Omoziu
Dołączył/a: luty 2018
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Blanco16 w Barcelonie nigdy nie miał tyle hektarów miejsca co tam :)
0
@MESSIah16 zawsze dawał widowiska które zapadały w pamięć :D
0
@OsamaDembele brzmi dumnie bo jest od Arabów? Bo nie rozumiem
2
@OsamaDembele a np Etihad Stadium to już nie obciach? ;)
5
Najlepsza gra w historii
4
@BART97 wszyscy co wywyższają Messiego robią to dlatego bo jest piłkarskim geniuszem :)
4
@Tarins *jednej legendy
7
@Grubson06 fajnie że młodzi (w większości) tak utożsamiają się z klubem :) to budujące. Widać że zostawiają serducho na boisku
18
https://x.com/Syrenka34/status/1490247677308715008
Krzysiu się zdrzemnął trochę :D
1
@MesQueUnClub96 Brajan?
1
@kkbarca wczoraj udowodnił że jednak potrafi grać na bardzo wysokim poziomie, ostatnimi czasy rzadko to pokazywał
1
@koksik2700 zdecydowanie lepszym
11
@Bunk420 akcja meczu :D
2
@IronSanHybrid co tu dużo mówić... Lis pola karnego :)
0
@czółkovsky za mocne xD
17
@Pawel13sz Widać stylizuje się na Rutkowskiego :D
1
To jest Barca proszę państwa!!!
0
Adama kocham Cię
0
Serwery nie padły... Szok:)
2
@FCBparasiempre pamietam jego piękną bramkę z dystansu, o ile sie nie mylę było to na mistrzostwach swiata :)
14
Myślicie że Aubameyang bo tylu latach w Arsenalu zadowoli się 4 miejscem? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
4
@Sensible zad jak koń
0
@socha wiatr to on robi ale po grochówce
1
@Paradoks co to się staneło z tym łikendem
4
@IronSanHybrid jeśli tylko z tego kojarzysz to Nadal masz wiele do nadrobienia
0
@raku207 zmęczenie daje o sobie znaki
1
@Katalonbar jeśli bedzie to przynosiło rezultaty to czemy nie :)
0
@msmsms oczywiście że tak :)
0
@gumaz owsianka plus pyszna czarna kawusia
0
@shahman ja nie napisałem że miał większy tylko że był talentem na miarę Messiego, myślę że akurat na potwierdzenie tej tezy Neymar dał wiele przykładów podczas swojego pobytu w Barcelonie