Ogrodnik
Dołączył/a: lipiec 2018
Olsztyn
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Miód na serce dla polaków :D
0
Jeżeli ktoś posiada to poproszę linka na pw do meczu Man Utd Juve.
143
Obecnie 7 miejsce Realu to nie wynik ich słabej formy, tylko oddanie hołdu CR7. Właśnie takie detale odróżniają kluby wybitne od tych zwyczajnych.
0
Ok, dzięki za info.
0
W jakim sklepie?
0
Szanowni Państwo, kochani moi gdzie kupujecie koszulki klubowe? Czy da radę wyrwać koszulkę z tego sezonu do 150 zł?
0
Robercik 2 gole i asysta, chyba inform będzie.
2
Gra Realu i Barcy w tym sezonie jest tak żenująca, że aż oczy bolą.
1
Nie.
3
Zaraz po tym jak Roma spuchnie.
2
Nie można zapominać o Wellbecku wybitny talent angielskiej piłki.
0
To są prawdziwe dymy, a nie te pseudo udawane akcje na urzędniczej.
0
O kurde szanuję za ten duet.
0
Kto jest w loży szyderców?
23
Perez przestał smarować i skończyło się życie jak w Madrycie xd
0
Prawda :D No i czasem jakieś świerszczyki się znalazło :D
0
Nie rozumiem Pereza odnośnie transferu Hazarda. Top 3 na swojej pozycji, gracz wręcz stworzony do technicznej ligi jaką jest La Liga. Gość jest do wyjęcia za jakieś 150 baniek, albo i mniej uwzględniając ile ma do końca kontraktu. Niejednokrotnie dawał do zrozumienia w wywiadach, że gra w Realu to jego marzenie. Perez chyba czeka na Neymara, którego szejk i tak nie wypuści przez cztery kolejne lata.
2
Valdek i Logopeda pakujcie manatki i kupcie se wspólny bilet do Bieszczad.
0
VPN+ zagraniczne konto i można jechać, ale nie mogę się przekonać do tego jakoś.
8
Ach jak się widzi reklamę BET365 to aż łza się w oku kręci.
0
Fakt Real ostatnio forma słabiutka, ale Barca nie lepiej 2 pkt. zdobyte na 9 możliwych w lidze i wygrana z pół rezerwowym składem Tottenhamu.
0
Kurde kurs x2 na Newcastle to był prezent od buka.
2
Dla tych co się zastanawiają czy warto iść na studia.
0
Jeden z najlepszych meczy LM w historii moim zdaniem.
0
Szanowni Państwo ma ktoś z Was konto na eTOTO?
Jeżeli tak to polecacie tego buka?
5
Przegrana na pizjuan może przytrafić się każdemu, a przegrać z ogórkami to kompromitacja, więc wybór jest chyba oczywisty.
1
No dzisiaj Barca i Real solidarnie dali doopy.
0
Ach te macki Pereza, już tyle lat nieprzerwanie rządzą światem Futbolu.
1
Varane w TOTY przecież będzie miał lekko ponad 90 tempa coś pięknego :D
0
Na angielskiej najlepiej.