Oskar00
Dołączył/a: luty 2019
Włocławek
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ArterkHD Pikantna Papryka
0
@AllBundy A w sumie nie wiem po co karmię trolla, ale ten gość już długo wypisuje bzdury - nie wiem czy dostaje krótkie bany czy nie dostaje
0
@Szicek10 Wisła Kraków
3
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
10
@Arkon Nie zdarzyło Ci się nigdy oglądać słabego El Clasico czy derbów Madrytu?
4
@MesQueUnClub96 Moim zdaniem Chińczycy celowo wypuścili wirusa z laboratorium.
0
@FDJ Dzisiaj United łatwe 3:1
1
@TheMugShot Jak to nie widzą błędów arbitra? Niech spróbują tylko gwizdnąć karnego Realowi, czy rywalowi dać czerwoną niezależnie jak klarowne. A jak nie gwizdną czegoś ewidentnego Realowi to jest albo bardzo dobra decyzja, albo haha Realowi się należy. Ale ogólnie to wiem, że chodzi Ci o ten konkretny mecz, a cały mój wpis był o części użytkowników, bo jest tutaj bardzo dużo obiektywnych ludzi.
1
@Hanok Rezerwową obroną w PK
0
@Hushovt Ja pamiętam jak tutaj 95% użytkowników płakało, gdy Real dostał takiego karnego i był płacz, że kolejna drukarnia pod Real.
0
@Hushovt Żenujący? Nic nie grają, dostają karnego którego by połowa arbitrów nie gwizdnęła - do dupy z taką drużyną
0
Mam nadzieję, że dzisiejszy mecz pokazuje niektórym, że rewanż na Camp Nou nie jest GWARANCJĄ awansu do ćwierćfinału. Aczkolwiek myślę, że w drugiej połowie coś wcisną.
1
@Messibestplayerintheworld Sprzdawać nie muszą, więc mogą stawiać wymagania - a to że to byłaby głupota to inna kwestia.
0
@RonaldoR9 Mówiłem o tym wiele razy, że gość będzie półkę wyżej od kolegi z drużyny Rodrigo i naszego Fatiego - są po prostu piłkarze, którzy nawet jak nie imponują skutecznością to mają to coś. Salah i Sterling swego czasu byli tacy sami, a gdzie teraz są...? No właśnie.
0
Rakietka wchodzi! ❤️❤️
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Vinicius, no widzę chce iść w ślady Robbena Neymara i Ronaldo XD
8
Angelino > Zinchenko > Mendy, a dla Pepa widzę odwrotna kolejność.
4
@takisobiektos I co większą jest sztuką Carvajala z Varanem XD
1
@bodzio10 Może Sane? Co prawda istnieje ryzyko, bo wypadł z powodu ciężkiej kontuzji, ale dzięki temu myślę że koszt transferu oscylowałby w granicy 70-80 mln.
5
@sebo939 Spoko, znając Zidane'a po ich prawej stronie będzie biegał Bale, z którym problemów nie miałby Sadlok czy jakiś inny przeciętniak z E-klapy
0
Obiektywnie patrząc to kluczowe było podanie Busiego, który powinien wylecieć z boiska.
1
Wynik cieszy niesamowicie, ale naprawdę nie ma co lekceważyć Realu bo grać grają naprawdę dobrze, a skuteczność zawsze może przyjść. Szacunek do rywala przede wszystkim, bo to nie jest Real tak słaby jak w ubiegłym sezonie.
0
@JonaszKoranMekka Wystarczy, że skuteczność poprawią... Grać grają naprawdę dobrze.
12
Jak patrzę na Isco to zastanawiam się jak fenomenalnym piłkarzem by został, jeżeli napotkałby na swojej drodze Guardiolę. Jest bardzo dobrym piłkarzem, ale myślę że potencjał miał większy.
0
@HansLanda Bez przesady, poza golem z Valladolid to strzelał to co napastnik powinien.
7
Jakby Real zamiast Marcelo miał Reguillona do rotacji z Mendym, a zamiast Benzemy mieli choćby takiego Ben Yeddera to stawiam, że w lidze nie mielibyśmy w tym sezonie czego szukać, a w PK mieliby autostradę do zwycięstwa. No ale, miłość Pereza i Zidane'a do przedstawicieli starej gwardii robi swoje XD
8
Ramos to jest bezmózg, gość ma żółtą kartkę i ciągle gra na styku, kogoś popchnie, szarpnie - mam nadzieję, że nie wyleci tutaj a w meczu z nami zagra.
1
Wykończenie Benzemy to mem XD
1
@KapiFCB Zależy w jakim odstępie czasu, przez 3 godziny to można spokojnie pół litra przyjąć :P