ObiwanKenobi
Dołączył/a: wrzesień 2024
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@AbelKabel zapytam jeszcze raz bo chyba nie zrozumiales pytania. szczepienia miały odciążyć szpitale czyli dzczepieni mieli tam nie trafiać więc czemu keżą z lekkimi objawami?
2. Jeżeli zaszczepionych jest 90% to po co lockdown jak najwyżej lekko przejdą jak katarek?
0
@Sysia11 na kwarantanne kieruje tylko i wyłacznie sanepid. W innym przypadku jest nielegalna więc zgodnie z prawem samo skierowanie na test nie może być równoznaczne z kwarantanną
0
@AbelKabel to dobrze, że tylko odwiedzasz i niedługo wyjedziesz
0
@AbelKabel "To czy ktoś jest przyjęty do szpitala z łagodniejszymi objawami i łatwiej się go leczy nie odciąża tego szpitala." A szczepionki nie miała spowodować odciążenie służby zdrowia? To czemu z łagodnymi objawami blokują szpitale?
17
@Comentateiro i właśnie takie kompleksy miałem na myśli i jak widać u ciebie też są. Co innego zauważać różnice a co innego uważać to co zachodnie jest najlepsze. To że mamy inną nentalność to oczywiste a to, że się tego wstydzisz i chcesz się upodobnić do zachodu pokazuje twoje kompleksy.
"Niektórzy tutaj są aż przesiąknięci wschodem" i to są własnie twoje kompleksy
0
@AbelKabel to czemu robią lockdown skoro jest tylu zaszczepionych wiec według twoich słów niewiele hospitalizacji i zgonów?
26
@macio_944 "Nie jesteśmy w nowoczesnej Europie" - widzę, że jakies kompleksy wychodzą
1
@AbelKabel było mniej zaszczepionych rok temu i też było chorych i co? Nie widzisz, że napisany "rekord zakażeń"?
0
@ranger3120 żadnych skutków nie będzie bo tvn będzie nadawał w Polsce na podstawie holenderskiej licencji
1
@Comentateiro czy ktoś ci zabrania się szczepić, nosić maseczkę, izolowqć się lub zupełnie zamknąć się w domu?
Ps. Publiczne to są domy a nie zdrowie
0
@sedziaoxford wiem, że jest tak, że najłatwiej jest wierzyć co jest komu najbliższe. Przez tę pandemię niewielu ufam bo w większości od początku albo bezczelnie kłamali celowo albo przez niewiedzę. Więc w tym momencie najłatwiej jest wierzyć tym, którzy najmniej się mylili
1
@sedziaoxford pfizer pisał coś innego, ale ty znów wiesz lepiej https://www.pfizer.com.pl/o-firmie/press-room/pfizer-i-biontech-oglaszaja-publikacje-wynikow-przelomowego-badania-fazy-III
1
@sedziaoxford a szczepionki w 95% miały chronić przed zakażeniem. Tak tobjest wierzyć tylko w wyniki badań producentów
0
@sedziaoxford ja wiem, ze jestes najmądrzejszy i wiesz najlepiej i twoja intrrpretacja jest jedyna i właściwa. On jest tylko doktorem nauk medycznych, który się tym zajmuje więc się nie zna
0
@sedziaoxford 1. Czyli bez badań twierdzisz, że maseczki są skuteczne
2. Ale mówimy o kasie i przykład idealnie pokazuję jak to wygląda. T, że ty to odrzucasz nie oznacza nic więcej poza słabymi zdolnościami poznawczymi
0
@Clue bezobjawowo. Jak jaszcze lzej mogą ją przejść?
0
@Clue której i tak nie przechodzą
0
@sedziaoxford pewnie te 3% spadnie tak samo 1% jak te 50%. Rozumiem, że Witczak się nie zna i zjadł na tym zębów w przciwieństwie do ciebie
0
@sedziaoxford 1. Czyli dowodów nie ma, że maski są skuteczne i na podstawie tego ty twierdzisz, że są skuteczne. Poza tym nawet ubiegłym roku były badania randomizowane czyli jakościowo dobre, które pokazały, że nosząc maseczkę zarażasz się w takim samym stopniu jak bez niej.
2. Przykład Horbana. Dostaje 1.5 mln a później za grubą kase doradza kupie rendesiviru, o którym już 2 tygodnie wcześniej WHO wypowiedziało się, że jest nieskuteczny. Oczywiście to wszystko to był tylko przypadek. Jeżeli od kogoś dostajesz kase to czegoś w zmoan oczekuje bo kolejny raz nie dostaniesz i nie chodzi tylko o wyniki badań
0
@Abominacja no tak. Bo to niezaszczepieni zabronili leczenia albo każą czekać kilka godzin na wynik testu bo inaczej nikt nie podejmie się leczenia. Dziękujemy za to takim zamordystom
0
@Abominacja codziennie um8era po 1300 osób przez walkę z covid zamiast wziąć się za prawdziwe leczenie
0
@FCBurnley ja nie biorę, ale to świetny przykład dla tych co mówią"zaufaj ekspertom"
0
@sedziaoxford ale piszesz o skuteczności relatywnej,która cudownie zmalała w ciągu 2 tygodni o 20%. Przypomnij, że hispitalizacja po tym leku wynosiła 6,8% a po placebo 9,7%.
Do tego producent podał też absolutną redukcję ryzyka ARR, która dla Molnupiraviru wynosi 3%.
0
@sedziaoxford 1. Jak to? Nie wierzysz ekspertom, że maski są nieskuteczne?
2. Wcale nie jest XD. Kiedy ty się urodziłeś, że nie wiesz jak to działa?
0
@Abominacja i co? Od marca 2020 okazało się, że wirus jest nic nie wart bo ludzie nie chcą na niego umierać a obostrzenia i tak nie działają
1
@sedziaoxford jasne. Tak samo kak lek zamówiony przez Morawieckiego molnopuvir czy jakoś tak. Miał mieć 50% skuteczności w leczeniu teraz firma mówi o 25% a faktycznie wychodzi ok 3%. Ale Mateuszek już zamówił mimo, że lek nie jest zatwierdzony
4
@sedziaoxford zostawiliśmy specjalistom i ekspertom i widzimy co się dzieje. Na każdym kroku jesteśmy oszukiwani. Co najmniej 12 z 17 doradców premiera brało kasę od firm farmaceutycznych więc trudno ufać takim ekspertom
1
W raporcie na temat niepożądanych odczynów poszczepiennych uwzględniono 90 zgonów. Krajowy konsultant w dziedzinie epidemiologii tłumaczy, że są w tej bazie, bo nastąpiły krótko po szczepieniu, ale nie ma żadnych dowodów, że to efekt szczepionki - mówi dr hab. Iwona Paradowska-Stankiewicz, profesor NIZP PZH – PIB Zakład Epidemiologii Chorób Zakaźnych i Nadzoru
Dobre też jest pytanie czy badali, że zgony nie są związane ze szczepieniem. Nie badali, ale badanie też nie wykazałoby związku XD.
https://www.gazetaprawna.pl/wiadomosci/kraj/artykuly/8314447,szczepionka-na-covid-nop-smierc-statystyki.html
23
@Barca1992 zaraz przyjdą i będą tłumaczyć, że to przez to, że nie ma 100% i że dzieci są niezaszczepione. Albo że jest dobrze bo jestn mniej zgonów wiec szczepionki działaja a zachorowac i tak można
0
@barcelonaLM oczywiście dzięki szczepionce bedzie silna XD