ObiwanKenobi
Dołączył/a: wrzesień 2024
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Persyfl coż za argumenty. Nie do zbicia. tak już jest jak się nie ma pojęcia o czym się pisze, co sam przyznales, i próbuje się z tego jakoś wyjść.
Ja nie sądze, ze cokolwiek czytasz.
0
@chosenone to dziwne bo jakiej pielegniarki się nie zapytam to leczą tylko objawowo.
Czyli twierdzisz, że leki, które są niezalecane w leczeniu, według badań nie wykazują skuteczności w leczeniu covid są stosowane w szpitalach covidowych? Czyli podoba ci się stosowanie lekow bez potwierdzonej skutecznosci pod warunkiem, że to nie jest amantadyna. Jesli tak sie leczy ludzi i pracuja w szpitalach tacy eksperci to nie dziwne,, ze tyle osob umiera w szpitalach
0
@chosenone właśnie widzę jak się orientujesz.
W szpitalach stosują wyłącznie leczenie objawowe.
Lopinawir - przeciez udowodniono, że w żadeen sposob nie pomaga, ani nie skrraca czasu trwania chorroby. Tocilizumab too llek przeciwzapalny a nie przeciwwirusowy. Remdesir - już dawno udowodniono, że jest nieskuteczny co potwierdzilo WHO i ma groźne skutki uboczne.
Jednym słowem proponujesz leki na hiv o conajmniej wątpliwej skuteczności, ale lek na grype już jest zły bo skutkami ubocznymi jest bezsenność.
Twoja orientacja jest zerowa, ale jest pierwszy do bełkotu w internecie
0
@Persyfl dla ciebie tez nie ma nadzieji. Ale dziennikarze oczywiscie sa wspaniali, nieskazitelni, budzą najwyzsze zaufanie i zawsze przekazuja prawde i tylko prawde. Jak moglem w to wąpić.
"Żeby było zabawniej, sam nie korzystam raczej z polskich mediów"
Teraz dopiero jest zabawnie bo nie korzystam, ale się wypowiem bo znam dwa reportaze i dwie sprawy sprzed 30 lat. Przestań sie ośmieszać
0
@Persyfl z jakiegos powodu pokazane przyklady ci sie nie spodobaly, a teraz sie z tego wycofujesz?
Przekrojowo? XD O twoim "researchu" szzkoda naAawet wspominać.
Moze najpierw doczytaj co bylo w tamtych aferach i kto je odkrył zamiast robic z siebie glupka.
Co do Siekielskich to czemu nie bylo tam o nikim, kogo mozna byloby jeszcze skazac? Bo wygodniej jest gdy sprawa si przedawnila.
A co ze sprawa Stachowiaka? Mam im gratulowac, że raz cos dobrze zrobili bo inaczej sprawa bylaby zamieciona? Niestety takich sytuaacji, gdzie dziennikarze się sprawdzają jest za malo.
0
@Persyfl bo wybiorcza i tvn to najlepsze przykłady tej degrengolady. Czyli przyklady ci się nie podobają bo pokazują twarz tych mediow.
Moze podaj jeszcze przyklady z poczatku XX wieku. Ale jezeli chodzi o FOZZ to nie dziennikarz a urzędnik napisal artykuł. Art-B? Jakbys doczyl o tym to wiedzialbys, ze ten slynny oscylator byl legalny a dziennikarze nie mieli nic wspolnego z ujawnieniem tego.
A Siekielscy mogliby swieze afery pedofilskie ujawnic a nie tylko takie, ktore sie przedawnily.
Twój research jest jeszcze gorszy bo podpierasz sie Siekielskimi oraz aferami sprzed 30 lat.
0
@tomek8756 jak mozna sie smiac z tak wspanialego dziennikarza. Dziadek na pewno bylby z niego dumny
0
@Persyfl odrobina rozumu to dla lewicy o odrobine za duzo.
Tak pamiętamy sprawy wafelkowych urodzin albo jak dziennikarz podrzucał butelki na dniach mlodziezy, swietne reportazze o imigrancie plynacym 6 dni, wystarczy wpisac ile razy wybiorczza przzepraszala za klamstwa. To tylko taki maly wycinek tych wspanialych mediow, ktore maja dobra opinie w tym srodowisku
0
@Persyfl to dziennikarze są jakimś wyznacznikiem czegoś więcej oprócz żenady?
Dobrze, że przyznałeś, że jak ktoś wykazuje odrobinę rozumu to już się nie nadaje na lewą stronę i przypisujesz go do prawej.
4
@Rust_Cohle oczywiście. U nas kulturalnie wejdą na trening i dadzą z liścia, aby podkreślić argumenty.
0
@chosenone a jakie to leki przeciwwirusowe się podaje się w szpitalu? Jeszcze o żadnych nie słyszałem.
0
@arasz1819 idealne na pseudochorobe i pseudopandemie
0
@Piernik niech gra. 3 miesiące i kontuzja. Wtedy moze podpisywać wysoki kontrakt
0
@anxted czyli jest ok jeżeli dwoje 18-latków bierze ślub, ale jak jedno jest starsze to już źle. Jeżeli dwoje 15-latków uprawia seks to jest ok bo żadne nie ma doświadczenia życiowego i nie wie czym to grozi.
Czyli jak 60-latek bierze slub z 25-latką to tez źle bo różnica w doświadczeniu.
Wolałbym odwiedzać licea niż tak jak ty podstawówki.
2
@Borneo o takich kocopołach właśnie pisałem. To teraz czy mogę się myć kiedy mi pasuje? Czy mogę nie chodzić do fryzjera itp czy to wszystko też mi nakażesz?
Czy mogę też nie brać tego prepratu tylko dlatego, abyś ty się popłakał i napisał kolejne wypracowanie, którego i tak nikt nie czyta bo są w nim same bzdury?
0
@Abominacja ale masz awatar, który sie w to wpisuje.
Czyli 18-latka może wybierac prezydenta, ale nie może zdecydować czy wyjść za mąż? Wiesz 16-latki też mogą wyjść za mąż za zgodą rodziców?
Wy teczowi chcecie, aby ludzie decydowali o sobie, ale tylko pod warunkiem, że robią to tak jak wy chcecie.
1
@Abominacja jezeli jest przepelniony to jak mnie prrzyjmą a innej osoby nie? Logiczniej na pewno sie da.
No tak. Nie leczmy pacjentów tylko testujmy i wrzucajmy ich na oddzial covidowy za miast wyleczyc z tego z czym przyszli. Pozniej nieleczeni umieraja a my wpisujemy w statystyki kolejny zgon covidowy
18
@Borneo takie kocopoły jak ty to nikt nie jesst w stanie napisać.
Ps. Dobrze, że wśród objawów nowego wariaantu nie ma już sraczki bo byloby przes**ne
1
@Abominacja jak zajme łóżko jeżeli szpital jest przepełniony? I to nadal nie bedzie moja sprawa. To może czas zacząc keczyć ludzi zamiast czlowieka ze zlamaniem kierowac na test
0
@Abominacja czyli według ciebie dziecko moze zmienic płeć, ale 16-18 latka nie może zdecydować, że do ten jedyny? Lewacka logika jak zwykle moralnie wątpliwa i prawnie tez
7
@Janiama a co się stało z "moje ciało, moja sprawa"? Może zmieńcie slogan i dodajcie jeszcze "twoje ciało, moja sprawa"
4
@anxted "Ale jakby mi kumpel powiedział, że spotyka się z 16-latką, to bardzo szybko przestalibyśmy się przyjaźnić"
Co? Za stara by była.?
0
@tbas dokładnie, a teraz jeszcze nowy wariant, który kładzie ludzi na ulicach katarkiem.
13
Coś na poprawę humoru https://streamable.com/zlwj3i
3
@Songo91 chłopaki płaczą bo niewłaściwe statystyki podałeś. Daj te, że niezszczepieni chorują i będą zadowoleni
0
@Persyfl a ten poziom to ocenia taki noname jak ty? Widac wiekszosc ma inne zdanie. A Jaruzelska nigdy nie poszla na prawo. Zwyczajnie ma chyba resztki godności i rozumu w przeciwieństwie do reszty lewactwa
0
@Persyfl oficjalnie nie zostało potwierdzone to baggsikowanie
0
@Persyfl a gdzie napisalem, ze to przez szczepionke? Czytac nie potrafisz czy bagsikujesz, cokolwiek to znaczy
0
@Persyfl tak, to covid. Zbieznosc czasowa ze szczepieniem to zwykla koincydencja
0
@Bobo25 a zmarl 3 miesiace i tydzien temu.