1

@Colon Teraz Medvedev przełamie i 6-4 dla niego

0

@GilManzano Ligi Mistrzów ostatnio nie wygrali, w przeciwieństwie do nas. A w ostatnim sezonie skończyli swój udział na 1/8, podczas gdy my odpadliśmy w półfinale, więc nie mają lepszych wyników. No ale faktycznie Borussia jest lepszym przykładem.
@MrKubano Jak najbardziej, gdyby nie te niespodzianki sport nie byłby uwielbiany tak jak jest.

0

@MrKubano Wiadomo, przecież zdarzyło się, że Atletico pokonało nas czy to w lidze, czy w LM. A jeszcze bardziej dobitnymi przykładami będą dwumecze Realu z Ajaxem czy Barcy z Romą, gdzie średniaki europejskie sprawiły olbrzymie sensację.

0

@GilManzano Może niekoniecznie na równi, ale wiadomo o co chodzi - kluby z czołówki, ale jednak nie ze ścisłego topu.

0

Medvedev i Nadal to jak klub pokroju Borussi/ Atletico i Barca - niby różnica nie jest ogromna, Rosjanin jest w stanie Hiszpanowi zagrozić, ale są detale które powodują, że w większości spotkań Nadal przechyli szalę korzyści na swoją stronę.

0

Medvedev utrzymuje się przy życiu - choć wydaje mi się, że nawet jeśli wygra seta całego to i tak nie pokona tak grającego Rafy.

0

@ricardo0705 Piękne statystyki, kiedy go zakupiłeś?

0

@Arkon Co do trójki to nie ma żadnej wątpliwości - myślę, że wyżej od DDG można postawić Edersona, Navasa, Cillesena i Neuera. Także w moim rankingu DDG zająłby 8 miejsce.

6

@amanter W którym momencie jest ten nieudany drybling? Ja widzę przedryblowanie dwóch Serbów, zablokowany strzał, następny strzał zablokowany i nieczyste trafienie w piłkę (po spalonym).

25

@_catalan Ronaldo w meczu z Serbią:
- 94% celności podań
- 100% udanych dryblingów
- 2 kluczowe podania
- 1 bramka
No ale faktycznie, akcja mu nie wyszła to można ją wrzucić i ktoś kto nie oglądał meczu będzie się z niego nabijał.

0

I szybka odpowiedź, słaby mecz ale dużo bramek

1

@MesQueUnClub96 Rashford, nikt nawet podbicia do niego nie ma.

0

@D10SLEO Nie no, zbyt piękna nie jest, ale budową kobietę przypomina

0

No i kończy się piękna seria :(

0

@Khajio Z Unionem cały zespół delikatnie mówiąc nie błyszczał, wcześniej mi się podobał - zobaczymy co będzie dalej.

0

@Khajio 2 gole i 3 asysty w 3 meczach + ta łatwość w dryblingu - chciałbym być tak pod formą :(

0

@Encore Ronaldo - pewniak

3

@Chwytliwy A przypadkiem nie złapał urazu pod koniec sierpnia?

2

Z przecieków wynika, że Mustafi w nowej Fifie ma dostać upgrade względem 19 i być ocenionym na 83 overalla - dla porównania Matip według przecieków overalla ma mieć 82. Jeżeli okaże się to prawdą będę musiał przyznać, że polityka przyznawania ocen kartom piłkarzy w wykonaniu EA jest bardzo ciekawa.

0

@Crakitic Jakby tylko od tego napastnicy byli to nikt by nie stawiał wśród najlepszych napastników Firmino czy Benzemy

0

@olej3012 Oglądam Napoli i uważam, że Piotrek gra lepiej od Fabiana co często ma przełożenie w ich ocenach za mecz - jakimś dziwnym trafem Ancelotti też zawsze ściąga kogoś innego niż Zielińskiego

0

@goldenboy Zależy od psychiki, grywałem przy 500-700 osób na trybunach, ale że zawsze miałem głowę mocną to nie przeszkadzało mi to totalnie

0

@MiczenS Ciągnie grę do przodu, ma technikę na poziomie Hiszpanów, świetnie rozgrywa, potrafi uderzyć - jeżeli trafiłby pod skrzydła Kloppa/ Guardioli byłby w absolutnym top 5 pomocników na świecie

0

@Pitera27 Mam wrażenie, że szukała bo w tym sezonie nie widziałem przyzwoitego meczu w jego wykonaniu

8

@MiczenS To polecam się dobrze przyglądać, bo Piotrek zawsze coś na boisku od siebie daje

0

Mówienie, że Piątek jest lepszy od Milika... Po jednym sezonie, w którym Krzysiek nie wyróżniał się niczym poza wykończeniem. Piątek jest napastnikiem numer 4 w naszej kadrze, na następnym zgrupowaniu już miejsca w pierwszym składzie nie zagrzeje, a i w Milanie Leao niedługo jego miejsce w składzie zajmie

3

@Misugi14 Serbia, w sensie mocniejsza. Bo rywalem byłaby lepszym Hiszpania.

1

@leo_messi_10 Stworzyliśmy grupę, z 2 najlepszymi zespołami z grupy B + Wenezuelą. Wychodzą 2 najlepsze drużyny z naszej grupy więc jeszcze możemy 3 miejsce zająć.

0

@barca_86 To już nie grupy, od ćwierćfinału będzie system pucharowy

0

Ależ meczycho i ależ powrót Monfilsa, chociaż znając jego teraz przy swoim serwisie przegra

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?