1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@CalvinCandie jednak jest delikatna różnica między podaniem informacji, że "przyszłość Valverde jest niepewna" a pewnikiem w stylu "Valverde jest skończony i dzisiaj zostanie to ogłoszone" :) a zatem to drugie się nie potwierdziło

0

@cules100pro @CalvinCandie jasne, bo przecież kreowanie na bieżąco pseudonewsów i ploteczek transferowych na pewno nie leży w jego interesie, tudzież stacji, którą reprezentuje ;)

3

Do wszystkich tak bardzo podekscytowanych tym odliczaniem: przypominam, że Gerard Romero to ta osoba, która jeszcze w maju podawała, że Valverde został zwolniony i do końca dnia (w dniu kiedy podano tę wiadomość) zostanie to ogłoszone, potem podał info, że może tego dnia, a może innego, a na koniec ze wszystkiego się wycofał ;) także raczej podchodziłbym do wszystkiego na spokojnie, bo jego wiarygodność już dawno została negatywnie zweryfikowana


0

@Grzesior667 ok, dzięki, mimo iż ten Delta na pierwszy rzut oka nie wygląda na legalne źródło :)

0

@Grzesior667 ok, fajnie, a teraz idź być rozgarniętym gdzie indziej, jeśli nie masz nic do dodania w temacie

1

@Kredon CP to Canal Plus :D

0

Istnieje jakiś inny, legalny, ale bardziej opłacalny sposób oglądania Canal Plus Sport online niż wykupienie całego pakietu Canal+ na player.pl? Nie potrzebuję wszystkich canalów, szczerze powiedziawszy, to zadowoliłby mnie pakiet C+ Sport + Eleven (chodzi oczywiście o mecze Barcy).

4

miło widzieć Rafę i Ousmane'a trenujących razem z grupą :)

7

@Bovciek i dobrze, jeszcze sobie Dembele coś naciągnie :P

0

@Mesi12 nie mam pojęcia, chyba cały trening

1

Kto ogląda live z treningu? Frenkie chyba nie ma sobie z kim pogadać :P

0

XXI wiek, a ludzie nadal się czepiają, kto jakie ma włosy, w co się ubiera itp

Co do posta, Anglicy chyba nie mają przepełnionej sukcesami historii w FCB, ale powodzenia :)

0

@MacixxPL Jest sprzedany, ale Barca ma go wykupić za 4mln, by sprzedać gdzie indziej za kilka mln więcej :P

1

Marca: Prezentacja Griezmanna bez udziału publiczności
Podczas prezentacji nie będzie fanów na Camp Nou. Camp Nou będzie zamknięte ze względu na planowaną wymianę murawy.
https://bit.ly/2LMlIXS

Spora szansa, że po zeszłorocznym cyrku kibice by Go zbyt miło nie przywitali xD

0

@IronSanHybrid czo ten Pol

0

@MacixxPL Nie byłoby to złe, ale jednak mówiło się już tyle, że Barca chce go sprzedać za jakieś 6-10 mln

0

@IronSanHybrid Jeśli mnie nic nie ominęło, to to chyba nie ta pozycja :-D

0

@messi564 też chciałbym Firpo, od Guerreiro wolałbym chyba dać ten 1 sezon szansy dla Cucurelli

0

"Barca zakomunikowała Filipe Luisowi, że nie jest nim zainteresowana"
(MD, https://bit.ly/2S9IcTL)

Jeśli nie Luis i nie Firpo, to kto?

1

@PieN albo takich ;)


0

@baryn Jeśli zwiększenie naszych szans w LM ma być głównym argumentem za Neymarem, to trochę się niezgadzam, bo przecież przez ostatnie 2 sezony w PSG Ney wypadał z gry w kluczowych etapach LM :P Oczywiście, nie musi tak być w kolejnych sezonach, ale wydawanie 200mln na de facto niepewne wzmocnienie w tych kluczowych momentach to trochę ryzykowne zagranie ;)
A o przydatności De Ligta już wiele było powiedziane (też byłbym za), ale traktuj te nazwiska tylko jako przykłady - po prostu za 200mln można wzmocnić drużynę na wiele sposobów niż tylko na jednej pozycji, która nie jest w sumie też najsłabiej w Barcy obstawiona.

5

@Cou7_ley Coutinho lubi to

0

@BartqRKO możesz oddać dziecko, a psa zostawić :-D

0

@Grzesior667 Dzieci w teorii też, a się ich nie "kradnie" :P

0

@jeyx77x Ney im się sportowo nie opłaca, z ich perspektywy lepiej zaczekać na Mbappé za sezon lub dwa

0

@Kamiloza91 Endrju Golara

0

@monsterrize Oczywiście, że nie wiem tego, więc tylko spekuluję, ale już nie raz pojawiały się wrzutki nt. że Barca bierze kredyt na to czy tamto ;) Nie ma niestety zbytniej przejrzystości finansowej, jeśli chodzi o nasz klubik

0

Nie mam nawet nic przeciwko samemu powrotowi Neymara do Barcy, ale zakładając, że kosztuje On 200mln (lub ew. jakiś % tego + 1-2 piłkarzy), to czy nie lepiej takie pieniądze (które w ogóle wątpię, że posiadamy) przeznaczyć na kupno 2-3 innych piłkarzy? To oczywiście tylko teoria, ale taka kwota hipotetycznie wystarczałaby na pokrycie transferu De Ligta, Juniora i klasowego napastnika (patrz: cena za Jovicia) ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?