Oskar00
Dołączył/a: luty 2019
Włocławek
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Kolejny niezrozumiała decyzja dla mnie - do końca nie wiadomo było czy Messi zagra, a tymczasem zagra całe 120 minut. Trzeba się modlić, żeby dokończył mecz bez kontuzji, bo dłuższy uraz to chyba jeszcze większa strata niż ewentualna przegrana Superpucharu.
2
Jak my teraz gramy? Żadnego skrzydłowego, trzech środkowych pomocników - 41212 wąskie?
No i gol... Niesamowite
3
Mamy niesamowitego farta, że Villalibre nie padł na murawę, Alba go ściągał za koszulkę w taki sposób, że karny byłby jak nic.
1
Jak oglądam Bayern to mam wrażenie, że dla Lewego obecność Comana i Sane na skrzydłach to jest zmniejszenie szansy na bramkę o jakieś 25%. Niedość, że obaj są po prostu słabszymi piłkarzami od Gnabry'ego to tak jakby w swojej grze totalnie unikali Polaka i to aż razi w oczy.
0
U nas w Polsce konkurs skoków i jestem niemal pewien, że żaden z naszych nawet o podium nie powalczy. Żaden się nie zbliżył w żadnym treningu, kwalifikacjach, ani w drużynówce indywidualnie.
1
@derlysy1979 Stoch to miał wiatr w plecy i czekał z 5 minut przy takim mrozie na skok. Oddał genialny skok
0
@mate92 Iście spierdo... Niemądry jesteś
2
@Jacu327 Może następny będzie bez Zidane'a
1
@kamson24 Przede wszystkim to pewnym Portugalczykiem, który jest motywatorem lepszym niż trener i jeszcze lepszym piłkarzem. Przy takich piłkarzach nawet największy drewniak wygląda dobrze, bo wie że musi dawać z siebie wszystko. A Zidane woli wystawiać wypalone gwiazdki zamiast młodych piłkarzy z potencjałem na ścisłą światową czołówkę. Na LR takiego trenera by na taczkach chcieli wszyscy wynieść.
9
Ile razy oglądam Real tym bardziej doceniam Koemana jako trenera. Holender jest dużo lepszym trenerem od łysego z Realu i to nie podlega dyskusji.
4
Wyobrażacie sobie, że jeżeli dzisiaj Real wygra, a Hazard zejdzie bez kontuzji to prawdopodobnie w niedzielę pierwszy raz zobaczymy pojedynek Hazarda z Dembele. Po 1,5 roku pobytu Hazarda w Madrycie pierwszy raz będzie mógł zagrać w El Clasico, zresztą Dembele też często omijał te wyjątkowe mecze.
1
To chyba poszła kometa za karnym Ramosa XD
2
Pedri do Puiga w przerwie "Bracie nie podawaj mu, on gra przeciwko nam" - wiadomo o kim
0
@MasnyTed No bo sędziowie według dużej części użytkowników zawsze gwiżdżą pod Real. A jak ostatnio Busquets zaczął nam akcję siatkówką to było super, nie spodziewaj się wiele więcej
1
Ta Fifa się staje totalnie niegrywalna, jak nie Varane i Mendy + Gomez w każdym meczu to teraz rezerwowy PO Ajaxu jest najlepszym ŚO w grze... Do czego oni doprowadzili, że w styczniu ta gra jest w takim stanie
0
@Peciak Za symulację? Nie wiem czy był wtedy karny, ale to na pewno nie była symulacja. No i perfekcyjne zawody dzisiaj... No cóż to chyba wiem jakie masz kryteria idealnego występu sędziego XD
2
@Yosemite Miałem pisać o Mario, ale wspomniałeś o nim na koniec więc sobie odpuszczę. Myślę, że warto w tej kwestii wspomnieć o innym Mario - Gomezie, który co prawda w żadnym klubie poza Bayernem nie prezentował aż takiej dyspozycji, ale jest napastnikiem, których jest bardzo mało w obecnej piłce. Świetne wykończenie, bardzo groźny w powietrzu, genialnie wychodził do piłki - uważam, że jako typowy napastnik jest naprawdę świetny. Piłkarsko? No może już trochę gorzej, zapewne dlatego został wymieniony na nieco bardziej mobilnego Mandżukicia, ale lubiłem bardzo oglądać go w akcji.
Edit: Zapomniałem wspomnieć o tym, że mimo wszystko w Fenerbache i Stuttgarcie (przed Bayernem) też wykręcał genialne liczby.
1
@NeroTFP W teorii jest szansa nawet na 12 (2 medale MŚ + KK), ale myślę, że to niemożliwe. Jeżeli dołożyłby chociaż 10 skalp byłoby cudownie.
@kulek22 Z tego co widzę to wliczane tutaj są tylko trofea indywidualne, a Kamil zdobył złoto tylko w Val di Fiemme w 2013.
0
@Isso89 Z notami pewnie by było jeszcze więcej, bo na treningach nie wliczane są noty za styl.
3
Dzisiaj wysoko do zera. No nie wtopimy dzisiaj, nie ma opcji.
0
@NeroTFP Nie mów proszę, że to nie jest fejk? Serio tak powiedział?
0
@geass Jak chcesz to możesz sobie te mecze wygrać, przecież jeżeli daliby wygraj 10 meczów to wyszłoby na to samo, a nawet byłoby trudniej, bo gola w zasadzie w każdym meczu wciśniesz więc nie rozumiem narzekania.
4
@Kacper1432 A tam za mocny, jakby mu punktów kilku nie dodali to by był za Kubackim i z 2 punkty przed Stochem. Ale dbają o to, żeby Polak na niemieckiej ziemi nie wygrał.
2
Uwaga, niemieckie cwaniaki sobie wiatr ustawiają! Cała grupa niemiecka miała wiatr pod narty, a teraz wieje w plecy. Jak tak można, FIS musi się przyjrzeć tym oszustom!!!
0
Powiem Wam tak, możemy nabijać się z Busquetsa, Griezmanna, Lengleta, Cou. Ale żaden z nich nie jest tak beznadziejny jak Marcelo. To jest wręcz nie do uwierzenia jak jeden nieudacznik może totalnie zmienić oblicze drużyny, a jednak. Dobrze dla nas.
2
@Messibestplayerintheworld A nawet jak decyzja błędna na korzyść Barcy/Atletico lub na niekorzyść Realu to też pod Real, żeby zachować pozory? Tak to działa?
5
@Seledynowy Pytanie z gatunku głupich, bez problemu będziemy w TOP 3
0
@cubiii No trzeba mieć nadzieję, bo na skrzydłach nie mamy bogactwa. Nie oglądam zazwyczaj Eibaru, nie wiem jak wyglądał wcześniej, ale po wczorajszym meczu nie mam pojęcia dlaczego Damian nawet z ławki nie wchodził przez parę tygodni.
1
@cubiii Mecz na pewno na plus, kilka razy pokręcił Destem i nie tylko nim. Kilka fajnych wrzutek dał i był bardzo aktywny, choć w drugiej połowie przygasł.
0
@FC1899Barca Patrzę bardziej w perspektywie lata po zrobieniu czystki w klubie. W zimę to nie liczę, że zatrudnią kogokolwiek, trzeba dociągnąć do końca sezonu.