0

Tak tak. Wszystkie zespoły mają w pupie ligę oprócz Barcelony.

Wszyscy się podkładają bo nie zależy im na pucharach, na dobrej pozycji w lidze, na pieniążkach też im nie zależy. A i uczucie wygranej z Realem też nikogo nie obchodzi. Lepiej dać wygrać paroma bramkami.

A na mecze z Barceloną zespoły robią tydzień przed ostry trening z sesjami motywującymi, że to będzie najważniejszy mecz ich życia.

Żal. Po prostu za łatwo wam przyszła wygrana rok temu - a teraz jak na horyzoncie widać inny zespół to już teorie spiskowe.

Heh dobrze się uśmiałem. Po prostu robienie gruntu jak by coś na koniec sezonu nie wyszło.

0

Bykunn : moim zdaniem walenie bramek przeciwnikom w ilości od 6 do 3 co mecz to dość zabójcza forma. A i ja się zgodzę, że gra zespołu nie stoi na wysokim poziomie po wymianie zawodników gdzie biega od 6 do 8 nowych graczy w pierwszej 11.

I Barca i Real ostatnio nie pokazują porywającej piłki ale cisną ptk jak źli.

I jeśli ktoś mówi, ze Real gra dno a wygrywa.. to ma albo klapki na oczach albo zero obiektywizmu bo wtedy Barca musiała by grać gorzej niż `dno`.

:) Miejmy nadzieję, że gra zespołów inaczej będzie wyglądać na GD - i wtedy mimo wygranej/przegranej czy też w przypadku remisu będziemy mogli powiedzieć, że nasze drużyny grały na dobrym poziomie :)

Peace and Love :D

P.S. Ostatnio dyskusja toczyła się pod newsem o koszu :P Ale tak macie zrobione newsy, że po prostu jaki temat by nie był - najłatwiej i najszybciej kliknąć ten `aktywny`.

Wchodzą do was na stronkę chcąc zobaczyc komentarze do meczu.. od razu kliknełem tą wiadomość bo byłem pewien, że to t u będzie dyskusja :P

Może kiedyś to się zmieni i nie będziemy wam zaśmiecać newsów nie adekwatnych do tematu dyskusji. ;] Wybaczcie.

0

Bykunn : chyba raczej ostatnio Barcelonie w lidze mecze nie szły i gdyby nie indywidualne akcje Messiego i jego grad bramek to w kilku meczach bez ptk byście wracali. A nikt nie odważy się krytykować jego indywidualności jak strzelał.

Eh ja rozumiem, że jak się jest kibicem jakiegoś klubu to obiektywizm może zejść na drugi plan.. ale bez przesady.. To Barcelona gra `gorzej` w ostatnich kolejkach niż Real. To Real notuje najwyższą średnią bramek na mecz... Ale ptk tyle samo. Barca łapie po 3ptk i Real łapie po 3ptk.

P.S. Żebyś się tak nie cieszył to CR + Igła mają tyle samo bramek co Mesjasz i Żółty Avatar ( Ibra - tak rosyjscy komentatorzy go nazwali :D w meczu z Majorką :P )

Oczywiście komentarz z przymrużeniem oka - przecież pamiętacie wypowiedź Dona Atletico - Real zaczyna sezon z przewagą 9 ptk - 6ptk zdobywają na nas + Atletico urywa 3 ptk Barcelonie ;]] Więc to nie kupowanie meczów ale tradycja heh.

OMG.

0

vares999 :

Idąc Twoim śmiesznym tropem dedukcji można tak samo powiedzieć, że przeciwko wam podwajają krycie i biegają bo myślą, że uda się im was zatrzymać.. a na mecze Realu tego nie robią bo wiedzą, że im się nie uda.

Daj spokój z takim rozumowaniem możesz podsumować mecze 3 ligi.

Każda drużyna wybiegając na boisko myśli o wygranej. jeśli ktoś by myślał inaczej to by grał w picipolo na żużlu.

Tak samo jak ta Twoja wypowiedź o traceniu wielu bramek..

Ja wolę żeby mecz kończył się 3:2, 4:2 niż wymęczone 1:0. I nie ważne jakie drużyny grają.

0

ibrahimovic_9_ : na 24 h :D

0

Myślę, że chłopaki z Realu zmotywowali się w drugiej połowie.. i widać było, że za wszelką cenę chcą wygrać. W sumie z dzisiejszych meczy najlepszy ..

Manu i Milan słabe mecze...

0

Zielony164 :

mhm i dzisiejszy wasz wolny (bramkowy) którego nie było sędzie by nie gwizdał jak by grał Real ;]

0

Macie Ci co od fartów wyzywają! 3:2 !

0

maga205 : najpierw bramki czyli lider.. a na koniec sezonu mecze bezpośrednie..

0

A mecz z VFB to już w ogóle :P

0

Deviii : akurat o farcie nie powinieneś się wypowiadać.. skoro Barca wygrywala ostatnio ze slabiakami 1 bramką . :) Ciut obiektywizmu ;d

0

Szkoda, że akurat ten sędzia musi ten mecz sędziować.. Na bank czerwona jakaś poleci

0

Znów skrzydła Sevilli będą mordercze ;]]

0

A nam już Negredo wsadził ;p hieh hie

0

A nam już Negredo wsadził ;p hieh hie

0

Iniesta w 94 strzeli i o!

0

+4 to można jeszcze powalczyć

0

Dobry mudżyn dobrze kiwa graczy Barcy :D

0

OMg :D lepszej akcji już chyba Almeria mieć nie będzie ! :P

P.S. Almeria gra 3 obrońcami? o0

0

Piękna akcyjka !!!

0

Aj ten `maluch` się zawsze gdzieś wciśnie :P

0

uuu..

0

PS.

Z tego co mówił komentator rosyjski Pep użył niecenzuralnego słowa w stronę arbitra, ciekawe czy prawda..

0

adsad :

Ale ostatnio ze słabszymi drużynami ligi wygrywacie różnicą 1 bramki.. (oprócz Racingu) a takie przestawienie się z wygrywania 3-4 bramkami może sezonowców martwić ;]

0

Villareto! :D tylko sędzie się przyciemniał na początku meczu :P

0

Channel - 79509 - na SopCast - co prawda po rosyjsku i jakość nie do końca `HD` :> Ale zdecydowanie lepsza niż na większości www.

najlepszy (pod względem jakości( jest Alv TV ale tam i z łączem 15mb ciężko się dopchać.

0

marti1984 :

Ale są i tacy co uwazają, że np. CR jak odda ( średnio koło 4-5 strzałów na mecz) strzał na bramkę to samolub egoista :P

Wiec nie chcą się z tym identyfikować.. :P

Pół żartem pół serio.. oczywiście .. Ale fakt faktem, że od paru kolejek Wasze akcje nie wyglądają tak jak zawsze.. świeżo i z pomysłem na wykończenie.. Może faktycznie treningi kondycyjne Pepa tak wpływają na świeżość..

0

only_barca Moderacja :

Nie leci nam ślinka :) bo myślę, że z takim przeciwnikiem przegrywając tak wcześnie 1:0 .. to pikuś - pan pikuś :> Więc na stratę punktowa Barcy ciężko liczyć..

Gorzej jak znów nas skrzydła Sevilli pojadą :P i 2 punkty stopnieją... ;]

No ale ale.. jeszcze sporo czasu żeby się przekonać jak będzie.. Niech wygra dobra piłeczka ;]

0

http://www.sadistic.pl/seksbomb-vt31798.htm

heh polecam sprawę transferu Cesca w nieco innym świetle :P

Ciekawy skecz ;]

0

RedDevil07 : skoro tak lubisz poprawiać :P to zwrócę Ci uwagę, że w `Ponad 100 lat` jest NAPISANE a nie pisze :>

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?