OsehShalom
Dołączył/a: czerwiec 2019
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@afe5834 generalnie się zgadzam, ale w drugiej połowie to Real miał pecha, że nie wpadło im więcej ;D ta jedna bramka faktycznie nieszczęśliwa (dla nas), ale wygrali zasłużenie
2
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Jestem mega pozytywnie zaskoczony tym wywiadem, ciekawa rozmowa, świetnie dobrane, merytoryczne pytania, super się Was słucha, chcemy więcej! Duży plus dla redakcji i dla Julii :)
0
@Kamiloza91 o Maradonie to chyba wszystko, a o Messim, że nikczemnik ma czelność nie lubić grać na nierównych boiskach
2
@norbi77 podpisuję się pod tym, dwumecz otwarty, a wynik sprzyja nam. Poprzednie włoskie wizyty w Turynie czy Rzymie skończyły się gorzej ;D
7
Nie pojmuje działań tego zarządu, setki milionów wydane na tranfery, a brakuje zawodników 1szego składu do gry. W ataku musimy ratować się 17-latkiem i napastnikiem sprowadzonym z przypadku, bo w głupi sposób pozbyliśmy się Pereza i Ruiza (a zarobione pieniądze i tak wtopiliśmy potem właśnie na Martina). Kupno Malcoma chyba tylko po to, by zagrać na nosie Romie, bo nas ograła xD Na środku obrony brakuje prawonożnego stopera, bo wypchnęliśmy Todibo, jednocześnie żałując latem pieniędzy na De Ligta, który przy starzejącym się Pique był idealną opcją. Oddanie Jaspera za Neto bez jakiejkolwiek korzyści (finansowej) dla klubu. Kupno za kosmiczne pieniądze Griezmanna dla samego nazwiska, bez pomysłu gdzie ma grać. Kupno Firpo w miejsce Mirandy czy Cucurelli, którzy wyobrażam sobie, że wcale gorszymi zmiennikami Alby dzisiaj by nie byli. Wague właściwie nie wiem, w jakim celu sprowadzony został do klubu. Paulinho kupiony za 40mln po to by rok potem oddać go za podobne pieniądze w niezrozumiałych okolicznościach. Do tego dodajmy wizje Coutinho jako nowego Iniesty czy "Neymar na 200% zostanie". Nie mamy skrzydłowych, ani nikogo na środek ataku. Ofensywa oparta na cudach Messiego.
I nie krytykuję tutaj żadnego z wymienionych piłkarzy, bo trzymam za nich kciuki jak za każdego innego gracza Barcy - po prostu ten ten zarząd to jakaś pomyłka.
2
czo ten Bułka:
https://www.mundodeportivo.com/futbol/real-madrid/20200225/473775309132/bulka-hazard-courtois-criticas.html
0
Nie gramy cudów (wiadomo), ale pierwszy raz widzę w tym sezonie Inter i muszę przyznać, że grają niesamowicie i w mega inteligentny sposób, szacun.
0
@Rewolucja123 jakaś tam wrzuta, po której nawet strzał nie padł, to mało "groźna, składna akcja" xD
0
Czy Barca stworzyła w tym meczu chociaż jedną składną, groźną akcję z gry?
0
@Phatro Wg Barto Valverde to "projekt średnio lub długoterminowy" ;D
2
@Phatro Dokładnie to samo uważam, 1-2 sezony, ktoś, kto tchnie ponownie barcelońskiego ducha w tę grupę nieprzeciętnych w końcu graczy.
0
Umówmy się, nawet gdyby w tym momencie odszedł Valverde, to na rynku nie ma wybitnego/topowego trenejro na taki klub jak FCB, dlatego osobiście wybrałbym Setiena - na krótkim dystansie jego drużyny zawsze odpalały, grały ładnie, ofensywnie, lubił stawiać na młodych plus na pewno wśród starych barcelońskich wyjadaczy miałby posłuch.
Xavi to dopiero przyszłość, Wenger to przeszłość.
5
Brak zwycięstwa na wyjeździe od 4 marca. Najgorszy start w La Liga od kilkunastu lat. Czego tutaj własciwie jeszcze bronić? Kim jesteśmy, dokąd zmierzamy?
0
Nie wiadomo jaka przyszłość czeka Umtitiego czy Todibo (życzę im obu jak najlepiej oczywiście) Pique jest już bliżej końca kariery niż dalej, a w jego miejsce nie udało się pozyskać De Ligta. To oczywiście bardzo pesymistyczne podejście, ale w czarnym scenariuszu pewnym obrońcą na kilka najbliższych lat jest z pewnością Lenglet, co poza nim? Myślicie, że za rok czy dwa La Masia będzie w stanie wypełnić nasze luki w obronie? Jeśli nie, kogo widzicie jako potencjalne transfery na środku defensywy?
0
@MesQueUnClub_87 sam bym kieeedyś bardzo chętnie zobaczył takie ustawienie 4-2-3-1, jakie opisałeś, z tymże nie widzę miejsca dla Griezmanna na prawej stronie, potrzebujemy dwóch skrzydłowych, a na tę chwilę ich brak
0
@Nolife1899 wiadomo, chciałem tylko stwierdzić, że niezależnie od miejsca w grupie, możemy trafić na godnego przeciwnika już w 1/8, bo 4 z 7 pozostałych grup mają po 2 silne zespoły, które możemy dolosować ;)
2
@Kapitan hawk Cóż, potem wygrać ligę europy + La Liga i Copa i mamy ten wymarzony tryplet ;)
0
Wiem, że to przedwczesna rozkmina, ale zakładając wygranie naszej grupy, to istnieje wciąż dosyć spore prawdopodobieństwo, że w 1/8 trafimy na mocnego przeciwnika, np. Juve, Bayern, Totki, PSG, Napoli lub Liverpool (jeśli te zaś zajmą drugie miejsca w swoich grupach) :)
15
Już w najbliższą sobotę:
https://i.imgflip.com/3av4mw.jpg
0
@MarioVeB! @adi7adi8 @Veb1233 a nie macie poczucia, że powinniśmy mieć na stałe dwóch, a nie jednego rezerwowego napastnika? Tym bardziej, że mowa o skrzydłowych, a z nich aktualnie mamy jedynie Dembele, z którym wiadomo, że różnie bywa. Kolejny argument to to, że dodatkowy napastnik chociaż teoretycznie zwiększy konkurencję ;)
0
W przypadku, gdy nasza podstawowa linia ataku (Griez, Dembele, Suarez, Leo) wróci do pełni zdrowia, to jeden z dwójki Perez, Ansu wróci do gry w drużynie rezerw/Juvenilu? Który?
5
Nie będę rozpaczał jak niektórzy, bo to mimo wszystko cenny remis i dopiero początek rozgrywek, ale:
- nie zasłużyliśmy nawet na ten 1 pkt
- zmieniły się nieco nazwiska, ale poki co gramy na wyjazdach dalej to samo, co w 2 poprzednich sezonach
- jeśli dalej będziemy tak bojaźliwie grać poza Camp Nou, to na wiosne znów się zbłaźnimy na pierwszym mocniejszym rywalu
0
@sidzej trochę nietrafiona analogia, bo mój hipotetyczny ból zęba nie przekreśla potencjalnej kolejnej szansy, by zrobić krok naprzód w karierze w wymarzonym miejscu pracy, jakim rzekomo dla Dembele jest Barcelona. Oczywiście, są ludzie z różną psychiką i umiejętnością radzenia sobie z problemami, nikt tego nie kwestionuje i po części każdy zasługuje na zrozumienie, ale jednocześnie przy takim podejściu, On czy ktokolwiek z tego typu mentalnością, nie może oczekiwać sukcesu w jednym z największych klubów na świecie.
0
@krzychu1526 Standardowo, zależy jakie kryteria przyjmiesz, bo np. kto jest kluczową osobą w swoim zespole - CR w Juve, czy Bernardo w City? Also, jakbyś miał do swojej 11tki wybrać tylko jednego z nich, to kogo? Wielu by powiedziało, że krystynę, ze względu na charyzmę, umiejętność mobilizacji siebie i innych w kluczowych momentach itp.
Plus jest już stary to dostaje, póki pomoże xD
0
Biorąc pod uwagę transfery do i z klubu, aktualną formę (sportową jak i mentalną) oraz fakt, że nikt nie młodnieje (patrz: Leo, Pigue, Luis itp), to Waszym zdaniem mamy w tym roku kadrę o większym potencjale by coś (chyba wiemy, o czym każdy marzy) zwojować niż w zeszłym roku?
Osobiście, cieszy mnie przybycie Frenkiego czy nawet Grizza, ale ciężko mi sobie wyobrazić, że Leo powtórzy aż tak świetny sezon ja zeszły, że Suareza kolano da mu wreszcie spokój, a Dembele wreszcie się przełamie, a nie połamie.. Z drugiej strony, kto ma równie mocny lub mocniejszy niż my skład "na papierze" (wiem, to nie fifa, ale...)? City? Może Juve?
Dla wygody pomińmy dyskusje o Valverde w tym wątku ;D
0
@NaFazieHitman ani na nflx, ani HBO nie mogę znaleźć :)
0
Co polecilibyście dla fana Rick&Morty i Bojacka? Próbowałem F is For Family, Big Mouth, Family Guy, Archer, Paradise PD czy Final Space i tylko ten ostatni dał radę - jakieś inne sugestie? Netflix lub HBO GO
83
Bartomeu - PSG, tak to widzę:
https://i.imgur.com/XrCMTTw.png