5

Real wyglądał lepiej w przekroju całego spotkania, przegrali tak naprawdę przez szkolne błędy w obronie. To była dopiero pierwsza przegrana Realu, więc poczekajmy z tymi osądami.

41

Wystarczyło przegrać LM w Kijowie i nie trzeba byłoby znosić goryczy porażki w SPE ;v

66

3

Wizyty u kosmetyczki, fryzjera, itp.

0

Podejrzewam, że maszyna z Malcomem szybko by znaleźli wspólne tematy do rozmowy.

1

Zejście Robena na lewą nogę kurs 1,01.

0

Skąd przekonanie, że jestem kibicem Realu?

0

Nowy hymn Realu

1

4 minuty doliczone to nie przypadek.

1

Gra Arsenalu jest żenująca.

4

Przyjemnie się ogląda grę Firmino cofa się do rozgrywania, umie się zastawić, drybluje takie połączenie pomocnika z napastnikiem świetny piłkarz.

1

Są tutaj jacyś fanatycy ostrych sosów?
Ja polecam od siebie tabasco wersje habanero i pain 100% konkretne sosiki i niezła moc. Wy jakie sosy polecacie?

0


Panowie wie ktoś z Was może jak nazywa się ten komentator?
Jakich zagranicznych komentatorów lubicie najbardziej?

2

Przyjemnie się go ogląda, może wyrosnąć z niego Pan piłkarz.

0

To prawda zdrowa jest.

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.5.

0

Lukita zostaje w Realu, Perez chyba by nie wytrzymał jego odejścia. Zdziwiłem się, że taki kluczowy zawodnik zarabia tylko 6,5 mln.

0

Zawsze się trochę przegrywa.

1

Ok zanotowałem, dzięki.

0

Panowie jaki serial polecacie na netflixie w klimacie Breaking Bad lub Narcos?

9

Żeby tylko się nie powtórzyła sytuacja jak z DDG i fax się nagle nie popsuł xd

0

Prawdopodobnie apteki zanotowały by jakiś 50% wzrost sprzedaży leków antydepresyjnych xd

0

Co by się działo w przypadku wygranej Realu w 92 min po strzale Ramosa, la rambla by chyba przestała działać na minimum tydzień xd

0

Może po prostu kolega woli chłopców i kobiety nie są w jego kręgu zainteresowań pod względem estetycznym. xd

3

Ach ta Iza Krzan piękna kobieta

6

W ostatnich pięciu latach bilans transferowy Realu to +61,6, a Barcelony -368,56. W tym czasie Real wygrał 4 LM, a Barcelona 1. Może lepiej niech Pan Bartłomiej weźmie parę odpłatnych lekcji od Pana Pereza, w kwestii transferów i będzie miód malina.

4

Barca wychowuje, Real kupuje.

6

W Białymstoku na szkolnej 17 mieszkają dwie wybitnie zasłużone jednostki dla Państwa polskiego, a oni biorą na ambasadora jakiegoś pływaka absurd.

0

W sumie mumia to świetny komentator.

4

Jeżeli są tutaj jacyś fani astronomii to polecam książkę pt. "kosmos Einsteina"autorstwa Michio Kaku. Można dowiedzieć się z niej wiele ciekawostek z życia Einsteina. Autor książki wyjaśnia na czym polega np: teoria strun, czy koncepcja światów równoległych.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?