OsehShalom
Dołączył/a: czerwiec 2019
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Sherem no jest problem, ale ten problem istnieje od wielu lat w Polsce, zresztą nie tylko w Polsce, media zajmujące się polityką raczej nie są nigdy apolityczne, kwestia tylko kto aktualnie bardziej przegina :D
1
@Nano22 bo ten, kto Cię tak wyzywa jest upośledzony
1
@Sherem a nie można po prostu być zdania, że i media pisowskie, i media typu GW, Newsweek itd są na mniej więcej tym samym poziomie? Co to za rywalizacja, że "może my nie jesteśmy obiektywni i apartyjni, ale tamci są jeszcze mniej obiektywni i upolitycznieni" xD
0
@Przemek2323 XD nk o co kaman z tymi ćpunami
EDIT
a dobra, już kojarzę, chodzi o wypadek w WWA
0
@Ricardinio14 i spoko, na taką decyzję też potrzeba odwagi, dlatego doceniam i życzę powodzenia ;) no hard feelings
2
@Ricardinio14 kilku nie znalazło, a kilku pewnie znalazło - i na co to jest dowód? Na to, że studia są niepotrzebne czy np. że jedne dyplomy są bardziej biorące, a drugie nie i może po prostu warto się zastanowić wybierając na co się idzie?
3
@AlicjaFCB upraszczasz i generalizujesz, uwierz mi. Poza tym, studia to przykład, wiedzę i doświadczenie można zdobywać w różnoraki sposób, ale na pewno nie osiągniesz ich w wieku 20 lat.
1
@SelloutCrowd no nie wiem, może np. wykształcenia? Oczywiście, nie każdy musi mieć wykształcenie wyższe, ale na moim osobistym przypadku na pewno studia pomogły.
6
@AlicjaFCB Przecież nie twierdzę, że na tzw. "zachodzie" nie jest lepiej ;) Ale jeśli ktoś twierdzi, że już w wieku 20 lat bez studiów należy mu się dobra praca, samochód i mieszkanie, to trochę zbyt roszczeniowa postawa.
I nie generalizowałbym, sam mam 28 lat i nie narzekam na swój aktualny status życiowy, moi znajomi również, po prostu jedni dłużej muszą zapracować na swój "dobytek", jedni krócej, jednym pomogą rodzice, spadek, innym nie itd. Ot, życie.
14
@Ricardinio14 IMO w wieku 20 lat nie oczekiwałbym superwysokiej pensji, kupna mieszkania, samochodu za 100k itp - trzeba sobie na wszystko zapracować, najpierw edukacją (w wieku 20 lat nie masz jeszcze skończonych studiów), potem pracą.
Anyway, powodzenia!
5
@Europejczyk1980 XD umówmy się, zarówno PiS ma swoje media, jak i PO/KO ma swoje i tak jest od wielu lat, więc mnie nic to nie dziwi. Czy cała ta akcja jest słaba? Oczywiście. Ale tak samo słabe są paski TVP, wybieranie człowieka roku przez Gazetę Polską czy słynne okładki Newsweeka - po każdej ze stron jest syf, a najśmieszniejsze jest to, że obie te strony wiecznie powołują się na obiektywizm, rzetelność czy niezależność xD
Polityka w Polsce to jedno wielkie szambo, a media są po prostu ich odzwierciedleniem, kwestia tylko po której stronie barykady się znajdujemy i z jakiej perspektywy oceniamy takie działania.
5
@BarcaInfo Już odejście CRa było ciosem dla LaLigi, a bez Messiego liga hiszpańska już w ogóle dla części rynku byłaby o wiele mniej atrakcyjna.
0
@pikass14 ok, tylko to nie znaczy od razu, że ktoś go porzucił, może się zgubił, więc warto się upewnić, czy nikt go nie szuka ;)
0
@Pogba chyba nie tak dawno przedłużał kontrakt, więc wątpię, a w aktualnym stanie to i tak nikt poważny go nie kupi, chyba, że za grosze
3
@pikass14 IMO to mieszanka jakaś, raczej spory urośnie. Nie udało się namierzyć właścicieli?
0
@BarcaInfo od dłuższego czasu mamy praktycznie dwóch stoperów, eh. Pod nóż chłopaka i oby wrócił silniejszy
2
@Gomess ja jestem lekko rozczarowany, pierwszy sezon podobał mi się najbardziej, a im dłużej oglądałem kolejne 2 tym bardziej mnie męczył. Ale ogólnie spoko serial
1
@geass nasze skrzydła to osobna dyskusja, chociaż co do zasady zgadzam się z Tobą
1
@marcin000019 nie wiesz, póki nie spróbujesz go na innej pozycji ;) fakt jest taki, że czy w ATM czy we Francji grał gdzie indziej i dawało to lepsze efekty
0
@Tomo1989 tak, chodzi mi o zawodników, których mamy aktualnie, dlaczego nigdy nie spróbowaliśmy ustawić Griezzmana na jego naturalnej pozycji, a Messiego przesunąć nieco bardziej w tył, gdzie i tak często schodzi
4
Teoria: czy granie Griezmannem + Suarezem (Griezzman po prawej) w ataku i Messim w środku (tuż za nimi, w środku, gdzie i tak schodzi bardzo często) nie byłoby warte spróbowania i potencjalnie lepsze niż granie MSG z Griezzem duszącym się na lewej stronie?
0
@Barca1992 czytaj ze zrozumiem pls
0
@dominik127pl wiem, że nie ma ;) ale sam na pewno zdajesz sobie sprawę, że ludzie często kierują się nie własnymi przekonaniami (bo np. nie interesują się polityką i ich nie mają) i głosują, bo np. gdy wygra X to będzie płakać LGBT, a jak wygra Y, to będzie płakał Kościół, itd
1
@EsteBlanco pic unrel, po prostu je lubię
9
Jestem daleki od popierania Dudy (Trzaskowskiego zresztą też) i przy wyborze Andrzej vs Rafał zagłosowałbym po prostu przeciw PiSowi, ale patrząc na różne komentarze, wypowiedzi itp na tej lub innych stronach, stwierdzam, że fani Rafałka są o wiele bardziej upierdliwi, irytujący i wyglądający jakby chcieli przekonywać do swoich racji samych siebie (wiem, generalizuję), dlatego nie zdziwię się, jeśli ktoś "na złość" jednak zagłosuje na Dudę, jakkolwiek bardzo poroniony by to nie był pomysł.
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-0/p350x350/106673048_1196586630678215_4974733653152117798_n.jpg?_nc_cat=108&_nc_sid=dbeb18&_nc_ohc=AuDSFjy2K9gAX-iWDlN&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&_nc_tp=6&oh=605eddfff6cca622fd4648bdc3db768e&oe=5F21F30E
4
Dziwi mnie, że szczególnie po takich meczach jak wczoraj, wiele osób najchętniej wydałaby kolejne niemal 200mln na Neymara, jakby miał być on rozwiązaniem wszystkich naszych problemów. To, że przy okazji brakłoby nam hajsu na obsadzenie kilku innych newralgicznych pozycji, oczywiście jego zwolennicy pod uwagę nie biorą.
1
@IronSanHybrid Ma 19 lat - dla porównania, w Barcy mamy chłopaków po 20tce na których eksplozje talentu ciągle czekamy ;)
0
@heniek168 OJO!!11 NEYMAR 2021
2
I oczywiście, można śmieszkować z Viniciusa, ale przy braku Dembele czy nawet Pereza, to ktoś taki, kto po prostu zabrałby się z piłką by nam się aktualnie bardzo przydał :) Sam chłopak mnie strasznie irytuję swoją postawą, ale ma talent i dzisiaj zagrał dobrze jak na swoją chaotyczną głowę :)
0
Szukając plusów, to uważam, że nasza pierwsza połowa (pomijając sam początek) była chyba najlepsza od dawna, biorąc pod uwagę klasę rywala, wyglądało to znacznie lepiej niż z Napoli czy z wygranym wysoko meczu z Eibarem. Jest nad czym pracować oczywiście, ale widać efekty tej pracy.