Oskar00
Dołączył/a: luty 2019
Włocławek
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Śmieszne jest to jak ludzie zajmujący się piłką na codzień, uważają że taka reprezentacja jak Ghana to chłopcy do bicia. Te afrykańskie reprezentacje, które w miarę regularnie są na Mundialach (WKS, Senegal, Nigeria, Ghana) to rywale bardzo niewygodni i na pewno lepiej się gra na reprezentacje z drugiego szeregu europejskiego, aniżeli na wybieganych Afrykańczyków.
0
@bartekvisca To prawda, ale myślę, że spore znaczenie ma to że obecnie piłkarze grają 2x tyle meczów. Przez to kalkulują siłami, oszczędzają się i cierpi na tym widowisko.
2
To nie jest karny? xD
1
@malypuzon Komu by nie nastrzelał - ma 41 lat i strzela na największej scenie. Jest wielki (przyznanie tego nie koliduje z tym, że Messi jest największy)
14
Szkoda, że najprawdopodobniej i tak wyjdą. Ale Belgia zajmująca ostatnie miejsce w grupie z Egiptem, Iranem i Nową Zelandią to byłby przepiękny cyrk XD
2
Ale przydzbanił xD
0
@FcPortoFan1999 Ciężko to uargumentować jak liniowy ma idealny obraz ze 3-4 metry obok
Totalnie niezrozumiałe jest to dla mnie
3
Ci sędziowie to są upośledzeni? Kolejny raz Irańczycy są stopowani jak w zapasach i nic xD
3
Ależ finisz Rekina, coś pięknego
2
Jeżeli Gordon będzie miał grać na LS to:
1. Jeśli Rapha zostanie to Anglik będzie co najwyżej zmiennikiem
2. Jak Rapha odejdzie to spadnie nam jakość
Chyba, że Pan Flick ułożył to tak, żeby grali we dwóch + Yamal. Raphinha tak samo haruje, a piłkarsko jest lepszy i to wyraźnie lepszy. Chyba, że za płotkę no to inna rozmowa - tutaj gorzej nie będzie.
2
Fajny mecz, dobre widowisko.
Jakby te kolejne mecze były na odwrót to bym obejrzał o 1 Kolumbia Uzbekistan. Na Ghana Panama mi się czekać nie chce, a o 4 jak się obudzę to wyglądam jak kolejny Azjata i dzień potem rozwalony xD
1
Tak oglądałem sobie ten mecz, nie pisałem nic. Gordon średnio, Rashford z golem. Kane, Reece James i Rice mega piłkarze - każdego bym u nas widział bardzo chętnie.
Ale jaki ten Spence jest mega szybki to szok xD
0
@agaFCB Sasza to bierze jak nic
2
Oglądam sobie filmik z MŚ 2010 - te bramki, ten klimat na trybunach, te eksplozje radości zawodników po bramkach. Gdzieś przy tym ogromie pieniędzy, które są nieodłączną częścią obecnego futbolu zanika taka naturalna pasja i radość z tego pięknego sportu.
0
@agaFCB Rywal solidny, mecz dobry, aż szkoda że przy swoim serwisie tak frajersko mecz oddany
1
@Barca_Big_Moment Faria bardzo solidnego Struffa pokonał w 2,5h tu już prawie 5 grają. Bardzo ciężko będzie, ale po dzisiejszym meczu Sinnera niczego nie można być pewnym
0
Mega meczycho Tiafoe z Hubim.
Myślę, że niestety ale po takim meczu raczej ciężko zwycięzcy będzie w 3 rundzie
7
Patrzę na kadrę Belgii i niebywały jest ten spadek jakości w niecałą dekadę. Z piłkarzy topowych jest Courtois i Doku, kilku dobrych jak Trossard czy Onana.
Jak KDB da radę grać na pełnych obrotach to sporo im może dać, ale jego zdrowie jest dramatyczne.
2
Nawet jak nie wygra to w końcu może się gra Igi podobać. Lekko to jeszcze podciągnąć i kolejny Garros do wzięcia.
0
Iga znowu problemy z serwisem :/
3
Jakoś trochę i tak mi szkoda, że tak nisko. Mam wrażenie, że to najsłabszy Real jaki widziałem.
1
@PatrychoO Przyszedł, zrobił co trzeba strzelając komu trzeba i skończył karierę - kozak
2
Ciekawostka: w ostatnich 7 finałach LM tylko jedna drużyna zdobywała bramkę/bramki.
0
Oglądać Panowie oglądać - jutro może jakiś 1 gol padnie i z 5 strzałów łącznie
4
Haha, poszedłem spać jak dogrywka się zaczynała - brawo dla Basków. Szkoda, że z takimi frajerami straciliśmy szanse na 2 puchary w typowy dla nas sposób. Ale chociaż mamy ligę a cały Madryt… :)
2
Chyba w LE i LKE wyjdzie ta słynna „królowa Premier League”. Nie mają najmocniejszych klubów na świecie, ale za to jest tyle dostatecznie mocnych drużyn, że spokojnie mogą mieć monopol na te mniej prestiżowe rozgrywki. W tym sezonie Aston Villa w LE i Crystal Palace w LKE wydają się zdecydowanymi faworytami.
9
@Aragorn33 A co tam Mbappe robi w tym zestawieniu? xD
0
Hehe, co tam somsiad? Liczyłem na większe upokorzenie, tak to odpadli w podobnym stylu do nas. Ale no wciąż nie ma ich w półfinale :)
2
Z różnych powodów byłem bardzo rzadkim bywalcem ostatnio na La Rambli, ale czas najwyższy wrócić. Szkoda wczorajszego meczu - wcale nie musieliśmy odpaść, udało się odrobić w 24 minuty starty, potem typowa dla nas bramka w plecy i... to by było na tyle. Obecność Raphinhi, lub Pedri w formie i ten dwumecz skończyłby się inaczej, z happy endem mimo tego, że nasza obrona jest daleka od ideału. Na małe pocieszenie niech dzisiaj Bayern zwycięży, zawsze to lepiej na serduszku jak somsiad też się wywali na głupi ryj :)
0
@Gronek Ja bym w jakieś Włochy poszedł - może Udinese?