0

@DanielOOL A to nie jest ten gość, którego tak bardzo ubóstwiają na górze Valencii? Bo z tego co wiem to właśnie przez to, że na niego nie stawiał Marcelino to został zwolniony.

3

@FCMichalo Nie ma co mówić po 1 sezonie, bo wiadomo jak było choćby z Modriciem, ale ten drugi Luka wygląda na niewypał.

6

Ramos w takiej formie jak dzisiaj jest półkę wyżej od każdego obrońcy na chwilę obecną. Niesamowity mecz, szkoda tylko, że głowa nie taka jak trzeba.

5

@LuisSalvano Ty się o Real nie martw ;)

0

Pan Złota Piłka i po meczu

0

No z tym Kazkiem to serio cyrk jakiś

1

@Kompletny Był spalony, w czym macie problem?

3

@tristan87 Dostał żółtą kartkę za to wejście.

1

Ale ten Davies jest szybki :o

0

@FCB24 Gra tak jak formacja i taktyka mu pozwala. Myślę, że ostatnie Clasico i to co robił w nim "beznadziejny w obronie" Marcelo z naszymi napastnikami to idealny przykład na to.

3

@DonMatteo901 Szanujmy się, Fabian jest dużo słabszym piłkarzem od Zielińskiego. Ma większe przestoje, jest piłkarzem opierającym grę tylko na jednej nodze, a dynamiki to nie ma co porównywać (wiem, że to nie jest wyznacznik ale Hiszpan nie jest ani szybki ani silny).

0

@KapitanFCB Jakbyś skończył zdanie na wyrazie "młodszy" w końcu byś napisał coś z sensem...

3

@Nano22 Jeżeli ktoś uważa, że w 2017 było bardziej stronnicze sędziowanie niż w 2009 to brak mi słów. Vidal powinien wylecieć w 7 (!) minucie, a Ramos strzelił samobója po tym jak na pozycji spalonej był Lewandowski. To prawda, że drugi gol dla Realu był z dość wyraźnego spalonego ale no bez błędów wcześniej na korzyść Bayernu do dogrywki by nie doszło.
Jedyny błąd na korzyść Chelsea był w końcówce meczu, gdzie Abidal nie powinien dostać czerwonej, ale powinien wylecieć wcześniej bo grał w piłkę ręczną parę razy szarpiąc i obalając Drogbę z czego raz w ten sposób pozbawił go pewnej bramki. Tu nie ma porównania jeśli chodzi o te dwa mecze.

0

@Oskar00 A jeżeli miałbym dać całą 11 to:
- Ederson (napisałem już dlaczego)
Na bokach obrony Cancelo i Marcelo (oceniając czysto przez pryzmat bycia obrońcą, bo mimo kapitalnych umiejętności technicznych nie robią tego co do obrońcy należy)
Ze środkowymi obrońcami miałbym większy problem, ale dla mnie Sanchez z Tottenhamu (gość robi masę baboli, a jest bodajże w top 10 najwyżej wycenianych obrońców) i na ten moment De Ligt (nie odbieram mu potencjału, ale na ten moment jego umiejętności nie są proporcjonalne do hype'u wokół niego)
W pomocy Arthur (strasznie nierówny, często razi mnie w oczy jego gra), James (gość nie ma nic poza ułożoną lewą nogą) i Pogba (kontrowersyjnie, bo gość jest świetny, ale robić z nieho najlepszego pomocnika jest grubą przesadą, a już w szczególności biorąc pod uwagę jego mentalność)
Na skrzydłach dałbym Perisicia (ewidentnie od dwóch lat jest mocno pod formą) i Viniciusa (jak De Ligt, potencjał ogromny ale na razie jest jak jest)
No i na napad nasz cel transferowy - Lautaro, który przeplata dobre mecze ze słabymi, a w Europie zbyt dużo nie postrzelał na ten moment

0

@Kajtek77 Courtois miał beznadziejny sezon poprzedni, ale każdy bramkarz ma gorsze momenty (Buffon czy Casillas też mieli gorsze momenty). Dla mnie mocno przecenionym bramkarzem jest Ederson.

0

@mikiiki Kante też pasuje

0

@KSSniper Ja dostałem Petita, zastanawiałem się bardzo nad wersją ja Optimus, więc traf mi bardzo odpowiada :D

0

@KSSniper Panie, paczuszka już wczoraj wleciała.

0

@Kamilos84 Jak online to większość ich elektoratu nie będzie umiała zagłosować więc się nie opłaca im.

3

@Katalonbar Ale Kane naprawdę nie jest wolny, często widziałem sytuacje, że jak już minął obrońców to nie byli w stanie go dogonić.

0

@Katalonbar Kane to jest bardzo podobny typ piłkarza, ale też raczej nie do wyjęcia.

0

@macio_944 Nie będzie już meczu za tydzień

0

@Rewolucja123 Będę musiał rzucić okiem potem

0

@Rewolucja123 No tak, wcale Correa nie zaczął XDDD

0

@SuperVegeta Jedyna opcja na zakończenie ligi to z wynikami po 19 kolejkach.

1

@Adriano99 U nas na UJK mamy dostawać materiały na maila

0

@ArterkHD Pikantna Papryka

0

@AllBundy A w sumie nie wiem po co karmię trolla, ale ten gość już długo wypisuje bzdury - nie wiem czy dostaje krótkie bany czy nie dostaje

0

@Szicek10 Wisła Kraków

3

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?