0

@MarioVeB! Tym tokiem myślenia to powinienem grać w Barcelonie

1

@maroon To po co wyjechał z rasizmem i porównuje do znęcania się nad zwierzętami? To jest z jego strony celowe zagranie bo jak tam powiesz rasizm to kończy się całą dyskusje.
Ale w czym ma racje? Ze grają ludzie złapani na rasizmie? Ale co to w ogóle oznacza? Pobili kogos ze względu na rasę? Kopali kogos?
Czy Zouma przez to tez skończy karierę? Raczej do więzienia nie pójdzie wiec nie. Czy maltretowanie zwierząt jest gorsze od wypowiedzi rasistowskich? Zdecydowanie tak.

0

@maroon nie o to chodziło, ale zawsze do tego jest to sprowadzane. Po co w odpowiedz dotycząca kota wciągać rasizm?

0

@szkutnik91 zdecydowanie nie

15

@MarioVeB! To czemu nie jest?

1

@vangoor albo nie można go za to krytykować bo to rasizm

0

@VamosRakieta bo mu świnie podłożyli

1

@michal26 przecież Konfederacji nie dopuszczą do komisji.

0

To Abde myślał, ze będzie zaraz pdostawowym graczem pierwszej drużyny. Zrezygnował z gry w kadrze na PNA a teraz wraca do rezerw

0

@taris Eduardo Iturralde Gonzalez

1

Komentarz usunięty

1

Komik Heather McDonald cierpi na pęknięcie czaszki po upadku podczas występu. Skecz o szczepionkach covid, pani mówi o tym, że przyjęła szczepionki po czym upada na scenie.
Ludzie myśleli, że to część występu.
https://streamable.com/zvlc3s

0

@Kusco15 Formalnie wojna nigdy nie została wypowiedziana.
14 lutego 1919 żołnierze polscy pod dowództwem kapitana Piotra Mienickiego dokonali nocnego wypadu na Berezą Kartuską gdzie doszczętnie rozbili zaskoczoną kompanię piechoty Armii Czerwonej. Tego samego dnia inne polskie jednostki stoczyły zwycięskie walki pod miejscowością Mosty. Dwa tygodnie później generał Iwaszkiewicz odrzucił Sowietów za Szczuczyn, co spowodowało ustabilizowanie się linii frontu.
Wielu historyków uznało datę 14 lutego 1919 roku za początek wojny polsko-sowieckiej. W rzeczywistości jednak działania wojenne rozpoczął atak Armii Czerwonej na Wilno 3 stycznia 1919 roku. Kolejne wydarzenia były konsekwencją agresywnych działań podjętych przez sowiecką Armię Zachodnią.

1

"Na czas zdjęcia wstrzymałem oddech" - powiedział burmistrz Los Angeles przyłapany na pozowaniu do zdjęcia bez maski.
https://www.dailymail.co.uk/news/article-10471247/LA-Mayor-Eric-Garcetti-says-held-breath-maskless-photo-Magic-Johnson.html

1

@PatrychoO kto mi napisał, ze chodzi tez o to, aby różne organizacje nie mogły wchodzić do szkół bez zgody rodziców, dyrektora oraz kuratora. To akurat popieram, ale kuratora powinni wykreślić z tego. Wystarczyliby rodzice i dyrektor

0

@FajfusLodowy a dyrektora to czasem nie gmina/miasto zatrudnia? To jak chcą, aby kurator go zwalniał?

0

@tomek8756 bez woli rodziców tez nie powinno się wpuszczać do szkoły byle kogo a obecnie tak się chyba dzieje

1

@ProMILs albo Stare Kiejkuty znów będą czynne

0

@macio_944 aha. Co do założeń to jestem za bo nie może być tak, ze ktoś ustala z nauczycielem i wchodzi do szkoły nie wiadomo po co a rodzice nic o tym nie wiedzą. Tylko jak widzę tę drogę strasznie wydłużyli. Po co tu kurator. Ostatnie słowo powinni mieć rodzice i dyrektor i na tym koniec.

0

@macio_944 a co chodzi z tym lexCzernek? Co wprowadzają?

0

@Kusco15 a uargumentujesz czyms swoją wypowiedz?

0

@busquets5 nie wiem jaka jest prawda, ale jestem połowie programu Stanowskiego i jest żenujący. Czekałem kiedy go świętym ogłosi. Właśnie tez przeczytałem jej wypowiedz, ze poinformowała go o zbiorce i prosiła o pieniądze, ale bez odpowiedzi natomiast podpisał jej zgodę na wyjazd dziecka.

0

@busquets5 może tak było, ale skąd ludzie maja wiedzieć. Jeżeli tak napisała to każdy założył, ze jest z nim w kontakcie bo w końcu często się spotykają ze względu na dziecko

0

@busquets5 może stad ludzie wyciągnęli wnioski bo można bylo przeczytać coś takiego:
Leczenie za granicą wiąże się z ogromnymi kosztami. Wstępnie koszty transportu medycznego oraz badań skalkulowano na około 300 tysięcy złotych. Właściwe leczenie będzie o wiele droższe. Przekracza to moje możliwości finansowe. Nie dysponuję taką kwotą. (Ani ja ani Kuba.) Dlatego proszę Was – ludzi o wielkich sercach, o wsparcie finansowe, bo sami nie damy rady takiej kwoty w tak krótkim czasie uzbierać - zaznaczyła matka dziecka.


1

@kazbychu A kiedy dymisja bo obiecał, ze jak ustawa segregacyjną nie przejdzie to odchodzi

0

@Colon Inflacja? A po co to komu?

0

@taris bo nie jest Casemiro

2

@NaFazieHitman i złodziei bo każdy pijak to złodziej.

0

@macio_944 bomba nie musi być po to, aby jej użyć, wystarczy straszyć użyciem. Teraz tez kilkanaście państw ma atomówki, ale ich nie używają.

0

@Hosh ale co takiego było w tamtej wypowiedzi na co miałem niby podać argumenty?
Co do głosowania dorosłych to już napisałem w komentarzu wyzej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?