Oskar00
Dołączył/a: luty 2019
Włocławek
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mówienie, że Piątek jest lepszy od Milika... Po jednym sezonie, w którym Krzysiek nie wyróżniał się niczym poza wykończeniem. Piątek jest napastnikiem numer 4 w naszej kadrze, na następnym zgrupowaniu już miejsca w pierwszym składzie nie zagrzeje, a i w Milanie Leao niedługo jego miejsce w składzie zajmie
3
@Misugi14 Serbia, w sensie mocniejsza. Bo rywalem byłaby lepszym Hiszpania.
1
@leo_messi_10 Stworzyliśmy grupę, z 2 najlepszymi zespołami z grupy B + Wenezuelą. Wychodzą 2 najlepsze drużyny z naszej grupy więc jeszcze możemy 3 miejsce zająć.
0
@barca_86 To już nie grupy, od ćwierćfinału będzie system pucharowy
0
Ależ meczycho i ależ powrót Monfilsa, chociaż znając jego teraz przy swoim serwisie przegra
1
@xJLx TOTY co prawda miałem okazję grać tylko w drafcie, bo wolałem postawić na Ferdinanda i Van Dijka POTMa (mówię o okresie przed TOTS), aczkolwiek zwykły dawał radę i w pierwszej dywizji, a i elitę z nim wbijałem
No ale tak jak mówisz, każdy ma swoje odczucia - też zdarzało mi się, że karty którymi się wszyscy jarali mi do końca nie odpowiadały
0
@Criss18Barca Niż Juve? Na pewno nie
0
@Mathew86 Prawo do transmisji też kosztuje, teraz płacą połowę
2
@xJLx O tej samej Fifie mówimy? Zwykły Varane do maja dawał bardzo dobrze radę, a TOTY jest 3-4 najlepszym obrońcą w grze
0
@Transu96 Militao 79 tempa 81 obrony i fizyczności, karta na 2 pierwsze miesiące
0
@fcbfan1993 i co zrobiliśmy z tym dnem?
1
Co za mecz XDDD
1
@michal283 albo i nie XD
2
@pomi11 Nigdy Barca nie była świetna? Widziałeś statystyki porównujące Real z Barcą? Na przestrzeni kilku sezonów (nie licząc ostatniego) byliśmy od Realu lepsi dzięki wyjazdom
0
@krzychu1526 w Kielcach większość kibiców (w tym ja) miała go dość. Bardzo konfliktowy człowiek, przez którego wielu piłkarzy (Kiełb, Palanca, Możdżeń z najważniejszych) opuściło klub, a za to kogo sprowadzał on odpowiadał - nikomu kto ogląda Ekstraklasę nie muszę mówić jakim żartem byli Janjić, Petrak czy teraz Djuranovic
5
Legia Legią, ale FCSB o ile nie wcisną nic w samej końcówce odpadną z Vitorią Guimaraes. Nie byłoby w tym nic szczególnego, gdyby nie fakt, że prezes rumuńskiego klubu publicznie mówił, że jest w stanie postawić swoją głowę na awans swojej drużyny, wręcz obrażając rywali, mówiąc że w rumuńskiej lidze zajęliby ostatnie miejsce, a na wszystkich płaszczyznach są lepsi od Portugalczyków. Gość chyba nieźle porobiony jest, sugerując że liga rumuńska jest lepsza od portugalskiej, no ale...
0
@HansLanda Owszem w jednym meczu Kopenhagę pokonali, ale w ogólnym rozrachunku przegrali 2:3
0
@PJ1985 Dlatego właśnie tak ich nazywasz, napisałem że człowiekiem takich nazwać nie można
0
@PJ1985 Jeżeli przy takiej tragedii dla kogokolwiek miało by znaczenie komu kibicuje to człowiekiem takiego kogoś nazwać by nie można
1
@Transu96 Ja również nie jestem w stanie na to patrzeć
10
Życie jest tak bardzo niesprawiedliwe - niektórzy robią wszystko, żeby sobie życie skrócić i dożyją 80-90, a tutaj 9 letnia dziewczynka... Trzymaj się Lucho
0
@socha Czwartek, 18
0
@Bamek94 Jak to? U mnie w każdym sklepie jest i Joy i Niespodzianka
2
Semedo asysta :o
2
Odnoszę wrażenie, że w tym sezonie będziemy mieli bardzo dużo niespodzianek - każdy klub z najwyższej klasy rozgrywkowej ma do dyspozycji tyle różnych sprzętów, boisk, zatrudnianych jest mnóstwo ludzi zajmujących się detalami... Otóż do czego zmierzam? Mam wrażenie, że piłka dzięki temu bardzo się wyrównuje. Wiadomo, że w dalszym ciągu geniusz trenerski, czy geniusz konkretnego piłkarza może zrobić różnicę, aczkolwiek słabsze drużyny są w stanie przeciwstawiać się bieganiem, oraz taktyką opartą na zabezpieczaniu tyłów. Spójrzmy na zeszłoroczny mundial, gdzie drużyny typu Iran, Maroko, Australia walczyły jak równy z równym z Hiszpanią, Francją, Portugalią. Musimy powoli przyzwyczajać się do tego, że różnice w wyszkoleniu technicznym są zacierane przez fizyczność, a po zniknięciu naszego małego argentyńskiego geniusza możemy mieć niemałe problemy, gdyż nie ma drugiego takiego piłkarza, który potrafi zrobić różnicę w każdym meczu, z każdym rywalem.
1
@BykFCB Z jednej strony sam sobie odpowiedziałeś na pytanie - mają kadrę na top 3, dlatego mówi się że są świetnie zarządzani
0
@gontex Dramat? Nasz mecz sprzed tygodnia
Kryminał? Mecze Premier League w tej kolejce (konkretniej decyzje sędziów)
A thriller to nie wiem
9
@BykFCB Może dlatego że z przeciętniaka stali się klubem regularnie walczącym o mistrzostwo i który doszedł do finału LM?
0
Po takiej kolejce w Premier League chyba trzeba szanować Lahoza czy info Mallenco - mem, myślałem że bardziej ewidentnego karnego niż wczoraj na Azpim być nie może - a jednak i znowu niwpodyktowany
1
@Witekk10 Kane wybiegał sam na sam, typ się rzucił w niego całym ciałem ale no - nie ma karnego