Oskar00
Dołączył/a: luty 2019
Włocławek
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Colon Teraz Medvedev przełamie i 6-4 dla niego
0
@GilManzano Ligi Mistrzów ostatnio nie wygrali, w przeciwieństwie do nas. A w ostatnim sezonie skończyli swój udział na 1/8, podczas gdy my odpadliśmy w półfinale, więc nie mają lepszych wyników. No ale faktycznie Borussia jest lepszym przykładem.
@MrKubano Jak najbardziej, gdyby nie te niespodzianki sport nie byłby uwielbiany tak jak jest.
0
@MrKubano Wiadomo, przecież zdarzyło się, że Atletico pokonało nas czy to w lidze, czy w LM. A jeszcze bardziej dobitnymi przykładami będą dwumecze Realu z Ajaxem czy Barcy z Romą, gdzie średniaki europejskie sprawiły olbrzymie sensację.
0
@GilManzano Może niekoniecznie na równi, ale wiadomo o co chodzi - kluby z czołówki, ale jednak nie ze ścisłego topu.
0
Medvedev i Nadal to jak klub pokroju Borussi/ Atletico i Barca - niby różnica nie jest ogromna, Rosjanin jest w stanie Hiszpanowi zagrozić, ale są detale które powodują, że w większości spotkań Nadal przechyli szalę korzyści na swoją stronę.
0
Medvedev utrzymuje się przy życiu - choć wydaje mi się, że nawet jeśli wygra seta całego to i tak nie pokona tak grającego Rafy.
0
@ricardo0705 Piękne statystyki, kiedy go zakupiłeś?
0
@Arkon Co do trójki to nie ma żadnej wątpliwości - myślę, że wyżej od DDG można postawić Edersona, Navasa, Cillesena i Neuera. Także w moim rankingu DDG zająłby 8 miejsce.
6
@amanter W którym momencie jest ten nieudany drybling? Ja widzę przedryblowanie dwóch Serbów, zablokowany strzał, następny strzał zablokowany i nieczyste trafienie w piłkę (po spalonym).
25
@_catalan Ronaldo w meczu z Serbią:
- 94% celności podań
- 100% udanych dryblingów
- 2 kluczowe podania
- 1 bramka
No ale faktycznie, akcja mu nie wyszła to można ją wrzucić i ktoś kto nie oglądał meczu będzie się z niego nabijał.
0
I szybka odpowiedź, słaby mecz ale dużo bramek
1
@MesQueUnClub96 Rashford, nikt nawet podbicia do niego nie ma.
0
@D10SLEO Nie no, zbyt piękna nie jest, ale budową kobietę przypomina
0
No i kończy się piękna seria :(
0
@Khajio Z Unionem cały zespół delikatnie mówiąc nie błyszczał, wcześniej mi się podobał - zobaczymy co będzie dalej.
0
@Khajio 2 gole i 3 asysty w 3 meczach + ta łatwość w dryblingu - chciałbym być tak pod formą :(
0
@Encore Ronaldo - pewniak
3
@Chwytliwy A przypadkiem nie złapał urazu pod koniec sierpnia?
2
Z przecieków wynika, że Mustafi w nowej Fifie ma dostać upgrade względem 19 i być ocenionym na 83 overalla - dla porównania Matip według przecieków overalla ma mieć 82. Jeżeli okaże się to prawdą będę musiał przyznać, że polityka przyznawania ocen kartom piłkarzy w wykonaniu EA jest bardzo ciekawa.
0
@Crakitic Jakby tylko od tego napastnicy byli to nikt by nie stawiał wśród najlepszych napastników Firmino czy Benzemy
0
@olej3012 Oglądam Napoli i uważam, że Piotrek gra lepiej od Fabiana co często ma przełożenie w ich ocenach za mecz - jakimś dziwnym trafem Ancelotti też zawsze ściąga kogoś innego niż Zielińskiego
0
@goldenboy Zależy od psychiki, grywałem przy 500-700 osób na trybunach, ale że zawsze miałem głowę mocną to nie przeszkadzało mi to totalnie
0
@MiczenS Ciągnie grę do przodu, ma technikę na poziomie Hiszpanów, świetnie rozgrywa, potrafi uderzyć - jeżeli trafiłby pod skrzydła Kloppa/ Guardioli byłby w absolutnym top 5 pomocników na świecie
0
@Pitera27 Mam wrażenie, że szukała bo w tym sezonie nie widziałem przyzwoitego meczu w jego wykonaniu
8
@MiczenS To polecam się dobrze przyglądać, bo Piotrek zawsze coś na boisku od siebie daje
0
Mówienie, że Piątek jest lepszy od Milika... Po jednym sezonie, w którym Krzysiek nie wyróżniał się niczym poza wykończeniem. Piątek jest napastnikiem numer 4 w naszej kadrze, na następnym zgrupowaniu już miejsca w pierwszym składzie nie zagrzeje, a i w Milanie Leao niedługo jego miejsce w składzie zajmie
3
@Misugi14 Serbia, w sensie mocniejsza. Bo rywalem byłaby lepszym Hiszpania.
1
@leo_messi_10 Stworzyliśmy grupę, z 2 najlepszymi zespołami z grupy B + Wenezuelą. Wychodzą 2 najlepsze drużyny z naszej grupy więc jeszcze możemy 3 miejsce zająć.
0
@barca_86 To już nie grupy, od ćwierćfinału będzie system pucharowy
0
Ależ meczycho i ależ powrót Monfilsa, chociaż znając jego teraz przy swoim serwisie przegra