0

No Ibra popisał się teraz.

Śmieszny człowiek.

0

Wspaniały gest Davida

0

Barcelona to nie tylko Messi. Przez 15 dni muszą dać ade, Może Bojan więcej zagra. Villa na szpice!

0

W tamtym sezonie jakoś mnie nie przekonywał. Zawsze chciałem żeby grał Toure. Ale grał świetnie na mundialu i teraz też gra bardzo dobrze.

Tak trzymać Busi :D

0

Dobrz, że nie złamanie. Ale ta noga wygląda źle. Wracaj do zdrowia!

0

Bojan potrzebuje minut na boisku. Oby dostał ich więcej w tym sezonie.

A co do Ibry to podoba mi się wypowiedź Guardioli. Widać, że do wszystkich odnosi sie z szacunkiem i zawsze znajdzie coś pozytywnego :D

Licze na ładny mecz jutro . Vamos !

0

Lepiej, żeby został. Jeśli jednak Guardiola nie widzi go w zespole na następny sezon to niecg go sprzedadzą za jakieś godziwe pieniądze.

Inaczej wyjdzie to samo co z transferem solidnego obrońcy z Ukrainy za 25 Mln, tylko po to by sprzedać go za 15.

0

A mi się wydaje, że Barca zagra w grupie z Wisłą Kraków :D

Jak Zilina może to dlaczego nie Wisła? ;]

0

stefek

Guardiola ma na imię Josep :D

0

Mam tylko nadzieję, że Ibra nigdzie nie odejdzie !

0

A nie mogłem zobaczyć drugiej połowy :/

Bramki Villi ;/

A karne ile się skończyły?

VAMOS BARCA

0

Tak jasne :D

A w Barcy pewnie Kaka..

0

Cáceres mógłby zostać.

Trzeba mieć tą ławkę rezerwowych, żeby walczyć przez cały sezon we wszystkich rozgrywkach.

Xavi, Messi, Puyol to nie roboty ;]

Każdy musi mieć wartościowego zmiennika

0

stefek

Ty mi powiedz jakiego Pepe masz w Barcelonie?

Skład musi być optymalny. Trzeba to spotkanie wygrać.

VeB !

0

GD będzie takie samo jak potyczka z Interem w LM. Piłkarze jak by mogli postawiliby swoje rodziny w bramce!

0

Poczekamy... zobaczymy :D

0

Defenywny pomonik musi być!

Mascherano jeśli przyjdzie to myśl, że będzie występował w pierwszej 11.

0

IceMan

Nazywasz Fabregasa tchórzem?

Ciekawe co będziesz mówił ze ten sezon czy 2 jak zobaczysz go na Camp Nou..

0

Świetnie! :D

TAK trzymać Barca. Szlpda, że nie moge zobaczyc meczu :

0

Jeszcze Lampard, Gerard :D

Może ktoś jeszcze starszy.

0

Najlepsza opcją z tych trzech jest chyba Thiago :D

Mógłby już grać w pierwszym zespole jako zmiennik. A tyle pieniędzy zostałoby w portfelu ;]

0

Wprowadzić do zespołu Thiago, może Muniese :D

Stawiać na naszą młodzież z La Masia.

0

Dla powiększenie składu> Niech zostanie. Jako rezerwowy to jest bardzo dobry :D

0

Ale się uśmiałem :D

0

Dziękujemy i powodzenia !

VeB

0

Racking

Na jaką kase? On po prostu chce grać. W Man CIty dostanie więcej minut, a niestety Guardiola nie mógł mu tego zagwarantować

0

Inter z niego zrezygnował to może Barca też to zrobi :D

Toure zostań!

0

Raczej nie znajdziemy jego zastępcy. YaYa jest najlepszy.

0

Mamy już Thiago. Żaden tam Niemiec nie potrzebny :D

0

Wole aczej Thiago. A może ktoś go kupi :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?