onz-wydala-wojne-niebezpiecznym-teoriom-spiskowym-zapewniajac-ze-swiat-nie-jest-potajemnie-manipulowany-przez-globalna-elite/
0
@Kitek1640 czesc. To moze nawet sie widzielismy bo ja tez jestem w Stegnie
0
@SuperPatsonFCB Ale tylko walkę z białym rasizmem czy z czarnym rasizmem tez można wspierać?
4
Ależ mamy dobrobyt w Polsce
https://streamable.com/mnot0a
1
@Transu96 ale to nie ubezpieczenie nie pokryje? Gorzej to takim passatem w kogoś wjechać i nie mieć AC
0
@HavertzKai Barcelona w ostatnich latach jedynie kogo dobrze sprzedała to Moribe. Więcej nie kojarzę
0
@Encore Szkoda tych kontuzji Rafinhi bo mógł być z niego niezły grajek
0
@HavertzKai już zapłacone ponad 50mln za zawodnika z rocznym kontraktem i 34 lata na karku
0
@lucas/catalan sporo waży, ale to chyba przez ten rozmiar GG
1
@LS można. Ja mam ups i akumulator i starcza na ok. 6-8h pracy. Sprawdziło się jak były awarie i brak prądu przez cały dzień.
0
@aleksandrowielki ale nadal mają 1,5mld ludzi, którzy i tak w większości nauczeni są słuchać wladzy i wykonywać rozkazy. Pod względem militarnym chyba już doganiają USA wiec dla Stanów to chyba ostatni dzwonek, aby z nimi wygrać. Im dłużej czekają tym gorzej to się może dla nich skończyć. Poza tym USA lubi walczyc rękami innych wiec Tajwan się do tej operacji idealnie nadaje.
0
Kohl a rozbicie Jugosławi. Ciekawy artykuł na podstawie ksiązki Waldengerga "Rozbicie Jugosławii. Jugosłowiańskie lustro międzynarodowej polityki" o tym jak „człowiek pokoju” wpłynął na wywołanie wojny na Bałkanach
https://www.tygodnikprzeglad.pl/kohl-a-rozbicie-jugoslawii/
0
@masq ta wojna już trwa od jakiegoś czasu i USA zdaje sobie sprawe, ze w niej przegrywa i dlatego może niedlugo dojsc do użycia broni.
0
@fotohobby człowieku, wpieprz..sz się miedzy wódkę a zakąskę i prawisz swoje mądrości, o które nikt cię nie pyta. Kolega pisał o alarmie przeciwlotniczym a jak sama nazwa wskazuje jest on w przypadku nalotów i nie ważne, ze alarm powietrzny to jest to samo tylko dotyczy całego zagrożenia z powietrza. Zeozumiales czy jesteś niepełnosprytny?
0
@fotohobby to może najpierw pokaż choć jedno zdjęcie ciał tych zamordowanych w teatrze w mariupolu bo takich nie widziałem.
Czyli według ciebie muszę się szczepić i kochać Ukraińców bo inaczej sympatyzuje z Putinem bo tak ci podał TVN. Swietna logika.
A może czytam obie propagandy z każdej wybieram to co jest bardziej spójne?
0
@Aragorn33 1. Wykorzystała lotnictwo w marginalnym stopniu. Zniszczyli na dzień dobry lotnictwo ukraińskie, infrastrukturę a nie atakowali ludności cywilnej a conajwyzej broń ukraińska ukryta na osiedlach mieszkalnych.
2. Znów rozgranicz naloty od ataków rakietowych bo sam pokazałeś, ze nalotów było niewiele.
3. Tak twierdze bo co oznacza stwierdzenie” w sporej części miast”? Czyli w ilu? 60% miast? Jesli tak twierdzisz to piszesz bzdury.
0
@Aragorn33 czyli nawet czytać nie potrafisz tylko żyjesz w swoim świecie. Od samego początku pisze o nalotach, ze ich nie było, no prawie nie było bo zgodnie z twoim artykułem była ich znikoma ilość a Ty nagle piszesz, ze w sumie to chodziło ci o ataki rakietowe.
Poza tym w tym cytacie „Naloty były rownież w dzień, przy czym ataki nocne zdarzały się codziennie bo miały także cel psychologiczny” ewidentne odnosisz sie do nalotów i twierdzisz, ze były RÓWNIEŻ w dzień, ale nocne zdarzały sie codziennie. No nie można tego inaczej odczytać jak to, ze naloty były nawet 2 razy dziennie. Jak widać ta sam nie potrafisz ze zrozumieniem przeczytać swoich tekstów.
1. Czyli według Ciebie pentagon się myli i podaje bzdury? No takie źródło według Ciebie kłamie?
Nadal twierdze, ze lotnictwo odgrywa w tej wojnie marginalną role co pokazał nawet twój artykuł chociaż twierdziłeś, ze naloty były każdej nocy a nawet w dzień.
To ciekawe tez, ze nie odniosłeś się do artykułu wyraźnie mówiącego, ze sprzęt militarny Ukraińcy montują/montowali na terenach mieszkalnych biorąc za żywa tarcze cywilów. Najśmieszniejsze, ze pokazałem to na twoim przykładzie jednocześnie cię kompromitując, ale ładnie to pominąłeś.
Sorry, ale nie jestem takim ekspertem, aby na tym filmie zobaczyć samolot i noe wiem gdzie ty go widzisz. Pewnie dlatego bo tak napisali. Tez ciekawe, ze robią nalot w momencie ataku rakietowego. Przecież wtedy jest ryzyko stracenia samolotu swoim ogniem, ale co ja tam wiem
2. I w tych źródłach miałeś informacje o codziennych nalotach na Kijów? I nie powiedzieli ci o lokowaniu sprzętu na terenach mieszkalnych? To ładne źródła.
I nie neguje tego, ze naloty były, ale była ich znikoma ilość w porównaniu do innych działań chociaż, jak wykazałem przytaczając twój cytat, twierdziłeś, ze były one każdej nocy a nawet w dzień i to na jedno miasto.
Liczba zabitych cywilów ma duże znaczenie bo twierdzisz, ze to oni są bombardowani a nie infrastruktura. Wiec jesli Rosjanie wzięli ich na cel to ilu zabili w Kijowie?