32

3,5 mln vs 140 mln.

0

Może w końcu spuchnie ta Roma.

1

Juve jest na luzie do ogrania?

1

Zdania są podzielone na ten temat. Moim zdaniem faul na żółtą.

5

Na ten moment Van Dijk to najlepszy śo na świecie.

3

Huddersfield dostaję tyle samo pieniędzy z praw telewizyjnych co Juventus. Potęga medialności Premier League.

1

Pytałeś Majora? Może on ma.

1

Jak Live wygra ligę, to aż chyba szampana otworzę z tej okazji. Bardzo bym się ucieszył, jak by zgarnęli mistrza Anglii po tylu latach

3

Jego 3 złota piłka miała być tą ostatnią, jak historia się potoczyła to wszyscy wiemy. Nigdy nie mów nigdy.

1

Ronaldo ma 5.

0

To jest oczywista oczywistość.

1

To jest właśnie kwintesencja demokracji. Głos pijaka z pod budki z piwem, jest tyle samo warty co profesora ekonomii.

4

Szczęście w nieszczęściu, że to Modrić zgarnie złotego balona. Gdyby to Maszyna wygrał, serwery mogły by tego nie udźwignąć.

1

Modrić jest parę klas niżej od Iniesty czy Xaviego? Chłopie zejdź na ziemię i trochę oprzytomniej.

0

Ciekawe co Drogba sądzi na temat VARu.

1

Do wygrania złotej gały niezbędny jest triumf w LM. Od lat to wiadomo, a co niektórzy dalej tego nie rozumieją.

1

Jeżeli Sevilla nie spuchnie i Real się ogarnie, to przeczuwam walkę o majstra do ostatniej kolejki.

3

Jak dla mnie Carvajal w formie to aktualnie najlepszy PO.

1


Świeżutkie astronarium na temat gwiazd neutronowych, polecam dla fanów astronomii.

4

Paszport polsatu.

0

To fakt, technicznie jest dość mierny, ale nadrabia to zaangażowaniem i ciężką harówą na boisku

2

Jak to mówią włos siwieje Doopa szaleje.

2

Mandżu to ewenement skrzydłowy, boczny obrońca i napastnik w jednym :D

5

Do studia Yayo?

0

Bayern w życiu nie sprzeda takiego piłkarza, transfer nierealny raczej.

1

Godny następca Lahma.

1

Benzema dawno przekroczył te granice xd

4

Pod KFC będzie wojna jak o karpia w lidlu xd

0

Znam te życzeniowe myślenie. Real rok temu miał nie wyjść z grupy, a jak się skończyło to wszyscy wiemy.

0

No faktycznie lepszym rozwiązaniem dla Realu było by już wzięcie w/o, w obawie przed potężnym CSKA.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?