1

@Kusco15 to jak przez lata pomagał Rosji ten konserwatyzm? Jak sobie przypominam to Tusk mówił, ze Putin jest naszym przyjacielem

1

@Borneo Dembele pójdzie za darmo wiec nie musza go kupować.

0

@semafor co do reszty nic nie mam tylko nazewnictwo nie zgadzało mi się z datą

1

@lucas/catalan Niedlugo bedziesz ruskim agentem jeżeli nie pojedziesz na Ukrainę bronić Kijowa.

0

@semafor ale wiesz, ze formalnie KGB nie ma już chyba z 30 lat?

0

@Destroyer_of_Worlds ludzie z takim podejściem to albo idioci albo debile. Nie wiem do którego cię zaliczyć.
A teraz odpowiedz na pytanie co mnie obchodzi niepodległość Ukrainy, ze mam jej bronić? Nie jestem ani za ani przeciw no ale widzę po tobie, ze to już jest chyba zabronione

0

@AbelKabel Niczego nie biorę na poważnie.
A teraz tak na logikę to skad wiedzieli, ze zgineli i ich odznaczyli? Czy Ukraina odbiła te wyspę i znalazła ciała?

0

@Destroyer_of_Worlds haha czyli muszę wszystko co leci z Ukrainy łykać jak pelikan i prawda nie ma znaczenia. To może sam wyjedź na Ukrainę i żyj w kłamstwie.
Kurczę, nie wiedziałem, ze u nas już jest wojna, ze propagandę musza nam wciskać.

2

@Destroyer_of_Worlds czyli jeżeli wszyscy zachwycali się ich bohaterstwem jak na Westerplatte to było wszystko super, ale gdy może okazać się , ze jednak się poddali i żyją to wtedy tania sensacja bez znaczenia?

0

@AbelKabel czyli jak piszą coś innego to wtedy jest to prawda a jak podają informacje, która podały tez media ruskie to wtedy już kłamią? A skąd wiesz gdzie uzyskali te informacje?

0

@Kusco15 czyli rozumiem, ze jak na razie dla ciebie ich smierć jest potwierdzona?

1

@Colon rozumiem o co Ci chodzi chodzi i masz racje. Mieli bohaterów, morale rośnie, ale sadze że Korwina Ukraińcy raczej nie czytają a naszego morale raczej nie trzeba podnosić. Ja jako postronny obserwator jednak wolałbym prawdę a nie propagandę i niezależnie dla której strony jest niewygodna.

1

@tomek8756 A nie linczowaliscie go za tę informacje? A teraz może okazać się, ze pisał prawdę

1

@Kgorecki2500 właśnie za to, ze odsądzanie od czci i wiary za podanie informacji, która jednak może okazać się prawdziwa.

0

@AbelKabel czyli źródło, które tutaj na LR ciagle widzę cytowane to ruska propaganda?

1

@Kusco15 nawet jeśli to prawda? Właśnie jeśli to prawda to powinieneś przeprosić. Czyli rzeczywiście na wojnie prawda umiera pierwsza. Nie jest potwierdzone, ale już kolejne źródło i to nie proputinowskie to podaje wiec może okazac się prawdą.
W sumie do przeprosin to trzeba mieć honor wiec wiem, ze nie przeprosisz.

0

@Seba_89_ tutaj tez widzę sporo Twittów z nexta_tv a podobno Łukaszenko ją zwalcza. wojna informacyjna też jest ogromna.

8

Podobno obrońcy Wyspy Węży żyją. @Kusco15 przeprosiłeś już Korwina?
https://mobile.twitter.com/JkmMikke/status/1497605214387453954

0

@Seba_89_ nie znam jezyka więc ufam w to co napisane w odpowiedzi. https://mobile.twitter.com/JkmMikke/status/1497605214387453954

3

@Kusco15 czy z tym samym gościem Sikorski się nie spotykał?
Ps. A Korwina już przepraszałeś bo podobno nexta tv też napisała, ze ci z Wyspy Węży jednak zyją

0

@Kusco15 zawsze śmieszy jak tęczowe chłopaki mówią kto powinien być w Konfederacji

1

@avanes jacy oni są mądrzy po czasie
https://streamable.com/ginv7d

2

@Wilczeq to jest najlepsze podsumowanie tego „wielkiego” polityka

9

Co do Putina to Kaczyński od dawna miał racje, a robili z niego głupka i twierdzili, że Putin to przyjaciel
https://streamable.com/ginv7d

0

@MarioVeB! Tylko paliwo brali( nie wiem czy nadal biorą) chyba od lukoil

1

@MarioVeB! Lepiej tankować na moya i dać zarobić ruskim

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

0

@Persyfl To w którym? Sowieckiego już nie ma.
Ale wiesz, ze jak dostaniesz powołanie to mogą cię doprowadzić do jednostki pod przymusem? A jak to zrobią a uciekniesz to już dezercja

0

@Przemek2323 da się wytłumaczyć tylko niektórzy nie przyjmują do wiadomosci jak zostali zrobieni w konia

0

@Kengo i jeszcze żyjesz? Jak to się mogło stać?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?