2

Studio polsatu w LM to klasyczny przykład przerostu formy nad treścią.

0

Lacoste essential.

1

Kiedy ta Crevna spuchnie?

1

Jeżeli ktoś ma wolny kodzik na 7 dni do ipli to chętnie przygarnę.

5

Na ul. szkolnej 17.

2

To prawda, ale ja osobiście wolę koty :D

0

Poleci może ktoś podobną komedie do "wszystko zostaje w rodzinie" (2005)?

2

xd.

2

Ach ta Iza, czym by było koło fortuny bez niej.

5

Obiektywnie rzecz biorąc Suarez powinien wtedy dostać czerwo, niedopatrzenie sędziego.

6

Ból tylnej części ciała co poniektórych jest niesamowity :D

5

Jaka jest według Was najlepsza para stoperów obecnie w europejskiej piłce?
Dla mnie zdecydowanie Bonucci i Chiellini.

3

Gdyby PSG nie wyszło z grupy, to Neymar zawita do Realu na 99%.

0

Czyżby 5 min handlu dziennie według Dommanu? :D

0

Wychodzi na to, że Leonesa>Real.

0

No to nieźle się tam bawią xd

0

Jakiś błąd jest na flashscore, czy Barca naprawdę nie oddała żadnego celnego strzału?

3

Niby to był tylko trzecioligowiec, ale widać u niego ten luz w grze i duży potencjał.

0

Żenująca i zarazem groteskowa liga. Nie dziwne, że nikt nie chce zainwestować swoich pieniędzy w prawa do jej pokazywania.

0

Dlaczego mają przegrać z trzecioligowcem?

0

Dobrze wygląda jeszcze City, ale ciekawe czy znów się nie skompromitują w fazie pucharowej.

0

O kurde na wygranie LM przez Juve kurs wynosi 7, warto za 100 wjechać moim zdaniem. Na chwilę obecną wyglądają najlepiej, tylko pytanie jak trafią z formą na wiosnę.

1

Cancelo świetny grajek, chyba na tę chwillę top 3 PO na świecie.

0

Po latach ludzie zapominają o stylu, a to co jest w gablocie zostaje na zawsze.

0

LL, 2x SPE, 2x KM. To są tak naprawdę tylko dodatki. Najważniejsze i najcenniejsze trofeum w piłce nożnej wygrał 3 raz z rzędu i to zostanie zapamiętane na zawsze.

0

Ja go nie bronię, tylko stwierdzam fakty.

0

Zero sportowych sukcesów? Wygranie 3 LM z rzędu, gdzie nikt wcześniej nawet jej nie obronił. Rekord, który prawdopodobnie nie zostanie pobity przez dziesięciolecia uważasz za brak sukcesu? Twoje komentarze są pisane na poważnie, czy to jakiś wyższy poziom trollingu?

0

Odbiegając chwilowo od meczu. Jaki jest Wasz ulubiony ketchup i majonez?

Ja osobiście lubię Heinz i kętrzyński.

0

Domyślam się, że chodzi o liczbę zdobytych trofeów LM i LL.

5

Jest bezstronny.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?