0

To jest straszne, że tylko Rysiek ruszył do ataku

2

To Roberto w niedziele w pomocy

2

@IronSanHybrid oprócz Barcelony

4

Wygląda na to, że Depay po dwóch lepszych meczach dostosował się do poziomu drużyny

1

Dlatego, że jakby siedział w szpitalu razem z Aguero to wszyscy by się w głowę pukali po co zostało ściągniętych dwóch tak kontuzjogennych piłkarzy

1

@Garbatyy jak nowy trener chcę zostać dłużej to niech lepiej nie zadziera z Ryśkiem

1

@Objectivo ale zgodnie z rozporządzenie test nie musi być robiony więc nie każdy szpital będzie robił.
To może Ty odpowiesz mi na pytanie jak i czym leczy się w szpitalu osoby przechodzące covid? Jaka jest procedura bo wszędzie mówi się, że zajmują łóżka a nigdzie nie słyszę o sposobie leczenia.

0

@/R od dawna chciałem kogoś o to spytać. Jak leczy się pacjentów covidowych? Tzn co się im podaje? Jaka jest procedura?
2. Czy to co właśnie napisałeś nie potwierdza tego twitta? Jeżeli nie robią im testów to czemu mają ich kierować do szpitala covidowego?

5

Czyżby z tego powodu odrodziła się też grypa?

1

@Majkel34 przychodzi facet do okulisty:
- panie doktorze, potrzebne mi są okulary
- do czego?
- do widzenia
- do widzenia

0

@Peszko07 czytałem gdzieś, że w szpitalach są wytyczne, że zaszczepionych nie wolno testować pod kątem covid. Tylko nieszczepionych od razu na test się wysyła. Zaszczepionym zamiast covid diagnozuje się grypę. Nie wiem czy to prawda, ale może to jest wskazówka czemu znów pojawiła się grypa.

0

@Janiama nowy trener wyników może nie poprawi, ale gry na pewno nie pogorszy. Obecnie tego co grają nie da się oglądać więc jak zaczną grać odrobinę ładniej to już będzie warto

0

@Kgorecki2500 1. Tak, ale interesy robią z reżimem więc wspierają ten reżim.
2. Tak samo w to wierzę jak wtedy, gdy zagraniczne media piszą jak to w Polsce bije się pedałów, Żydów czy Murzynów, jak to mie mają żadnych praw, wsadza się ich do więzień za to kim są itd. Różne bzdury wypisują za granicą i u nas.
W sondaże też nie wierzę bo robi się to tylko po to, aby pokazać ludziom na kogo mają głosować. A ten sondaż to gdzie zrobili? W studiu tvn? Ruscy nadal mają specyficzną mentalność i Putin to nadal wybawca po rządach Jelcyna.
Nie twierdzę, że nie żadnych manipulacji, ale sądzę, że bez nich też by wygrał.
Też chciałbym, aby takie USA zamknęło się u siebie i nie wtrącało w inne państwa niszcząc je. Zgadnij które państwo uczestniczyło we wszystkich konfliktach zbrojnych w XX i XXI wieku? Nie były to Chiny, Iran, Białoruś ani, o dziwo, nawet Rosja.

1

@barcelonaLM nie wybiera się najlepszego piłkarza a takiego, który najwięcej wygrał. Bez sensu.

0

@Kgorecki2500 ale możesz nie robić z nim interesów. Myślę, że tego nawet nie zauważy.
A z Merkelką robiłbyś interesy? Przecież ona wspiera obecną Rosję, buduje z nimi NS2, wspiera Putina. Jej nie przeszkadza jeżeli to jest dobre dla jej kraju.
Jestem jeszcze ciekaw jak świat zobaczył te fałszerstwa i o jakich fałszerstwach on pisze. Myślę, że Putin nie musi nawet fałszować wyborów bo ludzie rzeczywiście na niego głosują. To wam się wydaje, że nie głosują bo tak wyborcza napisała.

0

@Encore kto to Uszaty? Myślałem, że chodzi o Araucho ;)

0

@Kamiloza91 i zaczęli wrzucać już w pierwszej połowie a Luuka wprowadził dopiero w drugiej

0

@kaamil1910 czyli w pierwszej połowie mnóstwo wrzutek a Luuka nie było na boisku. I do kogo te wrzutki

0

Jeżeli za zwolnienie Koemana trzeba zapłacić 12 baniek a za nieprzedłużenie umowy i tak zapłacą 6 mln to lepiej od razu wywalić. To tylko 6 dodatkowych baniek do zapłaty.

0

@Pilka_jest_okragla raczej nie wpuści nawet na minute

2

@Kettger jeszczy by dobrze zagrał i Koeman musiałby się tłumaczyć czemu go nie wpuszca. Po co to komu?

0

Ooo, Frenkie dzisiaj gra.

0

@macio_944 czyli otoczony legendą

3

@Peszko07 a czy mityczny covid jest już w Polsce wpisany na listę chorób zakaźnych?

0

@osa91 obrona granic ma być skuteczna a jak widać te tzw organizacje pozarządowe robiły coś zupełnie innego. Rozwalanie zasieków, próby nielegalnego przejścia na Białoruś czy ściąganie nielegalnych imigrantów nie mieści się w granicach patrzenia na ręce.
Chyba nie twierdzisz, że SG ich zabiła i przeniosła? Tak jak napisałem wyżej to może przemytnicy ich zabili albo inni migranci? Uważam, że do obrony granic SG powinna nawet używać ostrej amunicji. Czemu do protestujących Polaków można strzelać gumowymi kulami a do nielegalnych już nie wolno?

0

@Kgorecki2500 nie trzeba odrzucać pomocy tylko kulturalnie przekazać, że na razie sobie radzimy a w przypadku problemów skorzystamy z pomocy.
Tak zwróciłem już uwagę to tam gdzie jest frontex to nie ma obrony granic a raczej kontrolowany w większym lib mniejszym stopniu przepływ migrantów.
Tzn, że co jest w porządku? Że właściwie wpuszczamy migrantów? Obrona granicy ma być skuteczna i to jest właściwe kryterium.
Chyba nie sugerujesz, że to Straż graniczna ich zabiła? Może to przemytnicy zrobili, aby wplątać w to instytucje UE, aby łatwiej było ich przemycać?
Ja jestem za tym, aby przy obronie granicy można było wykorzystać ostrą amunicję. Myślę, że szybko skończyłoby się przedzieranie przez granicę

0

@barcelonaLM a mówił, że Koeman to dobry trener a Messi zostanie?

1

@Kgorecki2500 Oni mają obserwować czy bronić granicy?
Pomocą w czym? Widziałeś jak ta pomoc wygląda w innych krajach? Za taką pomoc lepiej podziękować. I po co ściągać sobie na głowę obserwatorów?

3

@barcelonaLM mogą sobie chcieć. Wtedy dopiero zaczną się przedzierać przez grancę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?