0

Niektórzy nie potrafią docenieć jego klasy! Wielki napastnik. Jak nie strzela Messi to strzela Zlatan.

Riv

może w następnym sezonie doczekasz się Żurawskiego na Camp Nou. Jeżeli uważasz, że gra lepiej od Ibry.

Pozdrawiam

0

Ibra strzela dla barcy bardzo ważne gole!

Świetny napastnik. Te dwa gole na Emirates Stadium to duża zaliczka przed rewanżowym spotkaniem.

0

Zamiast opuścić to boisko to kulał i tyle. Troche głupie zachowanie. Teraz bedzie długo leczył tą kontuzje

0

A macie może link na SopCast??

0

Tam chyba jakiś błąd jest.

"Po zwycięskiej porażce z Fiorentiną" xD

A wracając do tematu to myślę, że i tak nie wybierze Barcy

0

Tylko nie Yaya.

Przecież on gra bardzo dobrze, ale teraz za mało.

Jest jednym z najlepszych na swojej pozycji!

0

Mógłby zostać bardzo dobrym zmiennikiem

0

Valdes zasługuje na miejsce w kadrze Hiszpanii.

0

Pinto ma już chyba 33 lata. Sprowadziłbym kogoś taniego i młodszego bo i tak ma zostać tylko zmiennikiem Valdesa

0

Ploty....

Myślę, że Alves nie chciałby nawet odejśc, a Barca nie puściłaby go za skromne 35 mln euro

0

Do tego jeszcze Silva lub Ribery i przydałby się zmiennik dla Alvesa i skład kompletny :)

Hleb, Casares i Henrique raczej nie mają czego szukać w Bracy

0

Młody chłopak, a kiedy gra patrzy w oczy śmierci...

0

Riv.

Na jego komentarze można nie zwracać uwagi. Jeszcze w tamtym sezonie tak kochał Manchester, a teraz pojawił się tutaj.

Visca el Barca!

Pozdrawiam

0

No to chyba już odechciało mu się powrotu do wielkiej formy...

0

Skromne 1:0, ale 3 punkciki są :) Teraz trzeba Sevilli kibicować

0

Samu jest wielki... Jak dla mnie najlepszy napastnik na świecie

0

A ja bym dał mu drugą szanse... Może częściej by zagrał. nie miał się jek wykazać skoro grał tylko w ostatnich minutach meczu

0

Ale mi żal teraz Sir Alexa :] CR dla niego jest najlepszy, a teraz w Realu pyka. Mógł nie brać za niego skromnych 94 mln ;]

0

Lzonepiej dać mu jeszcze jedną szansę, myślę, że jest tego wart. Może się nie popisał, ale ma przed sobą następny sezon

0

Tylko Felipe na tym traci... Szkoda go

0

Szacun! Ten to chce grać, nie zarabiać ;)

0

Taraz z Leo nie może równać się nikt, nawet Portugalia o tym wie :]

0

VILLA jest potrzebny w Barcy i już!!

0

Poulsen zamiast Mascherano? Mam nadzieję, że to tylko plotka

0

oby to nie była plotka :]

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?