0

@tbas tutaj akurat Tobie brakuje dystansu.
Napisał prześmiewczy komentarz, momentami nawet zabawny i odniosłem się do niego również prześmiewczo. Sadze, ze on nawet nie ma żony

0

@Geble tylko sceny z samolotami bronią ten film, reszta jest moim zdaniem słaba.juz nie mowie o nierealnych sytuacjach bo to tylko film, ale do tego słabe dialogi, strasznie patetyczny momentami a z drugiej strony chcieli, aby było śmiesznie. Postać kobieca tez nic nie wnosi i gdyby jej nie było to nie zrobiłoby żadnej różnicy.

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

0

@tbas nie wziąłem poprawki na to, że Cruise tak samo jak Ibisz z wiekiem młodnieje.

3

Zachecony waszymi komentarzami zabrałem żonę na TopGun Maverick i jestem strasznie zawiedziony. Film zrobiony tylko po to, aby wyciagnąć kase od ludzi pamietajacych oryginał. Nawet nie natrudzili sie, aby napisać oryginalny scenariusz tylko prawie dokładnie to co w pierwszym filmie. Próbowali tez odtworzyć klimat z lat 80-tych i tamtego filmu, ale im sie nie udało.
Już nie bedę pisal o absurdach w filmie bo to tylko film, ale smiesznie wygląda jak niby 60-latek ma lepszą forme fizyczną, lepszy reflex i wytrzymałość niż 20-latkowie.
Do tego jeszcze ta amerykańska "różnorodność". Już jak zobaczyłem rekrutów to podałem żonie jaki bedzie skład zespołu.
Plusem tylko sceny z samolotami.
Jednym słowem jest bardzo słaby film i nie polecam.

1

@ranger3120 od dwóch lat dopada ich Debilus

1

@gumaz a to, ze jestes z Rzeszowa to jaki ma wpływ na informacje? Jesli zyje to bardzo dobrze bo dostala 2 strzaly w tym jeden w brzuch. Profil moze byc fejkiem, ale czy informacja jest nieprawdziwa?

0

@Marcelinho99 jest napisane zatrudniony w policji a w drugim, ze w szkole policyjnej i skas mialby pozwolenie na bron?
Moga, juz chyba jest ich ok. 1000.

0

@Szklaner wiec nie wystarcza ci nasi bandyci tylko potrzebujesz jeszcze ukraińskich i do tego najlepiej ich uzbroić

0

@MarioVeB! A co tu jest fejkiem? I kiedy jeszcze wrzucilem fejka?
Ps. A ty wciaz tutaj mimo przybucia Lewego?

0

@hayek w poniedzialek prokuratura ma sie wypowiedziec w tej sprawie. Co do tego czy to Ukraińcy to czytałem, że taka była relacja sąsiadów. Gdzieś tez pisali o rosyjskojezycznych lokatorach. Zobaczymy w poniedzialek

2

Sami to na siebie sprowadzany. A teraz jeszcze robimy z nich policjantów i dajemy broń przeciwko nam. Oczywiscie policja nie może podawać żadnych informacji.
https://mobile.twitter.com/Pysia_M/status/1548251397820260357
https://mobile.twitter.com/Pysia_M/status/1548052813292265474

9

@Kgorecki2500 po politologii czy stosunkach chętnie przyjmują w macu wiec prace bedziesz mial

0

@Bogan ja akurat mam możliwość kupienia na targu świeżego mleka od rolnika. Jeżeli chodzi o sklepowe to na pewno nie kupuj tych uht. Lepiej kupic to pasteryzowane bo jest znacznie lepsze niż uht i ma krótką datę ważności. Niestety w sklepie nie widziałem innego mleka, takiego świeżego jak dawniej w workach sprzedawali.
Co do niskiej zawartości tłuszczu to mleko poniżj 2% nie ma nawet w sobie tłuszczu zwierzecego tylko roślinny. Zgodnie z prawem nie musi miec i dlatego daja roslinne a zwierzece biora na inne wyroby.

1

@Comentateiro ale 9 zł za ile? Ja kupuję po 6zł za 1,5l.
Ps. Jest różnica miedzy mlekiem, a produktem mlekopodobnym jakim jest mleko UHT.

0

@tomek8756 czyli nie Tusk a Putin? ;)

0

@endriuuu2 Nie tylko nie zapłaci, ale jeszcze wspaniałomyślnie podzieli się z nami swoim długiem do spłacenia jeżeli powstałaby ta unia polsko-ukraińska o jakiej mówił Duda.
Co do tego specjalnego traktowania przy odbudowie to już nam chyba przypisali do odbudowy tereny znajdujące się w rękach rosyjskich, i których ruscy już nie oddadzą.
Dodatkowo znając naszych negocjatorów to specjalne traktowanie będzie wyglądało tak, że sami zapłacimy za odbudowę Ukrainy co uznają za nasz sukces i o tym jestem przekonany.
Co do odbudowy to już mieliśmy odbudować Irak, Afganistan. Mieliśmy mieć z tego profity i jak to się skończyło?

0

@endriuuu2 ale to nie odpiada na moje pytanie o to jak Amerykanie nas wzmacniają. Oni przerzucają wojska do nas czyli przy ewentualnym konflikcie wiadomo na czyim terenie to sie rozegra i kto bedzie zniszczony.
Po za tym obecnosc wojsk USA to nie gwarancja pokoju a raczej wojny. Tylko Amerykanie uczestniczyli chyba we wszystkich konfliktach zbrojnych od poczatku XX wieku.
Mówiąc o wzmacnianiu nas myślałem, że oni nas dozbrają, ale o tym oczywiscie nie ma mowy. Jest za to: wy oddajcie Ukrainie broń i w zamian kupcie od nas. A teraz jest, że dostaniemy 30 Abramsów jak oddamy wszystkie ponad 200 czołgów PT-91. Dobry interes.

0

@MesQueUnClub_87 nigdy Ci nie zarzucalem czegiś takiego. Odnioslem sie do innych komentarzy.
Moze nigdy sie wystarczajaco nie dozbroimy, ale czy w zwiazku z tym mamy sie rozbroic? Mozna sie za to tak dozbroic, aby ponesione ewentualne straty powodowly, ze atak bedzie nieoplacalny

0

@endriuuu2 a jak to nas Amerykanie wzmacniają bo póki co oddajemy swoj sprzet za darmo a w zamian planujemy dopiero zakupić?
Ja sie ciesze, ze ruscy mecza sie na Ukrainie co nie oznacza, ze my mamy sie rozbrajac zamiast dozbrajac lub co gorsze wchodzić w jakąśvunie z Ukrainą

0

@MesQueUnClub_87 czytając niektore komentarze to mam wrazenie, ze na jednym czołgu już możemy wjechać do Moskwy bo Rosja jest słaba.
Ale na seeio to sam zauważyłeś, że sojusz 30 państw zależy tylko od USA wiec analogia do '39 jest zasadna.
Rozbrajając się jeszcze bardziej sprwiamy, że powrót do pełnej sprawnosci naszego wojska jeszcze bardziej się wydluzy czyli jeszcze dlużej bedziemy zalezni od innych.
Pamietając znow o Jałcie dla swoich korzyści USA czy GB przy oierwszwj okazji są gotowe oddać nas w ręce Putina, jeżeli tylko oni na tym zyskają.
Podsumowując to zamiast rozbrajac sie powinnismy sie dozbrajac i nie liczyc na pomoc. Jezeli ta pomoc przyjdzie to bardzo dobrze, ale powinnismy byc przygotowanie tez na drugi scenariusz

0

@MesQueUnClub_87 chłodno analizuje to co się dzieje, ale historie trzeba znać i umieć wyciągać wnioski. W przypadku Polski jest z tym problem. Stanom zależy, aby Rosja zaatakowała NATO bo będą mogli otwarcie walczyć z Rosją, ale na terenie Polski. Czy to jest w naszym interesie? Oczywiście nie wiec nie wiem czemu nasi rządzący tak dążą do konfrontacji jednocześnie się rozbrajając. Jesteśmy pierwsza linia i obecnie nie mamy broni do ewentualnej obrony

0

@Bruttal nie jest w stanie nikogo zaatakować i dlatego tak szybko Szwecja i Finlandia chcą wejść do NATO.
Od początku wojny słyszę jak Rosja przegrywa, ma słaby sprzęt, dostaje baty od Ukrainy i co? I baty dostaje Ukraina. Południowo-wschodnie tereny zajęty wiec jestem daleki, aby twierdzić, ze Rosja się skończyła.
My leżymy za blisko Rosji, aby się rozbrajać. My powinnismy się dozbrajac a broń na Ukrainę nie przekazują państwa, które nie maja Rosji za sasiada

0

@Nieznajomy i dlatego się rozbrajany, aby nawet takiej Słowacji nie dać rady?

2

@Bruttal hahaha. Realnych czyli kogo? W 39 tez mielismy realnych sojusznikow.
A jak jednak przeniesie się walka tutaj to czym bedziemy sie bronić? Widlami czy dobrym słowem i wyrazami wsparcia sojuszników?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Janas11224 tylko od początku wojny czytam jakie to straty ponoszą ruscy i w jakiej dupie są i co? I okazuje się, że nie w takiej jak mówią w tv.
Dodatkowo czytam jak to rozwalili magazyn broni w Nowej Kachówce a okazuje się, że to jednak był magazyn saletry amonowej stąd tak duży wybuch.

1

@tomek8756 @Azi lub o onucy?

0

@Fenyx ale spokojnie. Będzie rozłożone nierównomiernie

0

Temperatura na Ziemi wzrośnie o 700 stopni rocznie. To jest europoseł a po wypowiedzi chyba wiadomo z jakiej partii


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?