ObiwanKenobi
Dołączył/a: wrzesień 2024
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.5.
0
@Kgorecki2500 jakieś do dupy te testy
1
@Przemek2323 a kto rządzi w tej gminie? Czy to nie przypadkiem KO?
0
@Naturopata to byłoby śmieszne, gdyby nie próbowali w ten sposób tłumaczyć nagłego wzrostu chorób serca u młodych ludzi. Kilka przykładów z prasy, gdzie znalazły się też zmiany klimatu jako powód
https://zapodaj.net/93a17d0cb7c33.jpg.html
https://zapodaj.net/e44d0474de449.jpg.html
https://zapodaj.net/46c78bb6f0e43.jpg.html
https://zapodaj.net/3fae21b85155e.jpg.html
0
@chosenone na pewno naprostuje ktoś kto nawet nie wie o czym pisze, nie potrafi odnieść się do danych i faktów, ale uważa się za wszechwiedzącego a inni to głupki.
0
@chosenone ile przy covidzie widziałes zleconych badań niedoboru tych witamin? I jak często widzuałeś ich podawanie?
0
@Naturopata albo ocieplenie klimatu i emisja co2
0
@bartekvisca pewnie nic bym nie powiedział bo nigdy o nim nie słyszałem.
A mój kolega jechał samochodem i wpadła w inny samochód. Dlaczego tak się stało?
Czy gdyby się zaszczepił to byłoby prz2z szczepionkę?
0
@chosenone i znów pięknie omijasz fakty i dane i się do nich nie odnosisz.
Czyli pielęgniarka pracująca w szpitalu 20 lat nie wie o czym mówi a taki noname jak ty już wie lepiej?
Czyli twierdzisz, że nie ma żadnych leków przeciwiwrusowych,które były skuteczne na grypę i ludzie mogliby je stosować na covid? Tylko szczepionki, które też nie działają.
I znów kłamiesz bo zgodnie z tym co przekazał szpital osoba z pozytywnym testem, która zmarła z powodów ginekologicznych też ma wpisywany covid a nasz MZ podają ją w statystykach zgonów covidowych. Obejrzałeś ten film, który podesłałem? Rozumiem, że szpital nie wie co robi a ty wiesz najlepiej.
Dodatkowo nie jest tak jak piszesz bo jeżeli do szpitala przychodzi osoba z pozytywnym testem to jest kierowana na oddział covidowy a nie na właściwy dla jej dolegliwości.
Teraz to statyski kłamią pod warunkiem, że tobie się nie podobają, ale jak próbujesz porównać inne sposoby liczenia zgodnów w Polsce i na zachodzie to już wtedy są dobre XD.
A jakie pieniądze kryją się za przymusem szczepien, które nie działają, ciągłym testowaniem osób, które nie są chore? Większe czy mniejsze niż w przypadku antyszczepionkowców?
Nie oglądałem tego dokumentu, ale czytałem o dr.Wakefieldzie i fajny musi być ten dokument, taki nie za rzetelny jeżeli na dzień dobry piszesz nieprawdę. Sprawy sądowe o fałszerstwo wygrał, pod badaniami podpisali się też inny lekarze, którzy się wycofali jak ich zaszczuto. Jeden profesor się nie wycofał i wygrał też z z radą lekarską, a podstawowe kłamstwo to takie, że w tej pracy nie było słowa o autyzmie.
0
Sport to zdrowie. Kolejny piłkarz mający problemy z sercem. Oczywiście winą jest covid a nie preparaty do przyjęcia którym ludzie są zmuszani.
Jego trener nie jest już taki pewien czy to covid a nie preparat. Oczywiście piłkarz zaszprycowany
https://www.bbc.com/sport/football/60169544.amp
0
@chosenone napisałem, że jest zakaz podawania witamin i tę informację mam bezpośrednio od pielęgniarki. A jak "pracowałeś" w szpitalu to jakie witaminy były podawane chorym na covid i w jakiej dawce?
Co do leków to napisałem, że są leki przeciwirusowe. Czy są przepisywane ludziom jak się ich wysyła na kwarantanne? Czy leczy się nimi osoby z covidem? Kolejna pielęgniarka mówi, że leczy się w zależności od objawów czyli leczy się objawy a nie przyczyny.
Ty wypisywałeś? Pewnie nawet szpitala na oczy nie widziałeś sądząc po wiedzy.
Skąd te hiciory? A z samych szpitali. To one nie wiedzą co mają robić?
Tu masz pismo ze szpitala ze zgonami osób mających choroby "współistniejące" (od 11:40)
Odpowiedzi twoje są bardzo "merytoryczne". Nie możesz podważyć statystyk, które podała to próbujesz ją ośmieszyć tym, że jest wierząca. Może odniesiesz się wreszcie do danych
0
@chosenone 1. Czy nie leków przeciwwirusowych? Czemu jest zakaz podawania witamin, aby pomóc organizmowi w walce? Wit c, d, cynk itd? Czemu w Japonii czt Indiach skutecznue leczą iwenektyną? Masz ba głowie hełm chroniący przed faktami?
2. A ty jaką masz wiedzę medyczną? Przyznał to sam Niedzielski, że Polska liczy wszystkie zgony z testem pozytywnym jako covidowe. Jak masz taką ogromną wiedzę to wiesz, że pozytywny test nie oznacza od razu choroby. Nawet same szpitale przyznają, że zmarła w skutek obrażeń po wypadku, ale z testem pozytywnym została zaraportowana jako z covidem bo tak muszą raportowań.
3. Jak szczepionki są tak skuteczne to czemu w krajach wyszczepionych jest 10-krotny wzrost zachorowań w porównaniu do czasu, gdy nie było szczepień lub do państw mniej zaszczepionych? Tu małe porównanie sprzed tygodnia
https://zapodaj.net/e08b2c62b93f6.jpg.html
Kieruje cię teraz do punktu 2 odnośnie zgonów i wypowiedzi Niedzielskieego z listopada o sposobie liczenia zgonów u nas i na zachodzie.
Poczekamy na te zgony 5 fali. Zgodnie ze słowami waszego guru "eksperta" umrą miliony Polaków więc czekamy. Co się stanie jak jadnak te miliony nie umrą? Odszczeka wszystko a ty razem z nim?
Szur jak zwykle bez żadnej wiedzy tylko z tym co w wiadomośxiach podali
2
Jak u was, wypłaty styczniowe już były? Jest ktoś kto zyskał na nowym wale czy wy też jesteście parę stówek w plecy?
Ale oczywiście to dla naszego dobra bo trzeba więcej płacić na umieralnie, w które zamienili szpitale
0
@PatrykBarca a jednak nie zawsze. Ja brałem ze zmienną ratą i zmiennym oprocentowaniem i się z tego cieszę. Przez ten czas rata spadła mi z 1500zł do 900zł. Brałem wtedy z dopłatą do odsetek "rodzina na swoim", ale oprocentowanie było ok. 7% a teraz miałem niecałe 2% ( ostatnio wzrosło do ponad 4%). Więc ja wyszedłem na spory plus i na szczęście w tym roku mam zamiar spłacić całość.
0
Ktoś niżej wspominał jak wzrosła mu rata kredytu. Niestety muszę go zmartwić. To nie koniec wzrostu wysokości raty
https://www.money.pl/pieniadze/odszyfrowano-slowa-prezesa-nbp-kredyt-rocznie-moze-kosztowac-nawet-10-tys-zl-wiecej-6730529294244544a.html
0
@Messiah10 obawiam się, że to nie koniec podwyżek. Miałem kupić działkę, ale nie znalazłem nic ciekawego w dobrej cenie więc kasa poszła na spłatę części kredytu. Jeszcze maks rok i skończę spłate i uwolnię się od tego garba.
Życzę też Tobie szybkiej spłaty.
0
@Marcelinho99 to wymagania niezbyt wysokie
0
@Kidd tak tylko przypomnę, że OFE było po to, aby powoli ludzi zbierali sami dla siebie(chociaż przymusowo), ale komuś potrzebne były te pieniądze i nam je zabrał.
Niegłupim byłaby też minimalna emerytura socjalna równa dla wszystkich, ale wtedy składki też powinny być równe nieważne jaka jest wysokość zarobków. Dostałbyś minimum, a jak chcesz więcej to trzeba było odkładać. Niestety przy takiej emeryturze też trzeba byłoby utrzymywać mnóstwo urzędników
0
@maatiixx kto by się tego spodziewał?
0
@Kidd dlatego jestem przeciw przymusowi składania na emeryture. Każdy sobie naskłada albo narobi dzieci a jak nie to niech pracuje do śmierci. To chyba uczciwe.
A jeśli sami nie chcą mieć dzieci lub nie mogą to pieniądze, które wydaliby na dzieci a wydają na siebie mogą odłożyć lub zainwestować i będą mieli na emeryture.
2
@Zoker wszyscy zapominają, że obecnie nie odkładacie na swoją emeryturę (choć tak wam mówią), ale z tych składek wypłacana jest emerytura obecnych emerytów. Rozwiązanie nie jest głupie, ale lepiej całkowicie zlilwidować składki emerytalne i samemu sobie składać albo tak wychować dzieci, aby zapewniły opiekę na starość. W końcu rodzice sporo pieniędzy inwestują w dzieci więc mogą się odwdzięczyć.
Ps. Ciekawe jak w takim przypadki zachowają się aborcjonistki
10
@Comentateiro wszystkich karłów reakcji pozamykać. Nie będą głosić już żadnych faktów ani podawać statystyk. Tylko ideoligicznie poprawni i zaszczepieni mogą wychodzić na ulice.
Nie będzie więcej zaszczepiony przeciwko wirusowi bał się o swoje zdrowie i możliwośc zarażenia od niezaszczepionego. Tylko zaszczepiony wspólną ideologią może zarażać innego zaszczepionego.
Wiwat nowej Socjalistycznej Repuplice Covidiańskiej
2
@bartas97 może przez pegasusa go poinformowali.
Skąd wiadomo, że to numer cba?
0
@barcelonaLM czyli zaszczepieni też muszą się bać XD
3
Sieć T-Mobile żąda od Związku Przedsiębiorców i Pracodawców miliona złotych zadośćuczynienia za podanie oficjalnej informacji ze stron resortu finansów na temat wpłaconych kwot na podatek CIT. Cezary Kaźmierczak w liście do prezesa telekomunikacyjnej firmy pisze łamanym niemieckim i polskim, zabawnie przedstawiając argumenty.
Awantura z T-Mobile rozpoczęła się od publikacji raportu Polskiego Związku Przedsiębiorców i Pracodawców pt. „Księga wstydu Ministerstwa Finansów – dyskryminacja podatkowa polskich firm”, w którym autorzy podali przykłady kilkunastu gigantów, w tym T-Mobile Polska, uzyskujących przywileje podatkowe.
ZPP uważa, że płacony przez nie podatek CIT - w odróżnieniu od PIT - daje ogromne pole do optymalizacji kosztów. Organizacja od dawna zwraca uwagę na inne traktowanie zwykłych podatników, a inne podejście do wielkich korporacji cyfrowych.
T-Mobile Polska przez ostatnie lata wykazywał zyski z prowadzonej działalności, wynoszące ponad 2,5 mld zł. Mimo to, spółka nie odprowadzała adekwatnego podatku dochodowego od osób prawnych. W odpowiedzi firma zażądała miliona złotych zadośćuczynienia od ZPP.
- Guten Morgen! Ja otrzymać od Wasz geschäft pismo z żądaniem żeby schnelle Wam płacić 1 milion złote! Wasz geschäft chce też ode mnie, żebym schnelle sciagnął z moja strona internetowa informacje, że Wasz geschäft od sprzedaż 43 miliard zlote za 5 lat razem płacić 30 tysiąc zlote Körperschaftssteuer (CIT) - pisze w liście do prezesa T-Mobile, Andreasa Maierhofera, Cezary Kaźmierczak.
https://www.salon24.pl/newsroom/1200871,t-mobile-zada-od-zpp-astronomicznej-kwoty-kazmierczak-w-liscie-hande-hoch
2
@priest9999 on tam napisał "na covid" a nie "z covid", ale może lepiej wejść na jefo kanał i posłuchać bo na pewno to wyjaśnia
2
Szkoda. Po babolach z CdR lepiej, aby grał
5
To dopiero będą jaja.
https://mobile.twitter.com/pikus_pol/status/1486618190541209604
1
@Kgorecki2500 zaszczepieni jeżeli mieli styczność z osobą zakażoną to nie są kierowani na kwarantanne. Są kierowani kiery sami mają test pozytywny. A jak z domownikami to nie wiem. Wiem, że na podstawie decyzji sanepidu idzie się na kwarantanne
0
@Kgorecki2500 na kwarantannę kieruje sanepid. Masz decyzje od nich, że idziesz na kwarantanne to idziesz