ObiwanKenobi
Dołączył/a: wrzesień 2024
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Jakchcesz najpierw sam się doucz czym jest szczepionka
0
@Jakchcesz najlepsi są tacy fachowcy, którzy myślą, że te preparaty, które obecnie w siebie ładują to szczepionki.
1
@macio_944 a firmom farmaceutycznym, które stoją za tymi szczepionkami i za tą nauką, na którą się powołujesz to na czym zależy? Na naszym zdrowiu czy na tej polityce?
Wszystkie badania były wykonywane tylko przez dostawców szczepionek i nie weryfikowane przez poszczególne państwa.
W USA trzech dyrektorów FDA odpowiedzialnych za dopuszczenie szczepionek odeszło z pracy. Jeden jest już w Modernie, ciekawe gdzie trafią pozostali dwaj, którzy odeszli w ubiegłym tygodniu i byli odpowiedzialni za zatwierdzenie Pfizera?
1
@CuttingHead jak kojarzę to są finansowani w większości przez Sorosa a dokładniej przez Fundacje Batorego
0
@masq a jak ktoś umrze po szczypawce to napiszesz, że zawsze mogło być gorzej bo mógł zarazić się covidem?
0
@PatrykBarca po półtora roku tego cyrku Ty się jeszcze logiki doszukujesz?
0
@FCBR4N bo nie są w pełni zaszczepieni. Teraz trzeba mieć 3 dawki
0
@Kgorecki2500 to wymienił i jest "eco" czy nie wymienił i wszystko było pod publikę?
0
@NaFazieHitman toż to jawny antysemityzm. Dobrze, że chociaż wirus ich nie dyskryminuje
3
@ranger3120 dlatego u nas chcieli wszystkich szybko wyszczepić zanim ludzie zrozumieją jaka to jest ściema
0
@tbas aha czyli wyczytałeś coś czego nie ma. Te pytania są przecież jak najbardziej zasadne. Straszą ludzi już od roku. Całe wakacje straszą IV falą, która miała mordować ludzi już od połowy sierpnia a tu nagle taka zmiana? Pytania i szyderstwo uzasadnione
5
@tbas a w którym miejscu wyczytałeś, że jak nie straszą to źle?
0
@IronSanHybrid po 4. Bzdura w opisie bo za pracę nie wstrzymają wypłaty tylko co najwyżej nie zapłacą za urlop bezpłatny
0
@bartekvisca nie strasz, nie strasz.
1. Nie przedsiębiorcy tylko jakieś stowarzyszenie, którego prezesem jest koleś powiązany z fiemami farmaceutycznymi.
2. Nie zrobią tego bo niezaszczepieni są przede wszystkim w regionach, które głosują na PIS. Przecież to byłby strzał w stopę.
0
@KORTIS mnie zastanawia czemu po Valverde nikt nie chciał wziąć Allegriego do Barcy. Przynajmniej jakoś by to poukładał.
0
@KORTIS i sutuaxja na koniec sezonu: Barca walczy o mistrza z Sewillą a ważne bramki w meczach strzela zawodnik Barcy, któremu Sewilla opłaca pensje. Skąd ja to znam?
1
@Songo91 a co to znaczy zatrzepić? To od słowa trzepał?
0
@Borneo wikipedia i książka Balcerowicza jak źródła. Gratuluje. Jeżeli już pokazałeś, że potrafisz korzystać z przeglądarki to może poszukaj szczegółów tego co napisałeś. Hiperinflacja zaczyna się od 50% i to było za rządów Rakowskiego, ale pod koniec 89 roku inflacja spadła nawet do 18%. Powiedz jak nastąpił spadek przez reformy Balcerowicza jeżeli w 90 roku inflacja wyniosła ponad 500%? Rozumiem, że dla Ciebie 18%>500%. Kolejny raz pokazujesz, że nie masz pojęcia o czym piszesz i rzucasz samymi ogólnikami
0
@donleoJR zadowoliłoby mnie poprawne napisanie tego co autor chciał przekazać.
0
@ShawnC a po dwóch sezonach można czy nadal czekamy na odblokowanie? Ten zawodnik niczego nie dawał w ataku i tylko zabierał miejsce. Cieszę się, że nie będę go oglądał bo i tak w meczach nie było go widać
0
@ShawnC Wielki Martin. A na serio czemu bez Messiego ten wspaniały piłkarz nawet piłki w meczu nie może dotknąć, że o strzelaniu nie wspomnę
1
@donleoJR trudno w to uwierzyć, ale tak. Powiem więcej. Nawet nie zagrał tych 70 meczy w Barcelonie
0
@FC1899Barca Luk De Jong jeszcze nie strzelał dla Barcelony
1
@ShawnC pamiętam dokładnie jak nie potrafił na pustą bramkę strzelić. Pamiętam też jego zerowy wpływ na grę. To jest żart, że ktoś taki grał tutaj i to za takie pieniądze. Przynajmniej ten kołek nie będzie zabierał miejsca w składzie.
0
@Norkusik 30-letni piłkarz jest stary? Co to? Lata 90-te? To co powoesz o Ronaldo czy Ibrze?
3
Szedłem spać zawiedziony, że nie zdążyli się go pozbyć a tutaj taka miła niespodzianka z samego rana.
Dla płaczących, że ppzbyliśmy się jedynego napastnika: I TAK GO NIE MIELIŚMY.
Wreszcie Griezman wyjdzie z cienia i będzie mógł grać tak jak lubi czyli w obronie.
Jestem zadowolony bo nigdy nie powinien tutaj trafić.
0
@Patrykl145 wina Bartomeu
0
@Borneo balcerowicz też był dramatem i jak na warunki, które zastał był nawet większym dramatem
0
@Borneo jeszcze raz przypomne bo chyba nie czytałeś: na przełomie lat 1989 i 1990 na rynku nie było już pustego pieniądza, niemającego pokrycia w masie towarowej, inflacja spadała, ale przyszedł Valcerowicz ze swoimi reformami i podwyżkami i inflacja skoczyła do 500%
0
@Borneo bieżesz pod uwagę cały okres komuny a rozmawiamy o Balcerowiczu. To Balcerowicz zniszczył to co się odradzało w trakcie tzw przemian ustrojowych. Można by) o znacznie szybciej odbudować Polske po latach komuny a on z premedytacją to zniszczył