Oskar00
Dołączył/a: luty 2019
Włocławek
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@DanielOOL A to nie jest ten gość, którego tak bardzo ubóstwiają na górze Valencii? Bo z tego co wiem to właśnie przez to, że na niego nie stawiał Marcelino to został zwolniony.
3
@FCMichalo Nie ma co mówić po 1 sezonie, bo wiadomo jak było choćby z Modriciem, ale ten drugi Luka wygląda na niewypał.
6
Ramos w takiej formie jak dzisiaj jest półkę wyżej od każdego obrońcy na chwilę obecną. Niesamowity mecz, szkoda tylko, że głowa nie taka jak trzeba.
5
@LuisSalvano Ty się o Real nie martw ;)
0
Pan Złota Piłka i po meczu
0
No z tym Kazkiem to serio cyrk jakiś
1
@Kompletny Był spalony, w czym macie problem?
3
@tristan87 Dostał żółtą kartkę za to wejście.
1
Ale ten Davies jest szybki :o
0
@FCB24 Gra tak jak formacja i taktyka mu pozwala. Myślę, że ostatnie Clasico i to co robił w nim "beznadziejny w obronie" Marcelo z naszymi napastnikami to idealny przykład na to.
3
@DonMatteo901 Szanujmy się, Fabian jest dużo słabszym piłkarzem od Zielińskiego. Ma większe przestoje, jest piłkarzem opierającym grę tylko na jednej nodze, a dynamiki to nie ma co porównywać (wiem, że to nie jest wyznacznik ale Hiszpan nie jest ani szybki ani silny).
0
@KapitanFCB Jakbyś skończył zdanie na wyrazie "młodszy" w końcu byś napisał coś z sensem...
3
@Nano22 Jeżeli ktoś uważa, że w 2017 było bardziej stronnicze sędziowanie niż w 2009 to brak mi słów. Vidal powinien wylecieć w 7 (!) minucie, a Ramos strzelił samobója po tym jak na pozycji spalonej był Lewandowski. To prawda, że drugi gol dla Realu był z dość wyraźnego spalonego ale no bez błędów wcześniej na korzyść Bayernu do dogrywki by nie doszło.
Jedyny błąd na korzyść Chelsea był w końcówce meczu, gdzie Abidal nie powinien dostać czerwonej, ale powinien wylecieć wcześniej bo grał w piłkę ręczną parę razy szarpiąc i obalając Drogbę z czego raz w ten sposób pozbawił go pewnej bramki. Tu nie ma porównania jeśli chodzi o te dwa mecze.
0
@Oskar00 A jeżeli miałbym dać całą 11 to:
- Ederson (napisałem już dlaczego)
Na bokach obrony Cancelo i Marcelo (oceniając czysto przez pryzmat bycia obrońcą, bo mimo kapitalnych umiejętności technicznych nie robią tego co do obrońcy należy)
Ze środkowymi obrońcami miałbym większy problem, ale dla mnie Sanchez z Tottenhamu (gość robi masę baboli, a jest bodajże w top 10 najwyżej wycenianych obrońców) i na ten moment De Ligt (nie odbieram mu potencjału, ale na ten moment jego umiejętności nie są proporcjonalne do hype'u wokół niego)
W pomocy Arthur (strasznie nierówny, często razi mnie w oczy jego gra), James (gość nie ma nic poza ułożoną lewą nogą) i Pogba (kontrowersyjnie, bo gość jest świetny, ale robić z nieho najlepszego pomocnika jest grubą przesadą, a już w szczególności biorąc pod uwagę jego mentalność)
Na skrzydłach dałbym Perisicia (ewidentnie od dwóch lat jest mocno pod formą) i Viniciusa (jak De Ligt, potencjał ogromny ale na razie jest jak jest)
No i na napad nasz cel transferowy - Lautaro, który przeplata dobre mecze ze słabymi, a w Europie zbyt dużo nie postrzelał na ten moment
0
@Kajtek77 Courtois miał beznadziejny sezon poprzedni, ale każdy bramkarz ma gorsze momenty (Buffon czy Casillas też mieli gorsze momenty). Dla mnie mocno przecenionym bramkarzem jest Ederson.
0
@mikiiki Kante też pasuje
0
@KSSniper Ja dostałem Petita, zastanawiałem się bardzo nad wersją ja Optimus, więc traf mi bardzo odpowiada :D
0
@KSSniper Panie, paczuszka już wczoraj wleciała.
0
@Kamilos84 Jak online to większość ich elektoratu nie będzie umiała zagłosować więc się nie opłaca im.
3
@Katalonbar Ale Kane naprawdę nie jest wolny, często widziałem sytuacje, że jak już minął obrońców to nie byli w stanie go dogonić.
0
@Katalonbar Kane to jest bardzo podobny typ piłkarza, ale też raczej nie do wyjęcia.
0
@macio_944 Nie będzie już meczu za tydzień
0
@Rewolucja123 Będę musiał rzucić okiem potem
0
@Rewolucja123 No tak, wcale Correa nie zaczął XDDD
0
@SuperVegeta Jedyna opcja na zakończenie ligi to z wynikami po 19 kolejkach.
1
@Adriano99 U nas na UJK mamy dostawać materiały na maila
0
@ArterkHD Pikantna Papryka
0
@AllBundy A w sumie nie wiem po co karmię trolla, ale ten gość już długo wypisuje bzdury - nie wiem czy dostaje krótkie bany czy nie dostaje
0
@Szicek10 Wisła Kraków
3
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.