16

Przecież w Barcelonie gra się z miłości do klubu, a nie dla pieniędzy ;c

3

Hmmm... na awans Man Utd jest kurs 3,20. Patrząc na to jak United wraca na właściwe tory to kto wie czy nie przejdą PSG, a kurs bardzo kuszący.

0

Bardzo prawdopodobne, że Isco latem zawita w City. Zespół idealny dla niego, Real płakać raczej nie będzie bo te 80-100 baniek zawszę zgarną.

0

Nie przejdzie, ponieważ jest zbyt słaby pod względem czysto piłkarskim.

0

Dokładnie.

4

Spokojnie jeszcze nie było konferencji.

2


Do tego szklaneczka whiskey i można się zrelaksować po ciężkim dniu.

0

City w tym sezonie musi wystarczyć FA Cup, bo nic innego prawdopodobnie nie zdobędą :)

1

Elegancko The Reds 3 pkt. zdobyte i mistrz Anglii coraz bliżej :)

1

Peaky fooking Blinders!

3

Chyba najbardziej ociężały intelektualnie poseł RP w sejmie, chociaż jeszcze godnym konkurentem jest Pani Kinga Gajeweska.

0

Spokojnie Levante zaraz spuchnie.

0

Ten Żunior to kawał grajka trzeba przyznać.

0

99% lato.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Jeden już jest (Mbappe), pytanie kto będzie tym drugim.

15

Z takimi pytaniami to już trzeba się kierować do czawiego.

0

Ok, dzięki.

0

Na jakich stronach oglądacie seriale online oprócz cda i zalukaj ?

6

Ja też, a plebs intelektualny zapewne znów zagłosuję na PiS lub PO w przeświadczeniu, że dokonują słusznego wyboru.

0

Dokładnie, na LL to wystarczy, ale na LM prawdopodobnie już nie.

1

Przecież ten Vazquez jest tak beznadziejny, że miałby problem z załapaniem się do podstawowego składu Sevilli, a gra w podstawie Realu. xd

4

Można go nie lubić, ale fakty są takie, że to piłkarz wybitny.

1

Wiem, że trofea odgrywają pierwszoplanową rolę. Może PSG sięgnie po LM w tym sezonie, kto wie.

2

W sumie szkoda, że do tej pory Ney nie otrzymał złotej piłki. Mam nadzieję, że w tym roku lub następnym zgarnie balona, bo takiemu magikowi się należy.

0

Tak, jeżeli wejdzie Ci Espanyol, to jeszcze za 100 musisz zagrać.

1

Po wyjściu z programu idą od razu do apteki po maść na wiadomo co xd

0

Musisz obrócić bonusem trzykrotnie czyli na 120 zł po kursie min 1,91. Czyli musisz postawić parę kuponów o łącznej stawce 120 zł.

3

Brać dyszkę miesięcznie będąc najprawdopodobniej tylko rezerwowym. Życie jak w Madrycie, a nie przepraszam w Barcelonie.

1

Angielski czy polski komentarz wolisz?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?