OneBadTrip
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
W
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Oprócz tego dodał w tej samej wypowiedzi że : liga była bez Mou i z Mou, bez Karanki i z... eh fanatycy ;p w redakcji
0
0
To i Puyol powinien za zapasy dostać kartkę o0 Sprzedany mecz do kolekcji ?:P
0
Gratuluję wam udanego meczu :) Trochę za pechowy dla nas, ale klasa rywala robi swoje.
Do zobaczenia na waszym stadionie :>
0
Piękny mecz w waszym wykonaniu :) Jedyna osłoda, jako kibic Białych nawet nie czuje złości :D Widać było, że nie wiele mogą zrobić, bo im nie pozwalacie. Wyżej pupy się nie podskoczy.
Mają czas popracować do rewanżu, bo myślę, że ta przegrana nie wpłynie na wyniki z naszymi `ogórkami` ligowymi. Są zbyt słabi na Real a co dopiero na Barcę :)
Z racji zapewne gorących dyskusji o zachowaniu piłkarzy wolę zachować milczenie -_-
0
I dobrze :) lepiej niech Real w tym meczu startuje z przegranej pozycji. Oni nie mają nic do stracenia, Barca ma. Nawet po przegranej Real będzie zależał tylko od siebie ;> A dopóki to się nie zmieni nie ma co się martwić.
0
Gość osiągnął wszystko w 3 różnych ligach ale dla wielu i tak jest leszczem, prowokatorem, gra tylko defensywnie a jego druzyny wygrywały na farcie, przecież Czelsi to wygrywała 1:0 każdy mecz. Ehh. Porto na farcie do finału LM, Inter wbił defensywnym ustawieniem Barcelonie 3 bramki... ( czepianie się kogoś poniżej o 3cią bramkę dla Interu jest bez celowe - to tak jak by za każdym razem wypominać błędy na waszą korzyść - chociażby w LM ;)
Pozazdrościć obiektywizmu. Każdy jego wywiad to zagrywka, podstęp, dekoncentracja. Jeśli mówi o tym, że grał w różnych ligach i wiele się nauczył, poznał różne style przecież Premierszip i Serie A to dwie inne bajki i zespoły grają inaczej - wychodzi na pyszałka. Z każdą drużyna coś wygrywał - eh jak on śmie ma za duże ego !
Po prostu mówi co myśli. Zawsze. Czego i tu zebranym życzę. A co do napinki przed GD - już tyle lat kibicuję Realowi i smak GD to zupełnie coś innego - po przegranych GD świat się nie kończy - i w sumie wolał bym żeby Real przegrał 2x z Barcą a na koniec z ogórkami wygrywając zgarnął ligę. Brakuje mi bardziej tytułu mistrza Hiszpanii niż wygranej z Barcą. Chyba tylko ostatni sezon gdzie Real grał `dno` pokazał, że gdyby Real powalczył o ptk w dwumeczu z Barcą to by miał ligę. A tak, przeważnie 3 ptk z GD są tyle samo warte co inne ptk. Sprawy prestiżowe i napinki pomeczowe w stylu ` A ! i Co Messi 2 bramki CR ssij` będą tylko dowodem mojej słusznej teorii - wygrywając stajecie się bardziej bezczelni niż Mou. ;] Ale jemu możecie nawrzucać :P
Więc jeśli zaraz wyskakuje komuś żyłka czytając to znaczy, że do niego ten tekst był kierowany.
----
Jeszcze sobie skrobnę do normalnych kibiców Barcy - jest mi wstyd za niektórych kibiców Realu wypowiadających się u Was (mając nadzieję, że i Wam jest wstyd za tych `waszych`)
Niestety nie piszę z Hiszpanii tylko z Polski, więc żegnam chłodno bo za oknem zawierucha.
Du usłyszenia po GD ( jaki by wynik nie był nie mogę sobie nie pozwolić tu zajrzeć po meczu, zapewne będzie ciekawie :)
0
Jak Barca strzeli bramkę po błędzie sędziego to co ? Trzeba mówić, że sędzia skrzywdził drużynę grającą z Barcą, a jak Real strzeli po błędzie sędziego to trzeba mówić, że sędziowie pomagają Realowi ? ;) Nigdy na odwrót ?:PP
0
Sprzedany mecz jakis ;P
0
nelson25 :
Przy teatrze Daniego A. było więcej śmiechu :)) Ile czasu się z Daniego śmiałeś ?:D
0
constantine16 :
heh, wstydu to wam przynoszą Ci którzy nie potrafią przeczytać tekstu ze zrozumieniem :) A widać, że to jest zdecydowana większość.
śmieszy mnie po prostu takie niezdrowe podejście.
Tytuł newsa ? Mourinho: Rywale Barcelony poddają się bez walki.
dosłownie ociupinkę niżej "W lidze są takie drużyny, które oddają mecze Barcelonie bez walki", stwierdził Portugalczyk.
Zobacz sobie co sugeruje tytuł a co tekst poniżej. Skoro tyle luda łapie się na `slogan` z tytułu ( może i nie czytają reszty) to współczuję.
Zresztą, hipokryzji się u co poniektórych nie da wyleczyć. Rok temu płakało tu masa luda, że Espanyol się podkłada Realowi :))
Skończę Waszmoście jak mi wyjaśnisz dlaczego np. El_Mastero doszedł do takiego wniosku co pokazał poniżej.
Mou nie zaatakował Barcelony tylko tych co potencjalnie wystawiają rezerwowy skład lub odpuszczają mecze z Barcą. Więc jeśli nie widzisz różnicy w tym, że Mo jedzie po `niektórych` przeciwnikach Barcy - a tu ludzie jadą Mou o0
No tak ale lepiej z kogoś drwić itp. Jasne, Mou w tym wywiadzie dał same dobre słowa o Barcelonie a pojechał `podkładaczy` a wy jedziecie Mou jak by cokolwiek złego o Barcelonie mówił. Czy to nie idiotyzm??? Ajtam " Barcelona jest wielkim klubem" za takie wypowiedzi Mou dokopcie mu, że jest porąbany i prowokuje ! przecież jak on może mówić, że Barcelona to wielki klub ! i że będzie ciężko wygrać ligę!? Przecież to niedorzeczne ! :>
Aż dziw, że tak nie liczni czytają tekst i go rozumieją. Może ma na to wpływ wiek, bo w sumie ponoć na maturze jest sprawdzane czytanie ze zrozumieniem.
Konczę Waszmościu bo widać, że prawdę ciężko oswoić.
I tu widać co najwyżej inteligencję Mou - Ci co napisali `niezbyt mądre` komentarze zostali przez niego sprowokowani, Ci co zrozumieli przesłanie jakoś nic strasznego w tym (zaledwie) urywku wywiadu nie dostrzegli.
Vamos
0
El_Mastero : celna wypowiedź niczym balsam na me oczy :>
big up !
0
`Pawelec `
deeebil... Hercules tez poddał sie bez walki . `
Pfff debil, narzekacie na poziom wypowiedzi na rm a zobaczcie co się u Was dzieje o0
Równie piękna dziecinada co tam.
Nie wiem czy rozumiesz stwierdzenie NIEKTÓRE - więc może Hercules nie łapał się w/g niego do TYCH niektórych ? Niektóre nie oznacza wszystkie, nie oznacza też, że chodzi o większość lub mniejszość drużyn. Ehhhh
0
` katalonczykowie
Kibicuje Barcie już 2 lata i ni ewiem jak może nie widzieć że Barcelona to najlepsza drużyna a Messi to najlepszy piłkarz jaki grał w piłkę.
Pewnie powiedział to żeby pokazać że Real jest słabszy i kupuje mecze. `
Lol a gdzie Mou powiedział, że Barcelona to słaba drużyna a Messi nie umie grać? :>
No ale sami przyznacie, że ostatni wasz mecz przeciwko rezerwom.. to nieco zaskakujące :> I nie było pogromu... o.0
Tak jak czytałem rok temu tu wypowiedzi że Espanyol oddaje mecze Realowi a z Barcą to nie odpuszczają.
Hipokryzja w najczystszej formie. Wam tak wolno piasać/twierdzić a jak ktoś inny to wam zarzuci (po ostatnim meczu nie można powiedzieć, że bezpodstawnie) to już `porąbało go` `co on wygaduje` :>
Zresztą fajnie dać wycinek wywiadu :D
Pozdro.
0
mateo : Barca najlepsza jest w ostatnich 2ch latach.. co do najlepszej drużyny to trochę tytułów do najlepszej wam brakuje :)
0
Uuu Trege skopał ;p
0
Ładny teatr Adriano ;d
0
FCBarca92 :
Skomentuję to tak ROTFL.
Jak robią z kimś wywiad zazwyczaj zadają pytania, tak?
Jak udzielasz wywiadu to zazwyczaj odpowiadasz na pytania, tak?
Jak odpowiadasz na pytania to zazwyczaj odpowiadasz w taki sposób w jaki myślisz, tak?
Więc jeśli ktoś pyta Mou kto powinien dostać tę nagrodę to czemu ma nie powiedzieć swojego zdania na ten temat? o.0 I tu nie chodzi o jakąś antypatię do Barcy czy Iniesty. Po prostu stwierdził, że nr 1 dla niego to Wesley 2 to Xavi. W czym rzecz? Stwierdził, że Iniesta nie zasługuje na Złotą Piłkę nie dla tego, że jest leszczem, tylko dla tego, że w/g niego lepiej ten sezon zagrali dwaj panowie w/w. Po co się w ogóle Iniesta odwołuje do wypowiedzi Mou skoro ma go w `pupie` :) ? Bo za pewne ktoś zadał mu pytanie, tak?
Pewnie odpowiedział na pytanie, tak ? :>
To jest błędne koło bo co, teraz na stronie Realu powinni dać newsa z tytułem " Iniesta jedzie po Mou" ?? Nie bądźmy śmieszni. Tym bardziej, że co do Złotej Piłki Mou nie jest osamotniony - nawet wśród waszych kibiców.
Ja też twierdzę, że skoro chcielibyście już tą złota piłkę mieć u siebie to Xavi bardziej na nią zasłużył na przestrzeni całego sezonu.
0
Zawsze to się będą śmiać `pseudokibice` :)
Kibic musi się `martwić` tylko i wyłącznie swoim klubem.
0
morm :
W towarzyskich meczach bramki nie są zaliczane na konto statystyk.. Ktoś sobie może liczyć i zbierać - ale statystyki powiększa się tylko w oficjalnych meczach :)
0
Ja Cule : przygadał kocioł garnkowi :)
0
Chodzi im ( Marca,Mundo itp.) tylko o to, żeby rozruszać `innych` zainteresowanych.
Myślę, że jednak Barca by sprzedała Ibrę za te koło 40-45 mln. I podobnymi plotkami chcą napędzić koniunkturę ;> Może Szejkowie się dadzą nabrać hehe :>
0
lukasoon15 : Wiesz ile kartek anulowali Realowi ?:D
1- i to żółtą dla Albiola - a uzasadnieniem było`nie dotknięcie w ogóle zawodnika` - a wiadomo, że brak kontaktu i jeśli zawodnik pada to chyba prędzej żółta za symulację :)
Więc nie wiem czy tak dość często (biorąc pod uwagę, że inne zgłoszenia Realu odrzucali)
:p chyba, że jesteś z grona `spiskowców` i tą kartkę Kameniego też zaliczasz Realowi hehe
Więc faktycznie masę kartek anulowali.Masę.
0
danialves : Widzę, że mylisz plotki dziennikarzy z zarządem :)
A do Messiego w pakiecie ma przejsc Pep i pół szkółki młodzieżowej. /omg/ i kawałek waszego stadionu tak ze 20 tys miejsc. Za 666 mln - nowy projekt pereza - Satan 2011 /
0
J@CKO :
Zazwyczaj nie odpisuję, chyba, że poziom hipokryzji sięga zenitu :)
Jeśli Real wygrał by ligę z 98 ptk.... to sorry ale w/g mnie nie ma się czego wstydzić. Przecież ptk z GD są tak samo ważne jak wszystkie inne. No ale do tego nie dojdzie więc nie ma co się dalej rozwodzić nad tym.
`którzy nie mogą zrozumieć tego, że tytuł im ucieka po wydaniu olbrzymiej kasy na pseudo piłkarzyków`
Ja tam od poczatku projektu Pereza wiedziałem, że zdobycie tytułu w tym roku będzie trudne i prawie nie możliwe po wymianie 3/4 składu. A w następnym sezonie nie będzie wcale łatwiej, tyle, że Real od samego początku będzie wiedział, że każdy ptk. jest na wage złota bo Barca nie przegrywa.
I ciekawe czy przed przejściem do Realu uważałeś Kake, CR, Benzyne, Xabiego, Albiola za piłkarzy `pseudo` :) Heh a jak przeszli do Realu to już są piłkarzami drugiej kategorii? Bo wydano na nich duże pieniądze? A jak by za każdego wydali małe i grali by tak samo to co? o.0
Martw się o swoje nie grające mln. które mecze z ławki oglądają.
Na swoje klubowe transfery najpierw zwróć uwagę :> Potem wpadnij krytykować innych Panie Mistrzu Transferów.
A co do ew. wstydu po wygraniu Ligi? Tyś z konia spadł? Z tego co mi wiadomo wygranie ligi to takie podsumowanie wszzystkich ligowych meczy.. całego roku... i jeśli ktoś jest na 1 miejscu to chyba nie z przypadku. Wygranie Ligi to nie 2x GD. Wole przegrać 2x GD i na końcu wygrać niż wygrać GD i wtedy przegrać ligę. Wtedy to wstyd by był.
0
Lol, Ci co psioczą na kartkę Albiola... to mam pytanie.. widzieliście tą akcję ? :) Nawet nie dotknął kolesia.. więc anulowanie było bezdyskusyjne.
-
krzysiuw
Gdyby był piłkarzem Realu to już by się mógł na Xerez szykować.Jak Albiol był zawieszony to RFEF się nawet nie zastanawiało i go odwiesiło. To śmieszne
--
teraz już wiesz dlaczego się nie zastanawiało.
---
Co do kartki Alvesa - nie widziałem więc się nie wypowiem. Ale widać, że jesteście biedni i nieszczęśliwi same kłody pod nogi wam rzucają a Realowi to wszyscy pomagają i oddają ptk. (p.s. przecież Realowi tylko kartkę Albiola - czyt. wyżej - anulowali inne apelacje odrzucali. Trochę pokory. Jestem pewien, że Ci którzy są najbardziej zainteresowani ( czyli piłkarze ) mają inne zdanie - takie gadanie, że coś jest nie tak bo jest `spisek` przeciwko Barcelonie - bardziej uderza w Was i Waszych piłkarzy. To tak jak byście szukali preteksty do ew. porażek itp. To moim zdaniem nie jest profesjonalne zachowanie.
Wiec rzucanie tekstami typu `jak by był z Realu...` jest bezcelowe. Przecież anulowali tylko Albiolowi ( za brak kontaktu z zawodnikiem) innym nie. A i żeby była rozpatrywana kartka Kameniego - to tez jego klub a nie Real musiał złożyć apelację. Tak to działa.
0
Tak, Real zgłasza wnioski żeby innym drużynom anulowali kartki, a to, że Albiolowi anulowali kartkę - tylko dlatego, że w akcji za którą ją dostał nawet nie dotknął przeciwnika to szaleństwo i spisek -_-
0
P.S. Co do tych innych kandydatów - pominąłem Rooneya bo wydaje mi się, że ani LM ani ligi nie wygrają.. :P
0
Bleh, z ciężkim sercem bo z ciężkim (jako Realista) muszę przyznać, że Messi to kawał piłkarza- w sam raz na złotą piłę (chyba, że CR w ostatnich meczach pokaże coś czego jeszcze nie pokazał ) bo w sumie innych kandydatów nie widzę...
W LM 4 bramy wsadzić.. i to praktycznie sam je wypracowywał. Szapoba!
Teraz chyba meczyk Barcy na jaki czekałem cały sezon! Ibra vs Eto :)
Brońcie honoru Hiszpańskiej piłki ! ;] W dupie mam, że może to się wydać dziwne, że kibic Realu widzi Barcę w finale LM.. ale.. pomijając wynik GD (jaki by nie był) może w końcu prztyczek w nos jakim by był wygrany puchar LM na SB.. obudził by ducha walki w LM piłkarzy Realu i może w końcu widział bym białe koszulki dalej niż 1/8.
A i może jakiś finał LM na Camp Nou ( p.s. ktoś wie czy już ustalono gdzie kolejny finał??) :D ? Coby było jak się rewanżować..
Senne marzenia ;]
Good Job.
0
zibiku :
Obstawiałem, że inteligentne osoby zrozumieją.
Co miałem wymieniać drużyny które się liczą w walce o puchary? Zobacz tabelę. Zobacz ile drużyn ma szansę w pierwszej 5tce się załapać. SPORO. Nawet drużyny z końca tabeli mają szansę!
9 meczy * 3 ptk = 27 ptk. więc wiele drużyn ma o co walczyć.
To, że Barca miała sporo meczy wygranych 1 bramką.. po ciężkich spotkaniach a Real wsadza od 10 kolejek min. 3 bramki może źle wpływać na morale. ja to rozumiem.
Tak tak do tego sędziowie i pracownicy w innych klubach pracują na rzecz Madrytu buahaha :D Od tyyyyyyluuuu lat w hiszpańskiej lidze i nie dziwne, że piłkarze grają w innych klubach, że osoby które uczyły się fachu w Realu pracują w innych klubach.. Eh. Takiej hipokryzji to tu dawno nie było.
To jest jakiś wasz kompleks. 18 drużyn w lidze pomaga Realowi tylko wam biedakom wszyscy rzucają kłody pod nogi i murują bramkę :))
Bo z Realem to grają 4-3-3 i linia obrony wysunięta jest już na połowie.
Po prostu Real ma lepszy sezon o poprzedniego, - a zawodnicy obecnie grający mają doświadczenie i umiejętności na poziomie światowym - to, że nie mają jeszcze takiego zgrania jak Barca tylko daje wam jeszcze w tym sezonie szansę.
Jak ta ekipa się zgra to dopiero będziecie mieli ciepło.
Dla mnie to śmieszne. W zawodowej piłce takie rzeczy gadać. Dajcie spokój. Zachowania 5ciolatków - `a bo z nimi nie grają na 100%` a może drużyny wychodzą na boisko zmotywowane, pełne wigoru ale przytłacza ich wiele czynników. O będzie wolny to CR strzeli - odpuszczamy. Myślą sobie ojej ja zarabiam 200 tys $ a oni wydali 300 mln! O maj gad! Do tego sędziowie są po ich stronie.. hm.. to pozostaje nam się podłożyć! Dajmy se walnąć pare bramek a z Barceloną zamurujemy bramkę! I wygramy! Postawimy na obrone i wygramy! - Jeśli grają z wami i murują bramkę to ewidentnie te drużyny chcą przegrać. A już na pewno nie wygrać - stojąc pod swoją bramką 90 min.
Jasne.
Oczywiście zaraz pewnie się coponiektórzy zaczną czepiać słówek itp. ale mi tu chodzi o pewną całość i brak jakiegokolwiek respektu przed przeciwnikiem. Real może grać MEGA CH.... a notuje jeden z najlepszych sezonów! Bijąc swoje rekordy za rekordami. A przeciez klub nie ma 10 lat.
A wy gracie tak samo skutecznie jak w tamytm sezonie ale i wasza gra wygląda o wiele gorzej niż w tamtym sezonie.
Najpierw moi drodzy zaczyna się od siebie - potem można wrzucać innym.
Cała moja wypowiedź jest z przymrużeniem oka.
Uważam, że to była gafa, nieprzemyślana wypowiedź Kejty :)
A widząc te teorie spiskowe po prostu uśmiech z gębusi mi nie schodzi :))))