ObiwanKenobi
Dołączył/a: wrzesień 2024
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Persyfl
Bardzo dobrze mi idzie bo sytucj jest anlogiczna. W jednym nie masz dwodow i drugim tez nie bo chyb nie chcesz powiedziec, ze test pozytywny jest doodem.
To teraz weź i przelicz w ten sam sposob ile osob zmarlo na covid wedlu sttystyk MZ (nie z covid) sposrod 40mln ludzi.
Ze jeden dziadek z tych NOP zmarl po szcepionce to ci przeszkadza, ale nie przeszkadza ci, ze wsrod tych 250, ktore zmarly jak twierdzisz na covid tak naprawde z powodu covida zmarlo moze 10 osob. Ze mnostwo takich dziadkow czy zmarlych z roznych przyczyn wrzuca sie w covida to jest ok.
Jak byli badani? Rozumiem, że ta kobieta z artykulu nie zna sie bo ty wiesz lepiej
0
@sokot to zdjęcie robione jakoś od du.. strony
0
@Persyfl nie anegdota tylko wywiad z dr hab. Iwona Paradowska-Stankiewicz, profesor NIZP PZH – PIB Zakład Epidemiologii Chorób Zakaźnych i Nadzoru, krajowy konsultant w dziedzinie epidemiologii. Wystarcza takie konkrety?
https://www.gazetaprawna.pl/wiadomosci/kraj/artykuly/8314447,szczepionka-na-covid-nop-smierc-statystyki.html
„Ale masz jakiś dowód, że to jedynie następstwo czasowe?” tutaj zacytuje twoje własne zdanie napisane linijkę niżej „Ale wiesz, że sekcja nie jest niezbędna do stwierdzenia przyczyny zgonu i stosuje się ją w wyjątkowych sytuacjach? ”
Według twojej logiki do jednej rzeczy potrzebujesz dowodu a do innej już nie bo bierzesz ja za oczywistość.
Co za różnica ile zgonów. Każdy powinien być zbadany.
0
@Commandement tu się zgadzam i nie tylko w przypadku amantadyny. Ludzie biora różne leki, sztuczne witaminy, używki bez opamiętania wiec to jest problem ogólny.
Co do ostatniego zdania to tak, jestem zaskoczony
0
@Persyfl argumenty nie do zbicia. Wiec jeżeli to NOP to czemu nie przeprowadzono sekcji?
Bo teraz wszystko to koincydencja czasowa oprócz covida.
A na jakiej podstawie twierdzisz, ze te tzw zgony covidowe to wina covida? Były sekcje przeprowadzone? Może to wina reptilian?
Wszystkie to znaczy wszystkie. Zgłoszonych było co najmniej 70
0
@Persyfl No tak. Bo wszystkie takie zgony to tylko koincydencja czasowa.
To zacytuje kobietę zajmująca się tym bo powiedziała to samo czyli, ze nie ma dowodów, ze szczepionki spowodowały zgony. Na pytanie czy przeprowadzone zostały sekcje zwłok wykluczające szczepionki jako przyczynę odpowiedziała, ze nie, ale jest pewna, ze nie wykazałyby związku. Jak wiec można mieć zaufanie do czegoś takiego jeżeli nawet nie zrobiono nic, aby to wykluczyć. Przecież to co jest jako a szczególnie zgon powinno zostać zbadane pod katem działania szczepionki
0
@Commandement ale nie takie było pytanie tylko czy zostały zbadane interakcje z innymi lekami. W charakterystyce produktu leczniczego przy rejestracji podali chyba, ze nie przeprowadzono takich badań.
Robisz wywiad i co? Oczywiście do przyjęcia szczepionki przeciwwskazań nie ma żadnych wiec jeżeli mu powie to co się stanie? Powie, ze nie możesz się szczepić? Nawet teraz nie każą zostać tych 30 minut na miejscu.
0
@Commandement oczywiście, ze nie. Zacytowałem tylko to co jest na stronie medicoveru na temat leku, ale lęka jest znany 50 lat wiec chyba pod tym katem już był sprawdzony.
Odwracając pytanie czy szczepionka lub nowowprowadzone leki przeciw COVID były pod tym katem przetestowane?
0
@Persyfl lista NOPow pokazuje coś innego.
0
@MarFan Takie dyskusje są najlepsze. Rzucić hasło bez poparcia czymkolwiek a dopytując o szczegóły: wiem, ale nie powiem, sam sobie znajdź, szkoda czasu na dyskusje
0
@talizmo tylko te skutki uboczne amantadyny nie są jakieś ciezkie. Tutaj zacytuje ze strony medicover: U części pacjentów zdarza się, że Viregyt K powoduje skutki uboczne. Często takie dolegliwości mają łagodny przebieg i ustępują samoistnie po upływie kilku dni.
Często zgłaszano skutki uboczne obejmujące: bóle głowy, bóle mięśni, utrudnione kontrolowanie ruchów, utrudnione zasypianie, koszmary nocne, nadmiernie pozytywny nastrój, uczucie nerwowości, lęk, depresję, omamy, uczucie zmęczenia, spadek koncentracji uwagi, przyspieszone lub nieregularne bicie serca, spadek ciśnienie krwi przy wstawaniu z pozycji leżącej mogące prowadzić do omdleń lub zawrotów głowy, utratę apetytu, suchość w jamie ustnej, zaparcia, zaburzenia mowy, zaburzenia widzenia, samopoczucie choroby, pocenie się.
Nie jestem przekonany czy jest to aż tysiąckroć gorsze od zakrzepów, zatorów, zapalenia mięśnia sercowego, często występującego ostatnio „zmarł nagle” (tutaj nie przesadzam, ze wina sa szczepionki) i innych skutków, których jeszcze nie znamy.
Co do skuteczności to nie mnie oceniać czy jest skuteczna. U nas twierdzą, ze nie z kolei Niemcy twierdzą, ze blokuje rozwój choroby. Niech każdy sam zdecyduje czy chce się leczyć
Co do przedawkowania to każdy lek może być trucizną, wszystko zależy od dawki
0
@talizmo „Śmieszy mnie to, że ludzie przeciwni szczepieniom tak chwalą amantadynę, która ma tysiąckrotnie większe prawdopodobieństwo wystąpienia dużo gorszych skutków ubocznych.„
Jeżeli porównujesz to przynajmniej podaj do czego. Gorsze skutki ma oś covidem, od szczepionki, od zgonu?
0
@MarFan to jeszcze powiedz od kiedy ta terapia jest stosowana i czy ma tak dobrze udowodniona skuteczność jak „szczepionki”. I jak udowodniono, ze o polowe mniej ludzi trafia po tej terapii do szpitala jeżeli obecnie do szpitala i tak trafia niewielka ilość tych „pozytywnych”?
1
@Ojciec5tkidzieci nawet niezły tylko, ze zrobili z tego gościa jakiegoś geniusza zbrodni a oglądałem kiedyś o nim dokument i to był zwykły przyglup.
1
@AnnaMarianna to tylko zostaje mi życzyć Ci lepszego „nosa” do ludzi.
4
Przyznać się komu w tym teście wyszło, ze jest prawicowym ekstremistą?
https://zapodaj.net/9137a31932c8e.jpg.html
1
@AnnaMarianna szkoda tych naiwnych dziewczyn, które naoglądaly się romantycznych filmów i myślą, ze tym razem to już na pewno nie znajdzie kolejnej bo w filmie taki bawidamek sie zmienił.
Z życia wiem, ze na takich to jednak nie lecą te fajne, miłe dziewczyny(choć może naiwne), ale najczęściej takie, które są do niego zbliżone charakterem i od których za dużo nie ma co oczekiwać.
0
@AnnaMarianna a czemu? Jest stare powiedzenie: jeśli suka nie da to pies nie weźmie.
1
@clyde ksywkę „pies” nie dostał za darmo
0
@kamyk_23 chyba to samo mówił jak brał pieniądze z OFE.
Ps. Oni nam je dają czy pożyczają bo to różnica?
2
@Roxi zostaw go. On po prostu jest bardzo zakompleksiony i nigdy nie był żadnym z tych miejsc
9
Ale wkurza mnie ten komentator. Mówi jakby zatkał sobie nos. Kaczkę dziwaczkę może zaśpiewać: poproszę o kilo sera
1
@mindbender84 Mentalista jest świetny. A widziałeś Psych? To taki mentalista tylko raczej komediowy.
0
@maniak33333 jednak dobrze, ze odszedł
0
Moriba wyglada jakby miał 40 lat. Bardziej człapie po tym boisku niż Busi
0
@Bogan nie wiem tylko czemu to co napisałeś miałoby być głupie
0
@Sulimo Warto, fajnie się o ogląda. Szkoda tylko, ze tak wcześnie to zakonczyli
4
Byli działacze Razem: W partii był mobbing. "Członkostwo przypłaciłem depresją i próbami samobójczymi"
Pisałem np. o tym, w jaki sposób składać partyjną gazetkę, a w komentarzach sypały się hasła w stylu "je*any mizogin", "do dołu z wapnem". Na tym właśnie polega mobbing. Na powszechnym przekonaniu, że jest zła osoba, którą trzeba zniszczyć - mówi nam mężczyzna.
To ta tolerancyjna lewica, która wszystko robi dla ludzi
https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,28073292,byli-dzialacze-razem-w-partii-byl-mobbing-czlonkostwo-przyplacilem.html
0
@maroon tutaj masz racje. Nie znam takiego piłkarza, ale tez napisałem, ze Zouma nie zakończy kariery tak samo jak np Mendy. Co więcej można znaleźć przykłady, gdzie piłkarze poszli do więzienia i kariery nie zakończyli i po wyjściu nadal zawodowo grali w piłkę.
4
@norbi77 bo ich nie ostrzegli, ze tak wcześnie chcą zakończyć cyrk tzn pandemie