Ogrodnik
Dołączył/a: lipiec 2018
Olsztyn
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
SOAD jeszcze do tego grona trzeba dodać.
0
Chyba nie.
0
Felieton Ćwiąkały o Dembele.
https://www.przegladsportowy.pl/felietony/felieton-tomasza-cwiakaly-najdrozszy-wyrzut-sumienia-na-swiecie/rs12xcz?utm_source=przegladsportowy_viasg&utm_medium=nitro&utm_campaign=allonet_nitro_new&srcc=ucs&utm_v=2
0
Sensowny kuponik, powinno wejść.
1
Jeżeli w operację zostanie włączony Dembele to powrót Nyemara wydaję się być realną opcją. Jeżeli Barca się nie zgodzi, Ney raczej zawita do Realu.
7
Co dokładnie się dzieje?
2
Roma przegrała ostatnio mecz z Udinese, które było w strefie spadkowej, więc nie łudził bym się.
1
Mają przegrać z Romą, która jest w beznadziejnej formie serio?
0
Pytanie czy PSG by go chciało i ile jest obecnie warty.
1
Jeżeli ma przyjść do Barcy na wymianę musi pójść Dembele, inaczej klub nie da rady pod względem finansowym.
0
Nic dodać nic ująć. Jeszcze uwzględniając fakt, że Asenssio kosztował coś około 3 mln, nawet w wypadku gdyby już tak nie błyszczał, to Real i tak sporo zarobi na jego sprzedaży.
0
Zazdroszczę tej atmosfery na trybunach kibicom Sevilli, kapitalny doping mają.
1
Dokładnie też na to czekam.
0
Sevilla na ten moment liderem LL tak jak wczoraj przewidywałem.
1
Strasznie ciężko się oglądało wczorajszy mecz, chyba jeden z najnudniejszych hucznie zapowiadanych meczów na szczycie w LL.
0
Tak jak pisałem wcześniej, typowy mecz na remis. Sevilla zapewne jutro wskoczy na fotel lidera.
2
Stary, a może.
0
Kepa świetny bramkarz xD
2
Elegancko BVB na mistrza!
2
Dobranoc.
1
Nic mi się nie pomyliło, odpadnięcie z tak młodym i niedoświadczonym zespołem jak Monaco to była kompromitacja. Przegranie 5-1 w dwumeczu z Live w sumie też.
0
Strasznie dziwna jest ta liga angielska. City dominuje ją od dwóch sezonów, a w LM się kompromitują.
2
Roma forma wyborowa na równi z Realem.
1
Fino allla fine !
0
Przecież to są jakieś drobne i niegodne uwagi incydenty, spalanie flagi UE to jest dopiero godne pogardy.
2
Wygra CR7 i La Rambla eksploduję.
2
Racja, ale patrząc co wyprawiała obrona Realu, to były błędy na poziomie ekstraklasy.
0
Niby tak ,ale forma defensywna Barcy nie napawa optymizmem.
5
Słaby Real, praktycznie wszystkie gole padły po błędach w defensywie.
0
Moim zdaniem Sevilla po tej kolejce będzie miała lidera, ponieważ mecz Atletico Barca najprawdopodobniej skończy się remisem.