Oskar00
Dołączył/a: luty 2019
Włocławek
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Triv44 Mi od razu do głowy przychodzi Amman Janda i Ulaga, być może jeszcze Kuttel
0
@FcBarcaCules Nie wykluczam takiego scenariusza, ale mi osobiście wydaje się, że nie zamkną losów dwumeczu dzisiaj. Uważam, że przejdą dalej po dwóch zwycięstwach, ale nie będzie to pogrom a wynik typu 4-1 w dwumeczu.
0
Dzisiaj spotkania zespołów, których nazwa może nie wzbudza strachu u niemal wszystkich drużyn, ale jakże ciekawych i mądrze budowanych (no może poza Valencią, która jednak ma inne atuty, jak doświadczenie na arenie międzynarodowej). Ręki uciąć sobie nie dam, ale wydaje mi się że właśnie dzisiaj będą miały miejsce najciekawsze widowiska. Dlaczego? Zespoły są świadome, że mają rywali na bardzo zbliżonym poziomie, a dodatkowo dla większości z nich ćwierćfinał LM będzie dużym osiągnięciem (myślę, że tylko dla Kogutów jest to cel minimum). Pięknie grająca Atalanta, przebojowy Lipsk mający w kadrze młodych, żądnych sukcesów piłkarzy, mocny Tottenham jednak znacząco osłabiony no i wyrachowana Valencia, która sprawiła już niespodziankę wychodząc z grupy. Nic, tylko czekać do wieczora na fantastyczne widowiska.
0
@Katalonik97 Po dwóch wczorajszych meczach stwierdzasz, że zespoły które dzisiaj grają są do pokonania i nie prezentują wyśmienitej gry - hmmm?
1
@MichalZZZ Za Live - Atletico:
Dwóch niesamowicie charyzmatycznych trenerów
Oglądanie Liverpoolu jako największego kandydata do zwycięstwa w LM
No i można być ciekawym czy geniusz Cholo będzie w stanie przeciwstawić się rozpędzonej maszynie Kloppa
Ale no drugi mecz ma więcej argumentów przemawiających za nim:
Szybka, ofensywna gra miła dla oka
Możliwość porównania w bezpośrednim meczu Sancho i Neymara (o ile ten zagra)
Można być niemal pewnym, że nie będzie to mecz na 0-0
Obserwowanie Mbappe, Halanda
8
@FC1899Barca Jedyny w swoim rodzaju, nie wiadomo gdzie gra, w sumie nie jest szybki ani silny, dryblingu nie ma, a mimo to ma świetne liczby + jest niezwykle pożyteczny dla drużyny.
0
@NeroTFP Jak wyszedł z progu widziałem, że nie będzie rywalizacji o czołowe lokaty, no ale myślałem, że chociaż z 210 wyciągnie :/
0
Gościa zgięło na prawą stronę po lądowaniu, zastanawiałem się czy się nie wywali i dostaje 19 - sędziowie w tym sporcie to jest mega padaka
0
@danio1899 Jest powołany na jutrzejszy mecz z Celtą.
4
Irytujące jest to jak bardzo pchają Krafta do przodu
0
Dawid też ładnie.
0
@nvidd Ibra - Eto'o
0
@takisobiektos Nie zmienia to faktu, że nie wiadomo co z tą piłką by zrobił - nie da się jednoznacznie stwierdzić czy należała się jednastka.
0
Ależ ciężka do interpretacji sytuacja. Z jednej strony nie mam najmniejszych wątpliwości, że umyślność zagrania była zerowa - kompletny przypadek. Jednak no mam wrażenie, że piłka szła w światło bramki, a ręka znacznie powiększyła powierzchnię ciała. Nie podjąłbym się jednoznacznej opinii czy należał się karny, czy też nie.
18
@ollo0 Ała, składnia tego zdania.
0
@Barwindg Myślę, że są świadomi tego, że jest jeszcze rewanż a po tak intensywnych derbach nic dziwnego, że trochę pary dzisiaj brakuje.
0
@Barwindg Mają nawet 105 + z 10 minut łącznie doliczonego.
1
@NismoFCB Dotknęła piłka ręki, ale nie ma mowy o karnym.
2
Ta sytuacja teraz Piotrka pokazuje jak kluczowe jest przyjęcie, jeżeli przyjąłby piłkę w stronę bramki miałby kilka opcji na skończenie akcji, tak ograniczył sobie bardzo pole manewru.
1
@amanter Oj, początki życia nie wskazują, żeby chłopcy poszli w ślady taty - widać, że Leo im jedzenia nie żałuje :D
0
@beznicku1000 Dam drobną poprawkę, że teraz trzeci sezon z rzędu grają w najwyższej klasie rozgrywkowej* Niby tak, ale kurczę no z każdym sezonem poprawiają swoją pozycję w tabeli + nie od dziś wiadomo, że jest to podmadrycki odpowiednik Espanyolu więc nogi nie odłożą. Trzymam kciuki, żebyś miał rację.
3
Obawiam się trochę najbliższej kolejki i myślę, że jeżeli ten sprawdzian zaliczymy na ocenę lepszą niż 3, to odzyskam wiarę w dublet. Getafe jest zespołem wręcz stworzonym do urywania punktów wielkim i boję się, że to co zyskaliśmy na Villamarin to stracimy na Camp Nou.
1
Pamiętam płacz na początku meczu, że sędzia już pomaga Realowi, jest przeciwko nam - no to myślę, że za całokształt meczu Ci płaczący o sędziów będą uważali, że sędzia super sprawiedliwie ten mecz sędziował
2
@klopx W Koronie bardzo lubimy, a raczej nas zarząd graczy, którzy nie są dobrzy w żadnym aspekcie tylko po prostu są solidnymi rzemieślnikami - chętnie go przyjmiemy XD
0
Spokojnie, sędzia w obie strony - oszczędził gościa który sfaulował Messiego, ale przypuszczam że przy Lahozie Busi już by z czerwoną wyleciał XD
0
@blaise7 Może to tylko zaslona dymna? XD
0
@fortunate_son Drugi największy brutal jakiego znam, ale dysproprocja między nimi jest taka jak między Liverpoolem a City w tym sezonie.
2
Nie wiem czy tylko ja tak mam, ale Ramos w pojedynkę irytuje mnie dużo bardziej niż cały zespół Realu. Pepe przy tym gościu to wzór do naśladowania na boisku...
0
@anonimek A tego już nie podważam, chociaż no bardziej Inaki w tej sytuacji go wyprzedził i pierwszy trącił piłkę, bo to nie był taki typowy pojedynek główkowy, gdzie liczy się tylko wzrost i wyskok.
2
@snake99 Williams to kawał byka, żaden kurdupel ;)