0

@Kgorecki2500 oglądasz oba programy jednocześnie?

0

Skąd Nokia wzięła swój najbardziej rozpoznawalny dzwonek do telefonów?


2

@lunek97 Pedro tez go odpuscil

1

@macio_944 Tak bez protestów się ugięli?

0

@Rielan no właśnie elementarna wiedzę posiadam i widzę kiedy ktoś próbuje robić mnie w konia wyciągając jednocześnie kasę z powietrza, za co ja mam płacić.
To jak nie masz o tym pojęcia to po co napisałeś?
I jeszcze może bana za myslozbrodnie? A gdzie tutaj napisałem nieprawdę?
A z czego wywnioskowałeś, ze tam mam ich życie? Ze nie daje robić z siebie idioty? Do tej pory ludzi wieszczących koniec świata nazywano sznurami, a teraz jak widać są to naukowcy.
Żegnam ozięble.

0

@fcbarcafan19 chyba raczej niepoprawne, bo trzeba mówić że za to wszystko odpowiada wyłącznie człowiek

0

@Rielan a słyszałeś kiedyś o tym, ze zmiany klimatu są okresowe i na przestrzeni wieków ochlodzenia przeplatają sie z ociepleniami?
Ja nie czytam Twoich bo mnie nie interesują, ale do tej nagrody jak widać mam mocną konkurencje w Twojej osobie

0

@szymon6847 a jak ja mam wiatry to tez niszczę ozon na biegunie?

7

Ładny dzisiaj jest płacz o słowa Korwina dotyczące zmian klimatu.
Przypominam wszystkim, ze działalność człowieka stanowi 5% (pięć procent) całkowitej emisji dwutlenku węgla. Pozostała emisja to czynniki naturalne jak np oceany.

0

@szymon6847 a jak sobie poradzila bo dziura ozonowa nadal wystepuje i wyslepowala. A gdzie? Na biegunach. Kurcze, ale na biegunie poludniowym rozwinal sie przemysl. Pewnie tan uzywaja jeszcze lodowek z freonem

0

@Jakchcesz „Wiemy jakie reakcje zachodzą w słońcu choć jest miliony km od nas, więc teoretycznie jak można to sprawdzić? „ wiemy czy przewidujemy/domyslamy się na podstawie tego co już znamy i obserwacji? Tak samo jak przewidują kiedy zniknie Słońce. Przypominam, ze jeszcze w latach 70- tych ci sami naukowcy mówili o globalnym ochłodzeniu. Później była dziura ozonowa, następnie ocieplenie klimatu a teraz już bardziej uniwersalne zmiany klimatu.

1

@Kinginiesta to od ilu tysięcy lat mamy ocieplenie klimatu? W końcu kiedyś tu był lodowiec. I teraz staje się to tragiczne? A może tez czas przestać ingerować w pogodę np nie wywoływać sztucznie deszczy na jednym terenie, to nie będzie suszy na innym?

10

@Kusco15 Ciekawe, ze mówi jak globalne ocieplenie jest udokumentowane, ale później mówi wszystko w czasie przyszłym. To będą, to będą. A skąd wie co będzie? I skąd wie kiedy to będzie? To jest przewidywanie a nie udokumentowanie.

0

@Virusk3 tylko, ze cały czas jest podwojony

1

@Mr8lack bramkę nie, ale asysta jest możliwa.

0

I jeszcze przed meczem jest podobnie
https://streamable.com/ytklrt

1

@Kusco15 I po lewej siedzi Kwachu. On już się obalił kilka razy na Ukrainie

0

@Colin94 Jego mózg już wysłał mejla do nadciągającej kupy, ze spotkanie nastąpi w spodniach

3

@Pawel13sz albo Busi zastapi obu na raz

1

@FC1899Barca To decyzją można wydłużyć ważność szczepionki? Myślałem, ze laboratoryjnie ten termin został precyzyjnie ustalony na podstawie wieloletnich badań a tu okazuje się, ze to jest jak makaron i po terminie ważności można go jeszcze ugotować

0

@tomek8756 bo co wolno wojewodzie…

4

W czasie IIWŚ dla ludzi był pewien dobrowolny przymus. I jeszcze do tego program zachęt. Nawet mieli też szurów w foliowych czapeczkach, którzy nie wierzyli w dobre intencje.
https://streamable.com/xm1jl1

0

@Azacca to ten gość co z Sikorskim ma zdjęcia?

26

0

@hayek lubię jak się niewierzący na Boga powołują.

1

@Kgorecki2500 po co przyzywasz Boga? Wierzący jesteś?
„Nigdy” to mocne słowo wiec lepiej z nim uważaj a aspirować sobie mogą. Poza tym trzeba pamiętać, ze silna Ukraina nie jest w naszym interesie.

0

@Persyfl „Napisałeś dosłownie, że nie chce ci się sprawdzać danych :) „ bo nie było takiej potrzeby w tym przypadku. A dla ciebie jak widać sprawdzenie danych z danego dnia jest równoznaczne ze sprawdzeniem źródeł.
„Jak rozumiem, to była alegoria sytuacji człowieka we współczesnym świecie.” nie, ty nic nie rozumiesz
„Ewidentnie nie ma takiego doświadczenia jak ty w rozmowach z 5-latkami w internecie.” i znów problem z czytaniem. Gdzie napisałem, ze w internecie rozmawiam z 5-latkami?
Bez odbioru bo rozmowa z tobą to jak w tym powiedzeniu o taplaniu się ze świnia w błocie. Tylko świni się to podoba.

1

@Kgorecki2500 przy pierwszej okazji wykorzystaliby te broń przeciw nam, a my się jeszcze do tego dokladamy

1

@Kgorecki2500 i uważasz, ze zapewnienia o pomocy np. Anglików gwarantuje Upowcom bezpieczeństwo?

0

@Persyfl ten uroczy zapach, gdy kolejny raz pokazujesz, ze nie potrafisz czytać ze zrozumieniem nawet prostego tekstu a rozmowa z tobą to rozmowa z 5-latkiem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?