ObiwanKenobi
Dołączył/a: wrzesień 2024
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Przemek2323 ale przecież TVP może być niezależna tylko zależy od czego np. od Tuska jest niezależne wiec twierdzenie prawdziwe
0
@Uukasz_93 oni myśleli, ze jest supermanem. Założy okulary i nikt jej nie pozna
0
@DonMatteo901 Ivan de la Pena. Barca
10
"Jest duży związek między lgbt a psychiatrią" trudno się z tym nie zgodzić https://streamable.com/u8cu61
0
@Medium ale jak to? Tylu zaszczepionych chodzi po ulicach i zachorowań tyle samo będzie co rok temu?
0
@paweldunajecfcb a po co żarówka jak prądu nie będzie?
5
@Przemek2323 chyba 300 gr na litrze, ale to nadal w groszach ;)
0
@urbipl ale ja nie chce ich bronić, ale policjant tez nie powinien sie w ten sposob zachowywać tym bardziej, że czego tam pilnowali? Parkingu pustego?
4
@koksik2700 ja ich nie bronię bo widać, że to chamstwo, ale policjant też nie zachowuje się właściwie.
4
@FC1899Barca to robi cos złego, że bo się pokazać twarzy? Czemu tylko on jeden tak się zachowuje? Reszta policjantow jest spokojna. Wygląda jakby sam dążył do konfrontacji i eskalacji.
4
@FC1899Barca ale reszta policjantow nic nie robi tylko jeden zamaskowany. Czemu on jest zamaskowany?
0
@urbipl mniejsza z tym czy im się należało czy nie, ale przychodzi sobie jakiś policjant cały zamaskowany i rzuca się do ludzi a moim zdaniem nie ma o co i odpycha vościa a później gaz. Tym policjantom bez masek jakoś nie przeszkadzali ludzie a ten zamaskowany czuje się bezkarnie. Do czego maska była mu potrzebna?
0
@macio_944 to nie dwubiegunowość tylko zapomniałeś się przelogować na drugie konto ;)
0
@sendesara wreszcie byłby ktoś z jajem w tej dryzynie, a tak to tylko zbieraja kopniaki i nikomu nie oddają.
2
@Arkon to gdzie to łóżko jest ustawione? Na środku ulicy?
8
@macio_944 przypominam, że sytuacji zagrożenia życia lub zdrowia kobiety zakończenie ciąży jest zgodne z prawem.
0
@martin3131 co wiecej mimo tego film jest zajebisty
0
@Freudysta jak kojarze to jest tam, ze bylby dostepny w szkole 8h czyli łącznie coś ok. 30h tygodniwo.
3
Poniżej widziałem dyskusje o marnych zarobkach nauczycieli. To czemu związki nie godzą się na podwyżkę o 36%?
1
@norbi77 to teraz jeszcze tylko 10zł za paliwo
2
@DonMatteo901 przypominam, że Wit Żelazko został skazany za ustawianie meczy. Ekspert XD
5
Też sie zastanawiam czego ludzie się spodziewają w takiej sytuacji.
https://zapodaj.net/a29530009dabf.jpg.html
6
@Comentateiro nie musiał ich odczłowieczać bo sami to robią a inscenizacja zabijania kogoś to to spore przegiecie i wrecz podzeganie to morderstwa.
5
@Hubsao ten Żyła z tatuażem Barcelony to pewnie siedzi na LR.
14
@FrankliN7 tak, Michniewicza
0
@Kgorecki2500 czesciowo sie zgodzę bo użył zwrotu lud rosyjski a przypominam, ze w Katyniu Rosjanie nie mordowali Polaków tylko Żydzi to robili. Zreszta cala władza Sowiecka skladala sie w 80% z Żydów.
Co do reszty to gada bzdury jak potłuczony. W Powstaniu Styczniowym to Polacy mordowali rosyjskich żołnierzy? No w końcu to było powstanie a ruscy tak samo zabijali powstancow i dodatkowo robili duzo gorsze rzeczy jeszcze dlugo po powstaniu.
Polacy płakali jak ruscy wychodzili z Warszawy w 1916? Ciekawe którzy? W sumie byli tez tacy co plakali za sowietami jak wychodzili z Polski w latach 90-tych
1
@Uukasz_93 podniesli ceny o 3zł i teraz łaskawie dadzą upust o 30groszy a ludzie sie na to nabieraja
0
@Katalonbar tylko tyle? Moze jeszcze spróbować go na "9" i Lewy nie bedzie potrzebny
0
@barteq moze tylko na tym sie skupiasz. Tu byla debata nad projektem lewicy wiec trudno o nich nie wspomniec.
0
@MesQueUnClub_87 Ale widzialem ten program i niczego odkrywczego nie powiedział oprócz samej prawdy. Ale akurat w powyższym wpisie to rzeczywiście brednie napisał