4

@Bobo25 a jak to kiedyś powiedział niemiecki minister: z każdego euro, który „dostaje” Polska 80 centów wraca z powrotem do Niemiec wiec tak to dostajesz.@Kinginiesta

17

@Bobo25 jakie środki dostajemy z UE? Czy przypadkiem nie te, które sami wpłacamy? No chyba, ze UE ma własne pieniądze o czym nie wiedzialem

1

@BarceloDomo ona nawet nie ma na imię Anna

0

@PartidarioCatalan wszystko kwestia czasu wiec po co ściągać. Przynajmniej są już przygotowani

0

@Survier istnieje, ale przecież nie ma obowiązku posiadania smartfona

1

@blue_shark Po to samo co ludziom. Kasa Misiu, kasa

1

@Ls0811 nie lecisz, bo wiesz, ze i tak nie znajda. Ni chyba, ze do ubezpieczenia musisz zgłosić

1

@FC1899Barca to jest protestant czy protestujący? A może protestujący protestant?

0

Ktoś zauważył, ze nasz złoty chłopak Alena strzelił bramkę w tej kolejce?

3

@ChessInfo to zacznij patrzeć na drogę zamiast potrącać ludzi

1

@tbas ale wiemy to z historii. Wiele razy już wysyłali/namawiali nas na pierwszy ogień, aby chronić siebie i swoje interesy wiec naiwnym jest myślenie, ze tym razem na pewno chodzi o nas i nasze bezpieczeństwo.

0

@Xavyol trochę punktów tak stracili. Pamietam jeszcze Cetle, Sewillę i były jeszcze przynajmniej 2 takie bramki.

1

Ile w tym sezonie Barca straciła bramek po rozegraniu stałego fragmentu gry przez przeciwnika?

0

@maroon chyba już przehandlowali Ukrainę i Kazachstan chyba tez. A Rosja nie włączy się do konfliktu z Chinami bo im się nie opłaca. Raczej USA wystarczy, aby pozostali neutralni w tej sprawie.

0

@tbas hahaha. Rosja doskonale wie co jest grane, a ci przyjaciele już nie raz pokazywali jak chętnie nas chcą bronić. Szczególnie brytole. Jak im na czymś zależy to dla naszego dobra należy zrobić odwrotnie. Wtedy najlepiej na tym wyjdziemy

0

@Sysia11 może lepszy zespół nie chciał?

1

@Danny Gaucho czyli się myli?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Widzę,że Collado już raczej nie wroci do Barcelony a przynajmniej nie z taką grą

3

@JimMorrisonFCB akurat po czerwonej kartce to Barca zaczela grac dobrze i Atletico praktycznie nie stworzylo dobrej sytuacji

0

Az musialem sprawdzic na ktorym miejscu jest Granada bo bawią sie z Realem jakby grali o puchary

0

@RudY a Ferranowi zaliczyli asyste przy bramce Araujo?

1

@Dawidfcb1998 troche na golenia to siadlo, ale pieknie weszlo

2

Wystarczylo, że Xavi dostał dwa tygodnie spokojnwj pracy i widac roznice w grze. Do tej pory niczym specjalnym nie zaskoczył, ale dzisiaj w pierwszej polowie Atletico nie wiedzialo co sie dzieje. Alves grajacy niby jako obrońca a bardziej jako sroskowy pomocnik. Malo gry przez srodek tylko glownie boki. Mecz byl swietny. Jeszcze tylko musza zapanowac nad tym chaosem, co sie udalo grajac w 10, i bedzie super

2

Trzech obrońców strzeliło bramke

0

Frenkie wreszcie zaczyna mi się w tym meczu podobac

1

Chyba zakończy się płacz o Dembele

0

Tylko chciałbym, aby nie przegrać. Już zawaliliśmy z Betisem bo za bardzo chcieli wygrać przez co straciliśmy dystans do top4. Oby teraz na siłę nie próbowali bo skończy się tak samo i znów top4 odskoczy

14

@Deviler Przez to, ze nie oglądałeś na TVP to zdobył „tylko” brązowy. Następnym razem zastanów się co robisz bo zmarnowałeś szanse naszych na lepsze medale

0

@kulek22 nie wiedziałem, ze coś było jeszcze w TVP

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?