Ogrodnik
Dołączył/a: lipiec 2018
Olsztyn
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Live w tym sezonie nie gubi frajersko punktów, więc 7 przewagi powinno wystarczyć.
0
1
Pięknie Newcastle. Live jutro trzy punkciki i mistrz Premier League już na wyciągnięcie ręki :)
0
Na chwilę obecną pod względem piłkarskim Mbappe jest lepszy i do tego młodszy od Dembele.
4
Ciekawe dlaczego :D
1
Jak tak dalej w obronie będą grać to dwumecz rozstrzygnie się po pierwszym spotkaniu.
0
Stracić 4 bramki z Feyenordem to trochę nieporozumienie.
0
Google pixel 3/XL.
0
Trochę klasyki na wieczór.
0
Dlaczego ma nie odejść po tym sezonie?
0
Ciekawe kto wyciągnie Sancho z Borussii po tym sezonie.
1
Mądrego to i miło posłuchać.
0
Chyba po prostu Real powoli wraca do formy.
0
Girona w tym meczu to statyści.
0
Pan Perez umie w biznesy.
0
To fakt, że ten środek obrony United to najsłabszy element zespołu. Trzeba mieć nadzieję, że atak nadrobi dziury w obronie xd
0
16 baniek eurasów z bonusami.
1
Sevilla dobrze gra w obronie, ciężko będzie jej strzelić ponad 3 bramki.
8
Prawdopodobnie Ney wypada na United. Można stawiać domy na awans Manchesteru :)
6
Valverde out, Kołczinio out, wszyscy out.
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.
1
Polecam, proste w przygotowaniu i bardzo smaczne.
0
Kwestia godzin.
0
Świetna wiadomość, im mniej patologii na youtube tym lepiej :)
1
Jako zmiennik jest całkiem ok, ale co na to cule, że ich zespół zasili Madridista.
1
Miał być de Ligt, potem de Jong, a na finalnie będzie Morata. xd
1
Zabawne, że wiesz lepiej ode mnie komu ja kibicuję. Tak więc są dwie możliwości: jesteś jasnowidzem, albo musisz się udać na tygodniowy "urlop" do Choroszczy.
3
Niestety muszę Cię zmartwić, ale nie jestem kibicem Realu. Węsz dalej, może kiedyś uda Ci się zdemaskować jakąś HD-podszywkę.
1
Co muszę zrobić, aby być prawdziwym kibicem Barcy?
8
Co ma wspólnego El Clasico do budżetu płacowego Barcelony?