9

Japończyk Kraft :)

3

@Kgorecki2500 Przegraliśmy w styczniu w superpucharze :)

4

Specjalnie dla wuja zmieniamy zasady piłki nożnej. Nie wygrywa drużyna, która strzeliła więcej goli w 90 minut. Wygrywa drużyna, która przez większość czasu była na prowadzeniu.
Brawo Polska! Brawo Jurek! Duma Narodowa!

15

No i po dzisiaj Zibi będzie mógł powiedzieć, że gramy jak Niemcy więc wuja dostanie jeszcze podwyżkę.

0

@BigVu Dwójka nie wytrzymała.

0

Nie wiem czy bardziej jeb***y jest sędzia czy komentator na Polsat Sport. Nie ma mowy o spalonym, myślę że dwóch Niemców było bliżej bramki (jeden na pewno) a ten mówi że był spalony.

0

Krychowiak głupi karny, faul mając żółtą kartkę na koncie
Linetty - dotknął piłkę może ze dwa razy
Moder może też szału nie grał, ale z tej trójki był najlepszy
Kogo zdejmuje wuja?

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@dzagos Wzmocnienie w przerwie na reprezentacje, niespotykana rzecz. No ale wszystkiego dobrego, bo wiadomo że nikomu się źle nie życzy

1

Czy ja się przesłyszałem czy na Polsat Sport gościowi brakowało głosu i powiedział "Lonaldo"? XD

3

@NeroTFP Dla mnie akurat w maku wszystko smakuje tak samo sztucznie i mało wyraziście, no ale kwestia gustu.

0

@Yosemite Jestem pewny, że wygra ktoś z dwójki Kane-Son. Pod względem Fify wiadomo, że lepiej żeby sympatyczny Koreańczyk wygrał.

4

Gramy w piłkę ręczną czy o co chodzi?

1

@Encore Po asyście Neymara

0

Uwaga, Gagliardini wchodzi na boisko

3

Tymczasem na portugalskich boiskach Boavista, która do tej pory nie wygrała żadnego meczu daje lekcję futbolu Benfice, która po 5 kolejkach miała 15 punktów. 3:0 w 80 minucie więc raczej wiele się nie zmieni.

1

Pedri to jest piłkarz z potencjałem jeszcze większym niż Fati, czy wszyscy młodzi z Realu. Kapitalny piłkarz już w takim wieku.

3

Nasi piłkarze grają jak by grali w okręgówce, Messi przypomina gwiazdora na orliku, który będzie kiwał póki nie straci, Fati, Griezz i Buzi koncertowo zepsuli setki, a Neto dał rywalom gola za darmo. Na La Rambli jest płacz, że nie dostaliśmy karnego w stykowej sytuacji, Jezu ludzie...

3

@Witam Ten, który później zakończy karierę, bo wysoki poziom będą trzymać do jej końca.

1

Griezmann Jezu Chryste

5

Prawda jest taka, że to osoby co teraz piszą "Brawo VAR", cieszą się z tego i się śmieją to jakby nam w El Clasico takich bramek nie zaliczali to zaraz by było "No złodzieje z Madrytu" "Hahahah, wszystko robią, żeby Real wygrał mistrzostwo".
Decyzji słuszne, ale tacy hipokryci są niesamowicie żałośni.

0

Podoba mi się nasza gra, ale bardziej skupiam się na jednej rzeczy - co ten Chiesa robi w takim klubie? Jakościowo jest gorszy od naszego Jóźwiaka, typ może do takiego Lazio czy Romy, ale no nie na Juventus.

0

Benzema to jest odpowiednik naszego Griezmanna. O tym, że gość ma umiejętności nie trzeba nikogo przekonywać, ale nie ma totalnie dla niego miejsca na boisku. Real gra bez napastnika i nie wróżę im sukcesu póki Zidane z ich defensywną 9 nie odejdą z klubu. W tym sezonie w lidze to będzie wyścig o to kto się mniej sfrajerzy. Cóż, kiedyś absolutna dominacja hiszpańskiej piłki skończyć się musiała.

2

Na wymioty mnie zbiera oglądając ten Real, a na myśl o tym, że dostaliśmy od nich 1:3 parę dni temu to nie wiem czy się śmiać czy płakać. Hiszpańska piłka leci na łeb na szyję.

1

@jacob345 Okropny delay jest, ja to po nocach specjalnie grałem FC, żeby nie skończyć na jakimś G2 bo po takiej randze to by mi się odechciało grać XD

9

@Zoker Akurat w El Clasico w ostatnich latach to Real był częściej drużyną poszkodowaną, dlatego wstrzymałbym się z takimi komentarzami.

10

@Vebrol Po co Lenglet go trzymał? Dał pretekst, słuszny karny i tyle. Wygrała drużyna lepsza, a płacz rudego i niektórych na tej stronie jest żałosny, nie zasłużyliśmy na zwycięstwo i tyle w temacie.

15

Paradoksalnie ostatnie upokorzenia Realu mnie niepokoją w kontekście El Clasico. Porażki w okropnym stylu w meczu domowym z beniaminkiem i zdziesiątkowanym Szachtarem zdecydowanie świadczą o tym, że drużyna znajduje się w ogromnym dołku. Ale z drugiej strony, przecież ich piłkarze nie stracili swoich umiejętności jak za dotknięciem czarodziejskiej różki. Czy można wyobrazić sobie lepszą motywację niż mecz z odwiecznym rywalem na ich terenie po okropnym tygodniu? Raczej nie, dlatego nie nastawiam się na łatwy mecz, ani żadne wyniki hokejowe. Ważne, żeby dali radę wyszarpać 3 punkty. VeB!

0

@pawel0304 Valverde, Odegaard, a ulubiony na tej stronie Pączuś jeszcze kilka lat grania ma przed sobą.

1

@MesQueUnClub96 Ale dziwi mnie postawa tego piłkarza. Gdy grał w Koronie to niezależnie czy oglądałem jego grę w telewizji czy na trybunach to naprawdę jego gra bardzo się mogła podobać i nie miał problemu z wykończeniem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?