0

@MesQueUnClub_87 normalnie geniusz. Przy inflacji w styczniu ponad 9% przewiduje, że nie skonczy sie na 10% przy podwyzkach pradu i gazu. Normalnie Nostradamus

1

@maroon masz racje bo posłowie są obecnie od głosowania tak jak każe szef

7

@barteq nie bardzo rozumiem Twoją wypowiedź. Jeżeli ten projekt wszedł do sejmu i nad nim głosowali to Sośnierz miał się nie wypowiadać na ten temat czy tylko miał go nie wyśmiewać? Wiesz chyb, że jak nad czymś głosują to wcześniej jest debata?

0

@kiper09 dopiero za dwa lata. A nie lepiej policzyć te 5 lat+4lata szkoly sredniej i bedzie lacznie 9?

0

@LS przesiadka na nieekologiczny ruski gaz? Przecież unia zakazala montowania piecow na gaz od 2027r. bo nieekologiczne

3

@QAnon teoria spiskowa jak zwykle. To wszystko przez nietoperza, małpy, ptaki, świnie i oczywiscie wszystko dzieje sie samo z siebie

0

@Bobo25 a kiedyś takie osoby dostawały ładny pokój bez klamek

1

@Ferran a teraz Barca powinna poprawic oferte, ale w dół

0

@Ali3231 Może i wiadome, ale jakoś ludzie nie pamiętają. Dziwna tez jest zbieżność czasowa bo kontrakt podpisał kilka dni temu, Michniewicz rozmawiał z nim na zgrupowaniu a informacje puścili teraz

0

Nie wiem ja Wy, ale ja mam wrażenie, ze dzisiejsze oświadczenie PZPN nt Rybusa to próba odwrócenia uwagi od tego artykułu
https://wiadomosci.wp.pl/czeslaw-michniewicz-lech-poznan-i-ustawione-mecze-w-tle-27-godzin-rozmow-z-szefem-pilkarskiej-mafii-6781147682061184a

0

@chudinhomc przeczytałem i co? Chciales porównać wymianę akumulatora do kosztów beznzyny. Bez sensu. Tylko w nawiasie zauważyłeś, ze ten trzeba ładować akumulator

0

@chudinhomc rozumiem, ze prąd i lądowanie auta będzie za darmo, ze porównujesz akumulator do beznzyny? A przez 8 lat ile części i za jaka kwotę wymieniasz w benzyniaku?

0

@aleksandrowielki po to był potrzebny, aby przykryć artykuł o kontaktach Michniewicza z Fryzjerem bo jak to wyglada, aby trener był powiązany z gościem ustawiającym mecze

3

@tobiasson92 ciekawe czy ten komunikat nie jest po to, aby przykryć artykuł o licznych i niejasnych kontaktach Michniewicza z Fryzjerem odpowiedzialnym za ustawianie meczy

0

@Borneo i jak zwykle pie..rzysz 3 po 3 i nie na temat. Masz proste pytanie o magazynowanie energii w sieci a Ty o węglu z Kolumbii.

0

@Borneo ale nadal unikasz odpowiedzi na pytanie jak chcesz magazynować zlecenie w samej sieci, aby byla wykorzystana a nie sie marnowala

81

@Abominacja a myślałem, że nic głupszego niż ten poseł nie można powiedzieć. Jak widać myliłem się

0

@Colon a ja dołożę pióro ze skrzydła Archanioła Gabriela, ktore zgubił w czasie zwiastowania

0

@Borneo probujesz udawac eksperta a nie masz pojecia o najprostszych rzeczach. Czym jest prad? Bo wiesz, że aby popłynął prąd to musisz miec zrodlo prądu. Jakie zrodlo masz w siecie elektrycznej jezeli elektrownia nie bedzie dzialala?

0

@Borneo jedną poprawną rzecz wreszcie napisałeś: nie wiesz. Bo to nie żaden magazyn.

0

@Borneo jak masz akumulator to on dziala bez ladowania kilku lub kilkanascie godzin. Skoro siec to magazyn energii to jak dlugo bedzie dzialalo bez dostarczania energii?

0

@Borneo to teraz zapytaj sie ojca jak ta siec magazynuje energie jeżeli elektrownie caly czas pracuja i caly czas dostarczaja tam energie. Przeciez elektro caly czad pracują. I druga rzecz to jezeli wylaczysz elektrownie to czy bedziesz korzystał z tego zmagazynowanego w sieci prdu i jak dlugo?

1

@Przemek2323 a wy to dalej przeciw rządowi a nic nie wspomnicie ile wam daje i jak was współfinansuje bo niby to wszystko to za swoje

0

@Borneo nie zrozumiales pytania. Jak zwiekszenie napiecia w sieci ma spowodować, że ten naprodukowany prad bedzie w niej przechowywany? To jedynie spowoduje, że falownik Ci sie nie wyłaczy, ale z samych przechowywaniem energii nie ma to nic wspolnego

0

@Borneo zadałem proste pytanie i na nie nie odpowiadasz. W jaki sposob sieć jest magazynem energii?
I nadwyżkę zakład energetyczny nie produkuje ze względu na straty energii a dlatego, aby nikomu nie brakło, gdyby nagle ileś osób włączyło pralki

1

@tomek8756 czyli licząc tylko żywność i energię to jest ile? 25%?

0

@Denver5005 wiec co ma ma porozumienie UE z GB do wyjścia z UE oprócz tego, ze UE chciała się na nich odegrać? Czy bez ich uczestnictwie w UE takie porozumienie nie może zostać zawarte? A co np. Chorwacja? Jest w UE a musisz mieć paszport, aby tam jechać. Co to za wolność?
I czym w ogóle jest ta wolność według Ciebie? Czy najwyższym jej przejawem jest to czy możesz gdzieś na wakacje wyjechać?

0

@Borneo to teraz powiedz coś wiecej o tym magazynowaniu energii w sieci elektrycznej. Pierwszy raz słyszę coś takiego. Jak chcesz tę energie tam magazynować?

2

@Comentateiro moje oczy teraz krwawią

2

@Denver5005 jak piszesz o kolejkach na lotniskach to przypomnij mi kiedy Wielka Brytania była w strefie Shengen?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?