Ogrodnik
Dołączył/a: lipiec 2018
Olsztyn
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
32
3,5 mln vs 140 mln.
0
Może w końcu spuchnie ta Roma.
1
Juve jest na luzie do ogrania?
1
Zdania są podzielone na ten temat. Moim zdaniem faul na żółtą.
5
Na ten moment Van Dijk to najlepszy śo na świecie.
3
Huddersfield dostaję tyle samo pieniędzy z praw telewizyjnych co Juventus. Potęga medialności Premier League.
1
Pytałeś Majora? Może on ma.
1
Jak Live wygra ligę, to aż chyba szampana otworzę z tej okazji. Bardzo bym się ucieszył, jak by zgarnęli mistrza Anglii po tylu latach
3
Jego 3 złota piłka miała być tą ostatnią, jak historia się potoczyła to wszyscy wiemy. Nigdy nie mów nigdy.
1
Ronaldo ma 5.
0
To jest oczywista oczywistość.
1
To jest właśnie kwintesencja demokracji. Głos pijaka z pod budki z piwem, jest tyle samo warty co profesora ekonomii.
4
Szczęście w nieszczęściu, że to Modrić zgarnie złotego balona. Gdyby to Maszyna wygrał, serwery mogły by tego nie udźwignąć.
1
Modrić jest parę klas niżej od Iniesty czy Xaviego? Chłopie zejdź na ziemię i trochę oprzytomniej.
0
Ciekawe co Drogba sądzi na temat VARu.
1
Do wygrania złotej gały niezbędny jest triumf w LM. Od lat to wiadomo, a co niektórzy dalej tego nie rozumieją.
1
Jeżeli Sevilla nie spuchnie i Real się ogarnie, to przeczuwam walkę o majstra do ostatniej kolejki.
3
Jak dla mnie Carvajal w formie to aktualnie najlepszy PO.
1
Świeżutkie astronarium na temat gwiazd neutronowych, polecam dla fanów astronomii.
4
Paszport polsatu.
0
To fakt, technicznie jest dość mierny, ale nadrabia to zaangażowaniem i ciężką harówą na boisku
2
Jak to mówią włos siwieje Doopa szaleje.
2
Mandżu to ewenement skrzydłowy, boczny obrońca i napastnik w jednym :D
5
Do studia Yayo?
0
Bayern w życiu nie sprzeda takiego piłkarza, transfer nierealny raczej.
1
Godny następca Lahma.
1
Benzema dawno przekroczył te granice xd
4
Pod KFC będzie wojna jak o karpia w lidlu xd
0
Znam te życzeniowe myślenie. Real rok temu miał nie wyjść z grupy, a jak się skończyło to wszyscy wiemy.
0
No faktycznie lepszym rozwiązaniem dla Realu było by już wzięcie w/o, w obawie przed potężnym CSKA.