Oskar00
Dołączył/a: luty 2019
Włocławek
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mi się dzisiaj serio przyśniło ale się tym nie chwalę, bo mój sen polegał na tym, że w pierwszym składzie grali Puig Aleña i Oriol Busquets także no nierealny kompletnie sen.
0
Bednarek albo będzie miał IFa albo TOTSa MC
0
Tak samo jak nie wypada mówić, że sędziowie pomagają Barcelonie tak samo i Realowi. Bądźmy obiektywni, nie bądźmy tak ślepi bo szczerze mówiąc irytuje mnie wypominanie błędów tylko na korzyść Realu, gdy miały też miejsce na korzyść Barcy - może w mniejszej ilości ale miały. Przypomnijcie sobie mecz z Eibarem pod koniec sezonu, gdy mogliśmy stracić mistrzostwo i gdy dostaliśmy karnego i bodajże grę w przewadze po genialnej symulce Alby - po prostu poziom sędziowania w Hiszpanii jest żenujący i o ile ten mecz z Levante faktycznie wygląda jak ustawiony żart to na ogół nie tworzyłbym jakichś teorii spiskowych
1
O każdej porze dnia i nocy bym rozpoznał co jest czym ;)
0
Hahaha dobrych śmieszków mamy na La Rambli
0
I tak nie wiadomo czy się cieszyć - wynik ratuje Messi (standardowo), błąd rywala a gra nie powala... Na Sevillę i ligę starczy, ale nie jestem pewny czy starczy na zmotywowany Real i przede wszystkim LM
0
Złe porównanie, bo Krzysiu czasem schodzi na skrzydło będąc bardzo szybkim :D
0
Neuer VVD Ndombele Messi Ronaldo
Jak już trzeba tę ligue 1 i bundesligę wykorzystać to widziałbym to tak :D
2
Trochę Ronaldo stracił już na efektowności, ale biorąc pod uwagę całokształt nie określiłbym tego jako bycie ślepym - można tylko powiedzieć że przeskok między tą dwójką a resztą piłkarzy jest ogromny
0
Jeżeli kibicowanie danej drużynie byłoby zależne od sukcesów i wyników prawdopodobnie kibicował bym Bayernowi - co roku dublet, a i LM się trafiła :)
Nigdy w życiu bym nie pokochał Barcelony gdyby grała futbol taki jak Atletico, nawet w przypadku trypletu zdobywanego rok w rok
0
Bardzo ciężko się nie zgodzić, chciałbym polecić komentarz ale jeszcze 30 dni na LR nie jestem :D
Ale poza nim to w zasadzie cała obrona poza Gimenezem do przyjemnych nie należy, o Diego już nie mówiąc
4
Więcej biegania nie jest równoznaczne ładniejszej grze :)
4
Ale rzeź - wiem, że na zasadzie wróg mojego wroga jest moim przyjacielem w teorii tak nie powinno być, ale nie ma zespołu którego bardziej nie cierpię od Atletico, ich futbol jest wręcz obrzydliwy
1
Hahaha Alex Sandro = CR7, oj Szpaku Szpaku
0
Dziwi nieco wybór Messiego, przy popisie Denayer'a w obronie rywali - prawdopodobnie gdyby nie on w końcu coś byśmy wcisnęli :D
0
Wiem, że zaraz mogę zostać zwyzywany, ale jeżeli mecz z Gironą był wypadkiem przy pracy Realu to obawiam się że przy takiej grze te 9 punktów to mało - Sevilla wyjazd, Real wyjazd, Betis wyjazd i tak pięknie nasza przewaga może popłynąć
0
Szkoda słów na Valverde i naszą grę, ale co do zawodników Lyonu to mam wrażenie, że ci o których jest cicho sprawiają dzisiaj najlepsze wrażenie - fenomenalny do tej pory mecz Denayer'a, Traore Dembele przyjemnie dla oka grają.. Za to z tych o których jest głośniej to tylko Mendy nie zrobił na mnie złego wrażenia, przede wszystkim Aouar wygląda na bardzo przehype'owanego. No ale to tylko indywidualne odczucia na podstawie jednego meczu :D
0
Nie chcę go obrażać, ale przynajmniej na boisku Suarez nigdy do przyjemniaczków nie należał - symulacje, gestykulacje, pretensje - no ale bronił się grą, a ostatnio ciężko coś na plus znaleźć
0
Ja bym nie narzekał tylko korzystał :)
3
Ale VVD grał przeciwko Hazardowi - akurat jeżeli chodzi o drybling to dużo nie odstępuje Messiemu
0
Podbijam wypowiedź kolegi, wszystkie żarty żarciki z Benzemy są niesłuszne, gdyż czysto piłkarsko jest po prostu fenomenem co potwierdza fakt iż jest to 7 trener, który na niego stawia + wypowiedzi różnych ludzi ze środowiska piłkarskiego
3
Suarez hahahahaha, dobrze że jest wynik
0
No porównując do Suareza to nie ma co ukrywać
0
Moje oczy krwawią - z jednej strony paralitycy w wykończeniu po stronie Barcy, a jak przełączę na Koronę z Lechią to już totalna kopanina której przewodzi podwórkowy kopacz Arweładze, który wygląda jak jakiś żart a nie piłkarz...
1
Rozmawiał przez słuchawkę, więc interwencja VARu była. Faul na Viniciusie przed bramką na 1:1 też był oceniany tylko w wozie i przez słuchawkę.
0
Wiadomo, opcje są dwie. Co nie zmienia faktu, że zwycięstwo w finale smakuje najlepiej :D
0
Pokora, pokora, pokora. Ile można czytać "Trafmy na Real, wyeliminujemy ich" - prawdą jest, że w ostatnich latach wysokie wyniki w El Clasico były tylko w jedną stronę, ale czy mało razy Real utarł nam nosa? W ostatnich latach pomijając rozmiary zwycięstwa, to ich ilość rozkłada się mniej więcej po równo (może z delikatną przewagą na naszą korzyść). Potem będzie wielki płacz w przypadku porażki, że znowu w ćwierćfinale odpadamy.
0
Już każdy miał nadzieję że trafimy na nich w PK i nie powiem, że jesteśmy na straconej pozycji ale po pierwszym meczu delikatnie lepszą sytuację ma Real, także lepiej na nich trafić jak najpóźniej, żeby znowu się nie zrobiło przykro, że odpadamy w ćwierćfinale.
1
Dobre synchro, zmotywowałeś chłopaka XD
1
Świetna pierwsza połowa w wykonaniu Ajaxu - mają to czego pozbawione są teraz drużyny Barcelony, Realu czy Juve (te opierają swoją grę na wyrachowaniu, indywidualnościach) - w ich grze widać młodość, zgranie, przebojowość, lecz brakuje wykończenia. Ale bądźmy szczerzy nie ma co płakać o tę sytuację z nieuznanym golem Tagliafico, gdyż w przepisach jasno jest napisane, że jeżeli zawodnik absorbujący uwagę bramkarza/ uniemożliwiający mu interwencję znajduje się na pozycji spalonej to sędzia ma obowiązek odgwizdać w takiej sytuacji spalonego.