0

@masq czyli mogą strzelać do jeńców ważne, aby nie nagrywali tego? A podobno Ukraina należy do tej cywilizowanej Europy, która przestrzega wszelkich konwencji

0

@fcbarcafan19 a mówił ci ktoś, aby się nie wpie…. miedzy wódkę a zakąskę tym bardziej jeśli nie wiesz o co chodziło? Ale jak chcesz wiedzieć to niestety dałem się sprowokować i trochę brzydko, ale w podobnym tonie odpisałem. Dlatego na twój wpis już nie zareagowałem

0

@arasz1819 i moderacja jak widać tez nie zrozumiała. Ciężko być tobą bo nikt cię nie rozumie.

0

@arasz1819 jakbyś potrafił pisać poprawnie po polsku to może dałoby się to odczytać jako napisane do Orbana a nie jakieś prowokacyjne wycieczki.
Bo jak ktoś dba o interesy swojego państwa to już jest rosyjska narracja.

0

Komentarz usunięty

1

Orban: Nie będziemy się rujnować dla Ukrainy
- Jestem prawnikiem, pracuję z wiedzą, którą zgromadziłem w świecie prawa. Ktoś, kto jest aktorem, pracuje z wiedzą, którą zdobył jako aktor. Nie widzę w tym nic specjalnego - powiedział o prezydencie Ukrainy Wołodymyrze Zełenskim premier Węgier Viktor Orban. To reakcja na ostatnią wypowiedź ukraińskiego prezydenta, który publicznie skrytykował postawę Węgier wobec rosyjskiej inwazji na Ukrainę.

- NATO ma takie samo podejście jak Węgry: nie angażuje się militarnie w konflikt na Ukrainie. Nie wysyła wojska i broni - dodał

Premier Węgier zaznaczył takze, ze jeśli państwa członkowskie wyłamują się z tego schematu i pomagają w ten sposób Ukrainie, czynią to na własne ryzyko

https://wydarzenia.interia.pl/raporty/raport-ukraina-rosja/aktualnosci/news-orban-nie-bedziemy-sie-rujnowac-dla-ukrainy,nId,5920649#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

0

@Azacca ale Ukrainę już zaatakowała wiec co? Mieliby drugi raz ich zaatakować?
A jak mówił o poważnym państwie to jednak nadal powinnismy się obawiac

0

@Joe_Pesci nie każdy za atakowanie innych państw może dostać pokojowa nagrodę Nobla

1

@Ali3231 przecież nic strasznego nie powiedział. No przecież może w każdej chwili skończyć tak jak zrobiła to Bartry. A co w każde naprawdę się dzieje to nie wiemy

0

@AdamaTraore z kolei ruscy podają, ze stracili 1300 żołnierzy. Czyli uśredniając propagandy mamy 8500 zabitych.
A ile straciła druga strona bo Ukraińcy lepiej wiedza ilu ruskich zginęło a nie podaja ilu żołnierzy ukraińskich zginęło.

0

@mrboom nie których uczą, aby nie sikać po rekach

0

@Borneo muszę Cię zmartwić bo ponoć ta menda nadal żyje

1

@Worny a kiedy grali po raz drugi?

8

Ukraina blokuje uchodźców transów: „to mężczyźni, muszą wrócić i walczyć”!

https://www.zerohedge.com/geopolitical/ukraine-blocks-trans-women-refugees-they-are-men-must-go-back-fight

1

Wszystkie decyzje są realizowane, wtedy kiedy są realizowane i warto dodać, że zapadają, wtedy kiedy zapadają
https://streamable.com/eqypnp

0

@Azacca to przekonamy sie w kwietniu bo przewidujesz wzrost zachorowań a ja wręcz przeciwnie

2

@Azacca W kwietniu to będzie po pandemii bo przestają płacić za dodatki covidowe, przestają dodatkowo płacić za leczenie covida wiec i covid się skończy. No chyba, ze ktoś za dużo w testy zainwestował i za dużo mu zostało to wtedy jeszcze przez jakiś czas będą testować w innych przypadkach przewiduje koniec covida przynajmniej do ustalenia nowych dodatków dla medyków.

0

Rudy znowu w punkt



3

Hołownia stworzył dla Ukraińców bota Jeremiego. Wystarczy powiedzieć cześć Jeremi a on odpowiada. Ale się uśmiałem.
https://streamable.com/v8y443

17

Wczorajszy mecz w skrócie
https://streamable.com/wrb4ir

0

@ILovethisGame dokładnie. To on stwórzył podwaliny tylko nie miał zawodnikow a Xavi przyszrdl na gotowe i jeszcze mial transfery. ;)

0

@domalki1 ja temu nie przeczę tylko niektórzy zachowują się jakby tamtych wydarzeń nie było lu uważają, że "mądrzejsze o tym nie wspominać" a to chyba nie tędy droga. Miłej niedzieli.

0

„Pewnych rzeczy się w życiu nie zapomina”. Niestety niektorzy zapominają, aby kogoś nie urazić

0

@Persyfl to nie przeszkadzaj.

0

@Persyfl chciałeś odpisać szczegółowo, ale przeczytałeś jakiego rambo z siebie robiłeś i zrezygnowałeś.
„Może poprzestańmy na tym, że odnosisz się do tego jak jest w rzeczywistości” zdecydowanie odnoszę się do rzeczywistości.
Przy takim samouwielbienia uważaj na samogwałt.

0

@IronSanHybrid jakby nie język to pomyślałbym, ze to promocja u nas w lidlu

2

@Persyfl „Nie, nie samouwielbienie. „ a tak to wygląda i tak się zachowujesz.
„wolisz wyciągać wnioski z dupy.” Nie nazywaj siebie i tego co piszesz tak ostro
Może i rusycyzm, ale jest na tyle mocno upowszechniony w uzusie, że nie powinna razić.
„Czyli twoja rozbudowana wiedza filologiczna nie pozwala ci nawet wydzielić faktów z reszty wypowiedzi?” co ma wiedza do faktów? I jak mam wydzielać fakty ze swoich wypowiedzi, jeżeli napisałem samą prawdę? Zastanów się zanim coś napiszesz bo próbujesz być elokwentny a wychodzi śmiesznie lub nawet żałośnie.
„Trochę jedna inaczej to ująłem, ale przecież ci to nie przeszkadza. Raczej chodziło o to, że nie zamierzam wstępować do polskiego wojska, a jeśli ktoś Mnie spróbuje do tego zmusić, musi się liczyć z tym, że będę się bronił.”
Nie wiem o co ci chodziło, ale wiem co napisałeś i mimo ze nieudolnie próbujesz się bronić to sens wypowiedzi był inny ruski rambo.
I znów to „mnie” DUŻĄ literą XD.

2

@Persyfl cóż za samouwielbienie, żeby pisać "mnie" z wielkiej litery. XD Pogadamy jak przestaniesz pisać głupoty.
Żadnych wycieczek osobistych nie było, same fakty. W końcu sam pisałeś, że jak dostaniesz powołanie i broń to wystrzelasz tych, ktorzy ci ja dali

2

@Persyfl czytanie twoich wypocin wytworzyło we mnie przekonanie, że istnieją na swiecie takie nieszczesne krowieńczaki, zerujace wiadomo na czym.
A w filozofa sie nie baw bo ci nie wychodzi. Nie wiem jak długo jestes w Polsce, ale jak widac jezyka sie jeszcze nie nauczyles. Czy we wpisie jest mowa o wolności od czegoś?
A teraz poszukaj sobie definicji slowa wolność.
I uspokoj sie już ruski rambo.

7

@Persyfl technicznie to naucz sie polskiego ruski rambo. Wyzwolić oznacza przywrócić wolność, niezależność.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?