Ogrodnik
Dołączył/a: lipiec 2018
Olsztyn
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
16
Przecież w Barcelonie gra się z miłości do klubu, a nie dla pieniędzy ;c
3
Hmmm... na awans Man Utd jest kurs 3,20. Patrząc na to jak United wraca na właściwe tory to kto wie czy nie przejdą PSG, a kurs bardzo kuszący.
0
Bardzo prawdopodobne, że Isco latem zawita w City. Zespół idealny dla niego, Real płakać raczej nie będzie bo te 80-100 baniek zawszę zgarną.
0
Nie przejdzie, ponieważ jest zbyt słaby pod względem czysto piłkarskim.
0
Dokładnie.
4
Spokojnie jeszcze nie było konferencji.
2
Do tego szklaneczka whiskey i można się zrelaksować po ciężkim dniu.
0
City w tym sezonie musi wystarczyć FA Cup, bo nic innego prawdopodobnie nie zdobędą :)
1
Elegancko The Reds 3 pkt. zdobyte i mistrz Anglii coraz bliżej :)
1
Peaky fooking Blinders!
3
Chyba najbardziej ociężały intelektualnie poseł RP w sejmie, chociaż jeszcze godnym konkurentem jest Pani Kinga Gajeweska.
0
Spokojnie Levante zaraz spuchnie.
0
Ten Żunior to kawał grajka trzeba przyznać.
0
99% lato.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Jeden już jest (Mbappe), pytanie kto będzie tym drugim.
15
Z takimi pytaniami to już trzeba się kierować do czawiego.
0
Ok, dzięki.
0
Na jakich stronach oglądacie seriale online oprócz cda i zalukaj ?
6
Ja też, a plebs intelektualny zapewne znów zagłosuję na PiS lub PO w przeświadczeniu, że dokonują słusznego wyboru.
0
Dokładnie, na LL to wystarczy, ale na LM prawdopodobnie już nie.
1
Przecież ten Vazquez jest tak beznadziejny, że miałby problem z załapaniem się do podstawowego składu Sevilli, a gra w podstawie Realu. xd
4
Można go nie lubić, ale fakty są takie, że to piłkarz wybitny.
1
Wiem, że trofea odgrywają pierwszoplanową rolę. Może PSG sięgnie po LM w tym sezonie, kto wie.
2
W sumie szkoda, że do tej pory Ney nie otrzymał złotej piłki. Mam nadzieję, że w tym roku lub następnym zgarnie balona, bo takiemu magikowi się należy.
0
Tak, jeżeli wejdzie Ci Espanyol, to jeszcze za 100 musisz zagrać.
1
Po wyjściu z programu idą od razu do apteki po maść na wiadomo co xd
0
Musisz obrócić bonusem trzykrotnie czyli na 120 zł po kursie min 1,91. Czyli musisz postawić parę kuponów o łącznej stawce 120 zł.
3
Brać dyszkę miesięcznie będąc najprawdopodobniej tylko rezerwowym. Życie jak w Madrycie, a nie przepraszam w Barcelonie.
1
Angielski czy polski komentarz wolisz?