ObiwanKenobi
Dołączył/a: wrzesień 2024
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kgorecki2500 to jest człowiek wielu talentów tylko nieznośni ludzi ciagle wyciągają tylko jak mu szambo wywala w Wawie.
7
Kosztowne podróże posłów. Odbyli wiele lotów i wyjeździli wysokie kilometrówki. Oto sejmowi rekordziści
Liderzy przelotów:
1. Grzegorz Napieralski z Koalicji Obywatelskiej - 225 lotów na koszt 128,8 tys. zł.
2. Sławomira Nitrasa z Koalicji Obywatelskiej - 196 lotów na koszt 112,2 tys. zł.
3. Roberta Kropiwnickiego z Koalicji Obywatelskiej - 186 lotów na koszt 104,7 tys. zł.
4. Jarosław Rzepa PSL 104,7 tys.
5. Jacka Protasiewicza PSL 102,5 tys.
Liderzy kwot zwrotu za paliwo do aut prywatnych:
1. Kropiwnicki wyjeździł aż 39,8 tys. zł, czyli prawie maksymalny ryczałt wynoszący za tamten okres 41 tys. zł.
2. Protasiewicz (PSL) zatankował za 33,3 tys. zł
3. Rzepa za 31,1 tys.
4. Nitras za 29,8 tys
5. Napieralski za 19,4 tys. zł.
Na pewno to przez to, że w czasach „pandemii” tak ochoczo jeździli spotykać się ze swoimi wyborcami.
https://www.wprost.pl/polityka/10615165/kosztowne-podroze-poslow-odbyli-wiele-lotow-i-wyjezdzili-wysokie-kilometrowki-oto-sejmowi-rekordzisci.html
1
Komentarz usunięty
0
@ttR Ale to była paka. Tylko nie mieli bramkarza, brakowało jeszcze jednego środkowego obrońcy i na lewej obronie Stolarczyk tez był średni.
0
@Uukasz_93 Saragossa i odrobienie 1:4 to chyba było w innym sezonie jak trenerem był Lenczyk
0
@zadafcb to z Anglii? Wydaje mi się, ze ona siedzi na miejscu kierowcy
21
Obniżki cen
https://mobile.twitter.com/Stumbras997/status/1488892463356039174
0
@GeneralXavi bo Naczelnik Państwa już dawno przepowiedział, ze cwaniaki stracą na polskim ładzie
1
@Sulimo to do kompletu obejrzyj jeszcze Korea Hiszpania z tego samego mundialu
0
@Colon jak pamietam to chyba kontuzje trochę go gnebily
0
@Vampir707 1. Od kiedy socjalizm jest prawicowy? Chyba tylko w twojej głowie
2. Kiedy Bosak nazwał się faszystą bo jakoś nie kojarzę.
3. Jak tandemowy koleś w internecie tłumaczy ci, ze socjalizm jest prawicowy a PO to skrajna prawica to należy go wyśmiać i zakończyć rozmowę bo ma nierówno pod kopuła
1
@Bunk420 masz chyba rozdwojenie jaźni. Wyzywałeś teorie na poparcie której nie miałeś danych a później chciałeś ode mnie te dane XD. Sugeruje to co zacytowałes we wpisie. to chyba nie trudne do wywnioskowano, ze odnoszę się do twojego wpisu i do tego nie trzeba być geniuszem
2
@Bunk420 wiem, ze masz problem z podawaniem statystyk bo rzucasz samymi frazesami, ale tutaj możesz sprawdzić ile poszczególne kraje maja zachorowań w ostatnim czasie to zobaczysz zależność
1
@Bunk420 „te dwa lata ciężkiej walki z pandemia, zapełnione szpitale po brzegi, ogrom śmierci np.we Włoszech, ogromną umieralnością ludzi chorych na covid „ napisałeś, ze przez te dwa lata walki tak było wiec pytam na jakiej podstawie twierdzisz, ze służba zdrowia była zatkana. Robisz jakiś emocjonalny wpis niepoparty niczym a teraz się z tego wycofujesz?
0
@Bunk420 Ale to ty twierdzisz, ze pacjenci covidowi siedzą pod respiratorem i dlatego jest ich tak mało przyjmowanych do szpitala( przynajmniej tak sugerujesz) więc podaj te statystyki. Dodam,że często to nie jest żadna dana.
Ja ci podałem, ze w 2020 roku było o 1,2mln mniej przyjęć do szpitali niż w 2019 a w 2021 było mniej nawet o 2 mln przyjęć.
Wiec zapytam ponownie: na jakiej podstawie twierdzisz, ze służba zdrowia jest zatkana jeżeli jest mniej pacjentow niż przed „pandemia”?
1
@Bunk420 „Pacjenci covidowi, często pod respiratorem w izolatkach” a ilu miałeś takich pacjentów ze zatkało służbę zdrowia? Może podasz statystyki.
„w sprzęcie w jakim przyjmowano chorych na covid i leczono inaczej leczy i przyjmuje się jak pacjentów z chorobami niezakaznymi” czy COVID jest wpisany jako choroba zakaźna? Na jakim sprzęcie leczy się chorych na COVID oprócz łóżka (jeśli napiszesz respirator to podaj statystyki)?Zostały otwarte specjalne szpitale i stadiony jako covidowe to zgodnie z tym co napisałeś przyjęć powinno być znacznie więcej a jednak okazało się, ze przyjęć jest znacznie mniej
1
@Bunk420 ale twierdzisz, ze ludzie z covidem zapchali szpitale (może nawet na ulicach umierali) a jednak ta sama ilość personelu (a nawet większa zgodnie z danymi) zajmowała się mniejsza ilością pacjentów?
To jak te szpitale zostały zapchane jeżeli było mniej przyjęć niż w 2019 a wtedy szpitale jednak nie były zapchane?
0
@marcin62 Legii i ŁKS-owi w 93 tez niczego nie udowodniono a jednak zabrano mistrzostwo. 711 połączeń to do rodziców ciężko jest wykonać a co dopiero do obcego faceta
26
@Bunk420 „zapełnione szpitale po brzegi, ogrom śmierci np.we Włoszech, „ szpitale tak zapełnione, że rocznie było o 2 mln przyjęć mniej niż przed pandemią, a jak otwierano szpital covidowy to na wizytacje Premiera zwożono chorych z innych szpitali, aby wydawało się, ze szpital działa.
A jaki ogrom śmierci we Włoszech masz na myśli? Chodzi o te zdjęcia zmarłych, którzy okazali się zmarłymi w katastrofie promu 10 lat wcześniej?
1
@VamosRakieta pierwszy raz dziś zagrałem i się udalo
0
@Vampir707 typie, czyli już rozumiem jak bardzo oni są prawicowi. Socjaldemokracji i prawicowi XD. Ze też takie bzdury przez gardło ci przechodza
0
@blazeq jak masz dowody to się nie spieram
0
@blazeq z góry zakładasz, ze reszta to oszuści i krętacze, a tylko Wy byliscie uczciwi. To teraz Tobie ktoś może zarzucić, ze jak byliście na dorobku to nie byliście uczciwi tylko na pewno korzystaliśmy z pirackich wersji albo z wersji do celow niekomercyjnych.
23
Lex konfident odrzucone
25
@kaamil1910 Czemu dziwny? Będzie się czuł jak w reprezentacji Niemiec
0
@mindbender84 chodziło mi o bagno, które musiał ogarnąć za poprzedniej kadencji, które zostawił drugi najgorszy prezydent w historii czyli Gaspart.
Obecnego bagna jeszcze nie ogarnął i na to musimy jeszcze chwilę poczekać.
Co do Messiego to zgadzam się, że Lapcio dobrze zrobił rezygnując z niego bo jego czas już się skończył, niezgodzę się, ze zarobki nie odzwierciedlały wartości Messiego. W trakcie trwania tego kontraktu ile złotych piłek zdobył? Ile razy był najlepszym strzelcem i asystentem LL? Sam ciągnął tę drużynę. Do tego trzeba pamiętać, ze marketingowo Barca więcej zarabiała na Messim niż mu płacila
0
@blazeq „za każdy 1000 zł pensji pracownikach blisko 700 zł w podatkach i składkach„ mam nadzieje, ze miałeś na myśli kwotę netto pensji bo w innym przypadku powiem, ze przesadziłeś.
„jednoosobowa działalność najczęściej funkcjonuje na pirackim oprogramowaniu, w domu i nie płaci wcale PiT i jakiś śmieszny ZUS. Jednocześnie stanowiąc realną konkurencję dla normalnych firm„
Czy dobrze rozumiem, że dla Ciebie normalną firmą jest tylko ta co wydaje kupę kasy na oprogramowanie? To taka „normalna” firma boi się konkurencji ze strony jdg, która zarabia grosze?
Nie podoba mi też sugestia, że jeżeli nie masz do wydania milionów a jedynie wiedzę i umiejętności to nie wolno ci zakładać działalności i konkurować z „normalnymi” firmami.
Swoją droga to od czego zaczynały te „normalne” firmy?
0
@mindbender84 Różnica między nimi jest taka, ze ten kłamca już z jednego bagna finansowego i sportowego wyciągnął ten klub
1
@Naturopata a u nas to jest zwykły chwast.
Ps. Mam to ususzone bo pomyliłem z piołunem
0
@Vampir707 czyli są tak „prawicowi” jak PIS?