8

I tak właśnie wygląda ta elektromobilność i samochody elektryczne
https://streamable.com/fkhf2k

1

@tomek8756 jak to jest, że drożyzna i paliwo po 8 zł nikogo nie wkurza i nikt na ulice nie wychodzi, ale wystarczy zabronić skrobanki albo zapowiedzieć brak licencji dla TVN i nagle tłumy na ulicach.?
Chyba we wspomnianym TVN nie powiedzieli, ze należy protestować wiec ludzie potulnie płaca 8zł za paliwo

0

@Janas11224 a oni przegrali tylko teoretycznie czy jednak faktycznie?

0

@Borneo czytasz czasem to co piszesz? I jak dzieki pompom firmy jeszcze dzialają? Od kiedy pompa ciepla jest gwarantem dzialania firmy?

0

@Borneo jak zwykle natłok słów bez składu, ładu i nie na temat. I pompami ciepła chcesz się uniezależnić od gazu. A na co pompy ciepła są? Na powietrze chodzą? XD

1

@Borneo bzdury piszesz. To, że Europa idzie w jakimś kierunki nie oznacza, że jest to właściwy kierunek. Może najlepiej pracować do usra... śmierci i tylko płacić na samych polityków? Było mieć kraść OFE, gdzie po pewnym czasie każdy emeryt zacząłby wreszcie pracować na swoją emeryture.

Łunia daje piniondze. Zeby ci czasem ich nie nawaliła. Czyli rozumiem, ze z podatków sie na te drogi nie składamy?

Jezeli chodzi o glosowania to obejrzyj ten film Sośnierza, o ktorym wspomial i wyedy powiedz, gdzie rzeczywiscie jest ta maszynka do głosowań.
Co do ingerencji to oczywiście mogę ci narzucic jakie masz miec meble w domu albo, że nie mozesz korzystac z lazienki po godzinie 16? W koncu mogę cię odwiedzic wiec mam prawo do ingerencji

0

@Emhyr to trochę za duzo skrzydłowych bedzie bo jeszcze Abde ma awansować do pierwszego zespołu

1

@MarFan Orlen podniosl marże kilkunastokrotnie. Socjal i prezenty dla Ukrainy same się nie sfinansują

1

@Hubsao a po co mu mówić? Przecież i tak my mu zapłacimy za paliwo

0

@ZielonySzparag co jest nieprawdą? Oficerem czego był? Policji? Chyba Border Patrol. Akurat zastrzelił strzelca i było to w kilku zródłach, nawrt cnn
https://www.google.com/amp/s/amp.cnn.com/cnn/us/live-news/texas-elementary-school-shooting-05-27-22/index.html

5

Gdyby komuś umknęło to człowiek, który zabił napastnika z teksańskiej szkoły nie był nawet policjantem.

Był to rodzic i małżonek nauczycielki.

Był u fryzjera, gdy jego żona zaczęła wysyłać SMS-y, że w szkole jest strzelec. Chwycił strzelbę fryzjera i popędził do szkoły. Minął policjantów czekających na miejscu, gdy w szkole ginęły dzieci, ewakuował żonę i córkę, wrócił i zabił strzelca.

Nazywa się Jacob Alvarado.

0

@Kapitan hawk "I kto tu jest hipokrytą???" odpowiadam na pytanie: ty.
Najpierw cos sugerujesz a pózniej twoerdzisz, ze nic takiego nie mialo miejsca. Żałosne

0

@Kapitan hawk przeczytaj jeszcze raz i może zrozumiesz co napisałeś i zasugerowałeś. A teraz wycofujesz się rakiem. Typowe

0

@Kapitan hawk ooo, teraz nagle nie ma? A co co napisałeś w pierwszym komentarzu?
Wyszla hipokryzja
#factos

0

@Kapitan hawk przykład na twoim poziomie i porownanie Europejczyka do Amerykanina.
Ciekawe, że jak Latynos morduje to nagle staje się biały.
Ciekawe tez, że jak biały zabija to zawsze jest informacja o białych ekstremistach, ale jak zabija niebiały to wtedy cisza o kolorze skóry

0

@Kapitan hawk Salvador Ramos to takie typowe nazwisko osoby o białym kolorze skóry.

1

@martin3131 Są, np Nitras

1

@cris2706 pomogę. Nie ma takich

1

@Momals11 u mnie 50zł za wymianę. Olej i filtr sam kupuję

1

@Rocky_Bilbao trzeba przyznac, że na początku drużyna zaczęła grać inaczej, lepiej, stwarzać wiecej sytuacji i wreszcie chciało się te mecze oglądać bo to już nie były takie nudne flaki z olejem. Niestety od paru kolejek znow grają strasznie nudno, bez chęci.
Zaczekałbym na przepracowanie okresu przygotowawczego przez Xaviego i zobaczymy jak zacznie to wyglądać w kolejnym sezonie.
U mnie na razie ma plusa za tę połowę sezonu.

0

@takisobiektos a skąd wiesz co Lewy da? Przypominam, że jego kariera też już jest bliżej konca. Messi też dawał ogromne liczby, ale w PSG już takich liczb nie ma (chociaż dokłada coś innego)

1

@Rocky_Bilbao ale był wybrańcem i przywrócił równowagę mocy.

0

Znów Barca robi interes życia? Kupuje będącego pod koniec kariery Lewandowskiego za 40 mln dzięki czemu Bayern kupi 4 lata młodszego Mane za 50mln.

2

@Przemek2323 skąd masz informacje, że brat handluje narkotykami? Nigdzie nic takiego nie napisali. To muszą dilerow bardzo lagodnie traktowac ja dostał tylko prace spoleczne. Pewnie diluje razem z synem Halickiego i Nitrasem.

0

@Kgorecki2500 moze i tak, ale sugerowanie, ze ktoś myśli, że zdjecie jest zrobione na żywo jest znacznie większą głupotą

0

@Kgorecki2500 dobra? Chyba dla debili. Przeciez Janusz nie pisał o zdjęciu a o twicie. Zamiast siedziec na twitterze powinien zająć się pracą.

0

Co tam się odstawiało?
https://streamable.com/b69rjt

0

Widzieliście ten wywiad u Mazurka o dochodzie podstawowym? Mokry sen socjalisty: podatek 50% dla wszystkich, redystrybucja, produkcja pieniedzy przez rząd XD.


0

@Kgorecki2500 to tak jadł z calym PIS. W 2 miesiace wiecej dobrego zrobili dla Ukrainy niż przez 7 lat dla Polski i Polaków

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?