Ogrodnik
Dołączył/a: lipiec 2018
Olsztyn
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Real wyglądał lepiej w przekroju całego spotkania, przegrali tak naprawdę przez szkolne błędy w obronie. To była dopiero pierwsza przegrana Realu, więc poczekajmy z tymi osądami.
41
Wystarczyło przegrać LM w Kijowie i nie trzeba byłoby znosić goryczy porażki w SPE ;v
66
Messi xd
https://coub.com/view/1bsbso
3
Wizyty u kosmetyczki, fryzjera, itp.
0
Podejrzewam, że maszyna z Malcomem szybko by znaleźli wspólne tematy do rozmowy.
1
Zejście Robena na lewą nogę kurs 1,01.
0
Skąd przekonanie, że jestem kibicem Realu?
0
Nowy hymn Realu
1
4 minuty doliczone to nie przypadek.
1
Gra Arsenalu jest żenująca.
4
Przyjemnie się ogląda grę Firmino cofa się do rozgrywania, umie się zastawić, drybluje takie połączenie pomocnika z napastnikiem świetny piłkarz.
1
Są tutaj jacyś fanatycy ostrych sosów?
Ja polecam od siebie tabasco wersje habanero i pain 100% konkretne sosiki i niezła moc. Wy jakie sosy polecacie?
0
Panowie wie ktoś z Was może jak nazywa się ten komentator?
Jakich zagranicznych komentatorów lubicie najbardziej?
2
Przyjemnie się go ogląda, może wyrosnąć z niego Pan piłkarz.
0
To prawda zdrowa jest.
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.5.
0
Lukita zostaje w Realu, Perez chyba by nie wytrzymał jego odejścia. Zdziwiłem się, że taki kluczowy zawodnik zarabia tylko 6,5 mln.
0
Zawsze się trochę przegrywa.
1
Ok zanotowałem, dzięki.
0
Panowie jaki serial polecacie na netflixie w klimacie Breaking Bad lub Narcos?
9
Żeby tylko się nie powtórzyła sytuacja jak z DDG i fax się nagle nie popsuł xd
0
Prawdopodobnie apteki zanotowały by jakiś 50% wzrost sprzedaży leków antydepresyjnych xd
0
Co by się działo w przypadku wygranej Realu w 92 min po strzale Ramosa, la rambla by chyba przestała działać na minimum tydzień xd
0
Może po prostu kolega woli chłopców i kobiety nie są w jego kręgu zainteresowań pod względem estetycznym. xd
3
Ach ta Iza Krzan piękna kobieta
6
W ostatnich pięciu latach bilans transferowy Realu to +61,6, a Barcelony -368,56. W tym czasie Real wygrał 4 LM, a Barcelona 1. Może lepiej niech Pan Bartłomiej weźmie parę odpłatnych lekcji od Pana Pereza, w kwestii transferów i będzie miód malina.
4
Barca wychowuje, Real kupuje.
6
W Białymstoku na szkolnej 17 mieszkają dwie wybitnie zasłużone jednostki dla Państwa polskiego, a oni biorą na ambasadora jakiegoś pływaka absurd.
0
W sumie mumia to świetny komentator.
4
Jeżeli są tutaj jacyś fani astronomii to polecam książkę pt. "kosmos Einsteina"autorstwa Michio Kaku. Można dowiedzieć się z niej wiele ciekawostek z życia Einsteina. Autor książki wyjaśnia na czym polega np: teoria strun, czy koncepcja światów równoległych.