Omoziu
Dołączył/a: luty 2018
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@JonSnow budowlance?
0
@shahman czyli dla Ciebie Neymar miał tylko szybkość? Ooookej
0
@kaamil1910 i jeszcze że trio MSN to był piłkarski kosmos
2
Po obejrzeniu drugiego odcinku dokumentu o Neymarze takie dwie myśli mnie naszły. Pierwsza to taka że jest niewykorzystanym talentem na miarę Messiego a druga to że jego ojciec to psychopata :p
0
@AmigoBlancos korepetycje od Cristiano z mentalu trzeba
8
@dzagos co ty z tym Maradonom dzisiaj
11
@Foton "Owsiak z Najmanem to jedna liga" chyba nic głupszego tu dzisiaj nie przeczytam
0
@maroon no chyba jednak internet to robi
3
@DonMatteo901 strasznie młodym ten świat miesza w głowach :|
2
@jeyx77x Gavi po prostu ma jeszcze czas :)
0
@Barcanajlepszyteam No i bardzo dobrze :) tak to ma działać :)
4
@fart PisSowskie skurw_stwo sięgnęło już zenitu
2
Panowie Alba, Busquets oraz Pique... Dajcie sobie już spokój
1
@Pilka_jest_okragla jaki to jest szef, brawo panie Alemany
4
@TylkoBarca7273 przypomniałeś mi lata młodości jak za małolata spało się pod namiotem i nad ranem szło do piekarni i dawali takie prosto z pieca :)
4
@Peszko07 i to jest dobry news z rana :) smacznej kawusi
0
@Thoms94 ja nie znam książek i dla mnie też był świetny :)
3
@Encore dużo ludzi :)
1
Mam wrażenie że Araujo to nie jest zbyt bystrym chłopakiem xd
1
@danio1899 zdania i tak nie zmienie :D
4
Co to ze cieniasy, Ci w białym?
0
@BombowiecKrawczyk Real przecież cały czas tak gra
0
Przecież ta gra nie wygląda źle, ludzie gramy z liderem La Liga...
8
Cały czas mówiłem sobie, a olać to, nie ma się co za bardzo przejmować tym meczem bo ostatnimi czasy za dużo nerwów to człowieka kosztuje... ale no nie da się, jaram się jak nie wiem :D dawać ten mecz!
2
@Coutinho007 i na dodatek jest bez formy :/
0
@Deeespacito a dlaczego szkoda? ;)
0
@MiloszFCB1899 głowa chyba nie ogarnęła tej kuwety
1
@Hubsao Nico zjada de Jonga całkowicie :)
0
@dzefrej234 słynny Andre zwijasz-bagaż
1
@Pawel13sz pokażcie mi filmik w którym CR7 robi coś takiego