1

Studenci to raczej w wino się nie bawią, leci coś mocniejszego :D

0

Nie ma piłkarzy podobnych stylem do Ronaldo. Już nawet nie biorąc pod uwagę jego lat świetności motorycznych, gdzie był prawdziwym mistrzem dryblingu przy pomocy sztuczek to nawet teraz nie ma gościa który tak świetnie się ustawia, głową nikt nie gra nawet w połowie tak jak CR no i mało jest piłkarzy, którzy potrafią tak się rozpędzić. Dlatego biorąc pod uwagę całokształt ich karier tym bardziej nie ma co mówić z takim przekonaniem że Messi jest lepszy, bo biorąc pod uwagę całokształt kariery to Ronaldo jest piłkarzem bardziej uniwersalnym w ataku (teraz czekam aż wszyscy zaczną po mnie jechać)

1

Wina tylko i wyłącznie słabej formy - żadne czynniki zewnętrzne wpływu nie miały

0

Tylko PSG jeżeli chodzi o kulturę gry zaprezentowali najwyższy poziom obok City a mimo to MU gra dalej, także no

4

Skazywali ich na baty od Borussi a przeszli po 4:0

0

Nie zapominajmy o Juve - bardzo doświadczona i wyrafinowana drużyna

0

Tak tylko mówię że ataki City będą bardziej zorganizowane i groźniejsze

0

No bo nie ma - porównujesz mecz z Lyonem po 0:0 w pierwszym meczu do ucieczki spod topora defensywnego Atletico? XD

0

Akcja ładna, ale choćby bramka Mane dużo ładniejsza :)

0

Bez przesady XDDD Każdy normalny bramkarz by to wybronił, ale że mają jakiegoś pastucha na ławce no to się wturlało

0

No zachował się jak kompletny i**a Denayer, no ale nie ma co narzekać

0

Ja rozumiem optymizm, też wbrew powszechnym opiniom sądzę że przejdziemy ale bez przesady XD

0

Ja to się modlę, żeby Denayer nie zagrał takiego meczu jak w Lyonie bo może być wtedy naprawdę ciężko sforsować 5 obrońców

0

Coś ala Bale - dużo pieniążków się polało za typa to szkoda go sadzać na ławkę

0

W tym sezonie dzieją się tak chore rzeczy, że nie zdziwi mnie już nic. City jest niemal pewniakiem ale pozostałe mecze w przyszłym tygodniu to wielka niewiadoma. Lecz coś mi mówi że Barcelona, Bayern i Juventus przejdą dalej. A w ćwierćfinale Juve - Barca :)

1

To nieźle jutro XD (No offence)

1

Takie opinie mnie rozwalają XDD Byli najlepsi w ostatnich latach to LM zdobywali, teraz grają na poziomie co najwyżej RSSS no to i odpadają

0

Wszystko jasne, no to wiadomo że zmienia postać rzeczy. To tak jak ktoś u góry napisał myślę że powinno znaleźć się miejsce dla Stankovicia :D

0

Hristo Stoichkov?
Rakieta?
Lovren?

0

Do Promesa trzeba mieć anielską cierpliwość - z piłką nie ma na co narzekać, ale ustawianie Jezus Maria - nie grałem nigdy gościem który zamiast ustawić się do piłki centralnie raz za razem wbiega do bramki (bez wcześniejszego naciśnięcia L1 żeby wybiegał)

0

Ja bym zamienił Live na Bayern, Romę na Porto i Atleti na Juve (tu jakieś dziwne przeczucie że zmiotą ich w Trybie) - a kolejne dziwne przeczucie jest takie, że znowu dostaniemy PSG no ale oby nie :D

0

No Yaya też fenomenalny piłkarz i to przez ponad dekadę brylował.

0

Na bramce na pewno nie widzę Valdesa, a MATS to jeszcze nie teraz takie opinie, ale wszystko przed nim. Tutaj widzę Casillasa lub ewentualnie Buffon/ Kahn
Na prawej obronie też raczej dałbym kogoś innego niż Dani Alves. Biorąc pod uwagę całokształt dałbym Cafu, chociaż jeżeli byłoby to wybieranie poszczególnych okresów to Maicon 2009-2011 niesamowity kot.
Na środku Puyol oczywiście ma miejsce, choć w tym miejscu pewnie wielu postawiło by na włoskich defensorów - Nesta, Maldini, Cannavaro.
Na lewej to nie widzę innej opcji niż Carlos :D
Środek pomocy ciężko wybrać, duży przepych ale Xavi Iniesta Busquets jak najbardziej mają prawo bytu.
Messi obowiązkowy, R10 pewnie też często by się pojawiał no ale przynajmniej dla mnie CR7 obowiązkowo.

0

Że niby od Neymara? Bądźmy poważni, nie róbmy sobie żartów - Neymar też jest obunożny, a chłodna głowa i wykończenie w szczególności to drugie jest u niego na ten moment na wyższym poziomie niż u Dembele. NJr jest jednym z trzech piłkarzy którzy w pojedynkę wygrywają mecze - on i Messi poprzez indywidualne akcje, dobry drybling i spokój przy wykończeniu, a Ronaldo poprzez umiejętne odnajdywanie się w sytuacjach, najlepszą grę głową na świecie i wiem że pewnie większość mnie wyśmieje, lecz przez swoją nieprzewidywalność bo to wciąż jest gość który potrafi przejść 2/3 piłkarzy albo uderzyć z 30m tylko udaje mu się to rzadziej niż kiedyś.

0

Śmiesznie jest w Madrycie - zamiast Isco na boisko za Kroosa wchodzi gość który nie zabłysnął niczym w Realu... No ale takie decyzje nas nie martwią.

4

Luka "Złota Piłka" Modrić XD

1

Panie Pepe ostatnie lata to bardziej symulant niż brutal, no ale 2010-2012 to była rzeź :D

0

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

0

Karny ewident :)

1

Ostatnio grał Marcelo więc lewa to była autostrada, Reguillon to inna bajka, chłopak jest bardzo ogarnięty w defensywie. A ogólnie to co to za argumenty że nie mogą wygrać z 18 letnim chłopakiem na skrzydle lub gadka że starczy im siły na 10 minut? XD Wyjdą na nas jak lwy, będą walczyć o każdą pilkę, nogi nie cofną. Nie liczyłbym że zwycięstwo przyjdzie samo, mam nadzieję że w ogóle przyjdzie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?