0

@maroon Ronaldo chyba ma 2 mistrzostwa

0

@kamil9040 ale za to na pomoc Ukrainie przeznaczany juz podobno 22% naszego budżetu.

0

@Criss18Barca Morawiecki to taki Bartomeu, ale niestety Tusk nie jest Laportą tylko co najwyżej Rosellem.

1

Piekne podsumowanie części kobiet, ktore są zapatrzone w netflixa i obraz kobiety jaki wtłaczają im do głów amerykańskie filmy
https://streamable.com/ovqdrx

0

@Nieznajomy historii tego pomnika nawet nie zrozumiesz. I kilka miast rzadzonych przez ukrofili to nie cała Polska.

3

@Nieznajomy co to znaczy, ze nikt go sobie nie życzył? Rodziny ofiar, sasiedzi, swiadkowie ukrainskich mordow i wiele innych osob sobie życzyło tego pomnika.

0

@AbelKabel zdecydowanie twoja analiza jest za trudna i nie ogarniam jej.
Nowa dawka na mutacje superdupergammapiksialfa2022. Nie watpie, ze ja przyjmiesz na niezwykle przeziebienie

0

@AbelKabel jakie jaja? Jestem smiertelnie powazny, jak covid.
To piszesz o faktach czy o tezach? To dwie rózne rzeczy. Teza to cos co sie komus wydaje wiec nie moze byc mowy o faktach.

Widocznie ja nie łykam wszystkiego tak jak ty

0

@AbelKabel ja zarzucasz kłamstwa to podaj przykład.
Ps. Dobrze, ze przyznałes, ze piszesz bzdury

1

@AbelKabel Ty mozesz pisac bzdury a mi nie wolno?

1

@AbelKabel ale z Ciebie foliarz. Tylko 3 szczepienia to nie dziwne, że zachorowałeś

1

@AbelKabel@AbelKabel to te 4 szczepienia, ktore przeszedles nie pomogły i zachorowales?

3

@Jasialdinho chyba tvp sport

4

@Comentateiro a ile razy ci "najbardziej kompetentni ludzie na planecie" się myli?
Najbardziej popularne przykłady:
Papierosy nie są szkodliwe a nawet są dobre dla zdrowia i reklamowane przez lekarzy.
Ołów w benzynie jest bezpieczny dla zdrowia.
Rad jest bezpieczny i nawet był używany i polecany jako lekarstwo.
I tak można mnożyć przykłady pomyłek tych "najbardziej kompetentnych ludzi na planecie" za które płacą zwykli ludzie. I to tylko dlatego, ze ktos chce sie wzbogacic

2

@Comentateiro Tak się znasz na nauce jak krowa na jeździe samochodem. Znalazłeś sobie bozka w którego wierzysz bo ktoś powiedział, ze na pewno tak jest, uwierz naukofcom.

To mam tylko jedno zdanie dla ciebie. Moje ciało, moja sprawa.


4

@Comentateiro zapozyczone z internetu, ale podsumowanie celne: jedna zmiana u covidiotów mi się podoba. Najpierw było, że po szczepieniu nie zachorują, później, że nie będą hospitalizowani, następnie, że nie umrą, a teraz juz coraz częściej chwalą się, że zaszczepili się i mimo to żyją XD.

0

@macio_944 Jestem przeciw używaniu takich nazw i zmiany ich znaczenia na potrzeby marketingu bo nikt przecież nie tknie czego o nazwie „ papka roślinna”, ale chyba jednak nie tedy droga. Zakazywanie czegoś przez urzędników nigdy nie wychodzi na dobre.

0

@jordus100 1@jordus100
1.ale od kiedy według ciebie staje sie czlowiekiem? Gdzie jest ta granica?
2. Ja kto dziecko nie decyduje? Zyje, rozwija sie wiec chce zyć.
To przypominam, ze nikt kobiety nie zmusza do oddania swego ciała innego czlowiekowi, ale jeśli juz sie oddala i poszla z kims do łózka to znala tego konsekwencje i zrobila to dobrowolnie.
3. To ty odleciales a ja tylko pokazuje twoją głupote. Przypominam, ze wolnosc jednego konczy sie tam, gdzie zaczyna sie wolnosc drugiego. Moze zacznijmy od pojec. Zgodnie z konwencja o prawach dziecka, dziecko to każda istota ludzka przed 18 rokiem życia i każde dziecko ma prawo do życia.
Co tych twoich bzdur to jaki odsetek kobiet ma problemy zdrowotne zwiazane z ciazą? 1 na 100tys? Ale mimo wszystko chcesz aby wszystkie "profilaktycznie" sie skrobaly.
4. Co nie jest chronione? Kobieta? Wskaz w ktorym stanie kbieta nie bedzie ratowana, jezeli zagrozone jest jej zycie.
6. Czwmu świadomie? Wydaje mu sie, że tym razem znow mu sie uda i tak samo jest z kobietą tez jej sie wydaje ze sie uda zamiast sie zabezpieczyc lub chociaz policzyc dni. To z tego co napisales jakie mezczyzna ma prawo decydowania? Rozumiem, ze n a papierze decyduje o aborcji, ale jak kobieta jednak urodzi to nie musi jej płacic alimentow?
5. Pozwolę bo rozumiem, ze nie masz jeszcze wytycznych

0

@Commandement przypominam, ze pis z konfa nie zmienili prawa. To ustawa była niezgodna z Konstytucją notabene napisaną przez lewicę.
Idąc przykładem marihuany. Czy to, że jest nielegalna ogranicza jej dotarcie do wiekszej liczby osób a co za tym idzie do jej palenia? Sadze, ze jednak tak. Wiec tak jak piszesz jedna moze pojedzie do innego stanu a druga moze pomyśli zanim pojdzie do łóżka.

1

@Commandement ale jedno wynika z drugiego tzn jeżeli będzie trudniejsza w osiągnięciu to jednak, przynajmniej cześć ludzi przestanie jej dokonywać a inna cześć się zastanowi i pomyśli głowa a nie du.ą i sie zabezpieczy.
A co mnie interesuje ich radykalizacja? Przecież oni już są ekstremalnie radykalni.
Szczególnie ta znakomita większość jest przeciw pedofilii, która jeździla do Epsteina. Dziwnym tez trafem środowiska radykalne będące za aborcja tez są za legalizacją pedofilii lub obniżeniem wieku

1

@Commandement to wreszcie jest sens czy nie? To ocali zycie dzieci czy nie bo wedlug ciebie jednak ocali? To po co chcesz w Polsce dostep do aborcji jak mozesz jechac do Czech?
Mozna tak samo napisać o karaniu pedofilii. Po co ich karac jak mogą sobie pojechac do Tajlandii albo na wyspe Epsteina i tam wykorzystywac dzieci a tak to uderze w tych najbiedniejszych zboczuchów?

2

@jordus100 1@jordus100
1.a jak przeżyje? Chodzi na polowanie? Czy do sklepu po jedzenie? Czy według ciebie od 25 tygodnia staje się człowiekiem a wcześniej to piesek?
2. Czyli według coebie jedna osoba moze zdecydowac czy zabic drugą niewinną osobę, ale ta druga juz nie moze zdecydowac czy chce dalej żyć. Swietna logika. Gdyby nie szkoda byłoby mi tych dzieci to moze bym to poparl bo takich inteligentow jak ty by sie mniej rodzilo.
3. To czemu w Polsce rodzi sie 300tys dzieci rocznie i te kobiety ciągle żyją.?
Przywolując twój wcześniejszy przyklad z przejsciem dla pieszych to czemu piesi przed wejsciem na pasy nie stzelają z kałacha do jadacych samochodów, aby zapobiegać ryzyku potracenia?
Poza tym matka ingeruje w wolnosc osobista tego dziecka zabijają je.
4. I bardzo dobrze, ze nie jest chrobiona bo to zabijanie innego człowieka. Ale pisales, ze w stanach przy zagrozeniu zycia nie mozna ratowac matki a teraz piszesz, ze moga dopiero zakazac. To jak to wreszcie jest? Jak zwykle teczowa demagogia próbując wplywac na emocje.
5.ale miałeś podać konkretne dane a nie teoretyczne rozważania. To hdzie masz te dane? Jest jeden odnośnik do krajów Ameryki Łacińskiej, ale nie poparty dowodami tylko "bo tak im się wydaje". Wiec czekam do udowodnienie twojej tezy.
6. A czytaj ze zrozumieniem to uczono cie w podstawówce? Trzeba zdawac sobie sprawe z konsekwecji swoich czynow. Czy masz swiadomosc, ze jezdzac samochodem mozesz kogos zabic? I co robisz? Jezdzisz bezpiecznie, ale nadal trafiaja sie idioci szalejacy na drogach. Moze dla nich tez chcesz zrobic jakas forme abolicji, ale nie ponosili konsekwencji swoich czynow?
Jak zaczales o facecie to rozumiem, ze jestes za tym, aby tez mogl decydowac czy kobieta moze dokonac aborcji.

3

@jordus100 dla mnie to aborcja dla zabawy z dwoch powodow. 1. Jak pseudofeministka mowi, ze zajdzie z ciaze, aby zrobic aborcje. 2. Bawisz sie ile mozesz, a pozniej zabijasz dziecko, aby nadal sie bawic bez konsekwencji.

A w jaki sposob wyrok spowodował to, że lekarz nie moze w wymienionej sytuacji podać takich leków? Patologią jest dostęp dla kazdego to tych niebezpiecznych substancji, ktore sa zdecydowanie bardziej niebezpieczne dla zdrowia kobiet niż ciaza.
Na jakiej podstawie twierdzisz, ze w Stanach nie można ratowac kobiety, jeżeli ciąża stanowi zagrozenie dla jej zycia? Wyrok nic takiego nie mówił.
Mam nadzieje, ze uchronimy sie przed kims takim jak ty, ktory nawet nie ma pojecia o czym pisze bo dobrze teczowej ulotki nie przeczytal a wydaje mu sie, ze moze decydowac o życiu innych

4

@jordus100@jordus100
1. To w ktorym momencie staje sie człowiekiem? Piszesz, ze aż zacznie żyć samodzielnie czyli kiedy? Mając 6, 10 lat? To może aborcja postnatalna do 6 roku życia?
Ps. Ta teczowa narracja jest identyczna jak nazistów. Tez twierdzili, że Słowianie czy Żydzi to podludzie i mozna zabijac ich bez skrupułów. Odczłowieczali ich, aby nie miec wyrzutów sumienie czyli tak jak ty teraz robisz.
2. Wchodz.ac na przejscie rozglądasz sie czy jest bezpiecznie i mozesz przejsc. Jezeli wchodzisz wprost pod auto to tak, jest to twoja wina.
Poswiecajac cialo najpierw komus sama podjela decyzje i musi liczyc sie z ewentualnymi konsekwencjami.
A czemu nie pozwolisz zadecydować temu dziecku czy chce żyć? To jeszcze raz zapytam do kiedy chcesz aborcje? Do 6 roku zycia?
3.ciąża zagrozeniem dla życia? Co za bzdury. Aż dziwne, że ludzie nie wygineli jak kbiety w ciazy masowo umierają.
Co nazywasz profilaktyką? Antykoncepcje? Na pewno zabójstwo dziecka to nie profilaktyka.
A jezwli chodzi o prawo to gdzie tak nie jest? A jak napiszesz w Arabii Saudyjskiej lub cos w tym rodzaju to cie znow wysmieje.

Skad masz dane, ze zakaz aborcji nie zmniejszają ich ilosci? Instytut danych z dupy? Pokaz twarde dane.
To moze byc dla ciebie szok, ale juz w podstawówce ucza skad biora sie dzieci wiec jak ich nie chcesz to wiesz czego nie robic lub sie zabezpiecz.

1

@jordus100@jordus100 bzdury wypisujesz. Zgodnie ze słownikiem języka polskiego aborcja to zabieg przerywanie ciąży wiec ewentualny zabieg medyczny po poronieniu nie jest aborcją.
To, że lekarz nasłucha się takich baranów zaślepionych tęczową ideologią, którzy mu mówią, że w żadnym przypadku nie moze przerwac i pozniej zdarzaja sie takie sytuacje to jest wasza wina.
Jeszcze raz przypominam, ze prawo dopuszcza taką opcje celem ratowania zycia.
To ty nie szanujesz życia bo dla zabawy chcesz zabijac dzieci.

2

@jordus100 to czyj jest ten płód? Owca może z niego wyrosnąć?
Dokładnie, wolność kończy się tam, gdzie zaczyna się wolność dziecka.
Narusza wolność osobistą? Mogła pomyśleć zanim dała naruszyć tę wolność czyimś fiutem. Wyborem kobiety jest to czy pozwolić się komuś zapłodnić. Jeżeli idzie z kimś do łóżek to jest jej wybór i chyba jest swiadoma konsekwencji.
Zabicie dziecka nie jest wyborem a morderstwem.
Każda ciąża jak widzw z twojego wpisu to ciężka choroba przenoszona drogą płciową, nawet bardziej mordercza niż covid XD.
Przypominam, ze zgodnie z polskim prawem w przypadku zagrozenia życia matki lekarz może dokonać przerwania ciąży

2

@Comentateiro tak, narzucam kobiecie, że powinna myśleć, ale dla nich i jak widac dla ciebie to jest za trudne. Wasz lewicowy dramat polega na tym, że nie szanujecie życia i aby nie miec wyrzutow sumienia przez zabijanie innych to zmieniacie pojęcia. Ten jest prawicowym ekstremista to można go zabić, to jest zaeodwk a nie człowiek to można zabić itd.
To czemu mordercy sa wsadzani do wiezień? Zabił ktoś swoją rodzine to powiedz policji, że to nie ich interes i niech pilnuja swoich spraw.

1

Komentarz usunięty

0

@Nano22 a oprocz tego, ze wyglada jak chłopak to jaką ma piosenkę, którą mógłbym kojarzyć? Puscilem sobie kilka na yt i raczej słabe.

0

@jeyx77x dokladnie. Jestem tym zazenowany. Nawet spokojnie nie moglem isc na zakupy bo potykalem sie o trupy na ulicach

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?