1

@Michael24 Ale co się zaczyna? Oglądam dość regularnie Łomżę (kiedyś Vive) Kielce więc jakiś obraz tego jak powinna gra wyglądać mam. Oni wyglądają jak amatorzy na tle profesjonalistów - beznadziejne rzuty, problemy z łapaniem piłek. Tu jest przepaść jak między kielecką drużyną a resztą polskich ekip.

2

To mój pierwszy mecz, który oglądam i zastanawiam się jak oni jakikolwiek mecz wygrali na tym turnieju? Przecież mecz tej reprezentacji z Polakami choćby z 2009 roku skończyłby się wynikiem rzędu 40:20 i to mógłby być najmniejszy wymiar kary.

0

W którym sporcie według Was faworyci (TOP 5 reprezentacji) mają najmniejszą przewagę nad rywalem/rywal ma największą szansę sprawić niespodziankę? (Rywal taki dość dobry, ale raczej nigdy nie stawiany w roli faworyta do wygrania trofeum - coś jak Chorwacja w piłce, albo Niemcy w siatkówce)
Ułóżcie w kolejności od największej szansy do najmniejszej te 4 sporty drużynowe: koszykówka, ręczna, nożna, siatkówka

0

Strasznie się podpalają w ataku, za każdym razem jak jest szansa wyjść na prowadzenie to tracą piłkę jak amatorzy.

0

Pierwsze pudło z karnego Arka w tym turnieju - 19 próba

0

W skokach Biało-czerwoni nie zawiedli to teraz trzeba trzymać kciuki, żeby drudzy wspięli się na wyżyny swoich umiejętności i pokonali Węgrów. Do boju!

1

Jak dobrze patrzę to Stoch dzisiaj byłby 3 indywidualnie, 1,2 punktu za Kraftem i 0,1 przed Granerudem. Geiger dość mocno odleciał dziś każdemu.

0

Kraft to klasa sama w sobie, myślę że gdyby skakał bez kontuzji cały sezon to wygrałby kolejną KK.

8

@MesQueUnClub96 Wrócił i to już widać od kilku konkursów. Wysoko w powietrze i potem gwałtowny spadek przy średnich odległościach.

0

@tomek8756 Psuje opinię Konfederacji - o ile Korwina wiek usprawiedliwia, że czasami palnie głupotę to uważam, że głównie ta dwójka psuje opinię dobrym politykom z Konfederacji, których jest naprawdę kilku ale Mentzen i Berkowicz wyróżniają się chyba najbardziej.

18

@Coutinho007 Perez mimo małej ilości szans spisywał się dobrze, może nie był to materiał na pierwszy skład, ale na 12/13 zawodnika jak najbardziej. Malcom raczej też nie zawodził, gdy dostawał szanse, a tych było bardzo mało. A Portugalczyk dostaje szanse i gra tak, że oczy krwawią, ale no może jeszcze się poprawi.

1

@kaamil1910 A nie odchodzi do Arsenalu? Dość głośno dzisiaj o tym.

0

@ZielonySzparag Real też z taką grą nie ma czego szukać. Więc oddanie przez Atleti tytułu byłoby co najmniej szokujące.

7

@zadafcb Bawią się w Tottenham - wygrana w El Clasico? Cyk do gablotki.

9

@Sysia11 Od Zidane'a 2 razy lepszym trenerem to jest ktoś pokroju Pochettino. Guardiola, Mourinho i inna czołówka przebija go co najmniej czterokrotnie.

1

@MasnyTed Z jednej strony tak, ale z drugiej to nadal powinni być piłkarze lepsi od piłkarzy rywala. Coś niesamowitego jak Real i Barca nisko upadły, w meczach z Liverpoolem, City czy Bayernem już raczej nikt nie myślałby kto wygra, tylko iloma bramkami.

2

@kuz Ja bym nie ryzykował taką tezą. Żywię głęboką nadzieję, że nasi nam tego nie zrobią, ale ręki bym sobie uciąć nie dał XD

0

@Zip Naprawdę jesteś (celowo nie powiem jaki, żeby nie dostać bana) - wychwytać części zdania, które odpowiadają, a resztę dopowiedzieć.
@Bartosz85 Nie, Messi gra w zasadzie wszędzie. Miałem na myśli, że po prostu w tamtych czasach Ronaldo nie był odpowiedzialny za strzelanie goli tylko był dużo lepszą wersją Viniciusa. Dużo dryblingów, ale nie przekładał tego na efektywność. Od paru lat nie gra efektownie, mało drybluje, ale to jest konieczne, żeby móc utrzymać bardzo wysoki poziom mając 36 lat. Każdy pojedynek 1 na 1 to duże ryzyko kontuzji. A o tym, że Ronaldo nie jest zbyt skory, żeby rozgrywać tylko woli dokładać nogę to wiadomo nie od dziś. Dlatego ja nie mówię, że Ronaldo jest lepszy od Messiego, lub na odwrót. Po prostu uważam, że żeby umniejszać Portugalczykowi to trzeba być dzieciakiem z przykrym życiem, albo mieć bardzo niski iloraz inteligencji.

0

@Zip A no pewnie finał to finał - wrzućmy Puchar Gampera, czy Trofeum Myszki Miki i liczmy to na równi z finałem Mundialu, no bo final to finał.
Statystyki? Ronaldo stosunek meczów do goli zaniża jego pobyt w Sportingu i United, gdzie był niesamowicie efektownym skrzydłowym, jednak początkowo nie wykręcał zbyt dużych liczb. I więcej tych "xd" daj to może cię (celowo z małej, nie zasługujesz na dużą literę) zacznę postrzegać poważniej.

1

@Zip Głównie w finałach Superpucharu Hiszpanii - no coś nie ta ranga co Liga Mistrzów. Naprawdę ciągłym umniejszaniem CRowi się gościu pogrążasz, bo przez ostatnią godzinę ciągle ukazujesz go w jakimś negatywnym aspekcie. Ja Ci życzę, żebyś w czymkolwiek co robisz był chociaż w 1% tak dobry jak on jest w graniu w piłkę ;)

0

De Bruyne dzisiaj kontuzja czy dlaczego zszedł w 59 minucie?

2

@MesQueUnClub96 Nie no nie zapominaj o Twitterze i o tym, że teraz Neymar to już na pewno wróci.

0

@Witam Ja zaś bardzo często widzę jakieś posty tutaj, których dosłownie chwilę później nie ma. Nie polecam tej szczepionki, ale dziwne te objawy, takie do delirki podobne.

2

Boniek pracuje w moderacji to więcej niż pewne. Coraz bardziej narastał konflikt na linii użytkownicy-moderacja więc zwolnił Brzęczka, żeby zająć się czymś innym i zakopać topór wojenny. Spryciarz.

0

@robsesh Dokładnie, o ile podobała mi się sama gra Athleticu, bo poza dwiema sytuacjami bramkowymi naprawdę zbyt dużo w tym meczu nie pograliśmy to szczególnie ich zachowanie w dogrywce oraz brak reakcji sędziego bardzo zmienia moje spojrzenie na nich. A gdy Muniain (nie wiem już który to był jego faul) ściągał za koszulkę Frenkiego, żeby w zarodku zdusić akcję Barcy i nawet za to nie dostał żółtej to już totalnie nie wiedziałem o co chodzi.

2

Wiecie co Wam powiem? Jestem zrozpaczony po tym finale, jak najbardziej. Ale jestem wdzięczny za to, że Koeman nie jest betonem, młodzi u niego dostają dużo szans (poza Ryśkiem, ale liczę na to, że to się zmieni, bo nawet dzisiaj mógł się podobać) i widać perspektywy na Przyszłość. W tym sezonie w gorszej sytuacji od Realu nie jesteśmy, a Zidane jest betonem strasznym, który pozbywa się wielu dobrych, młodych piłkarzy, a dodatkowo sporą część tych co zostali traktuje nie za ciekawie. Także przyszłość jest u nas dużo jaśniejsza niż u "somsiada".

0

@Maker0 Chodzi o sam fakt niesportowego zachowania, przecież wiadomo, że krzywdy mu nie zrobił. Ale to piłka nożna, a nie żadne sztuki walki więc w żaden sposób nie można uderzać przeciwnika rękami.

0

Brodacz upadł po raz drugi..

0

Bilbao bardzo mi się podobało, ale no w dogrywce włączył im się tryb rzeźników, bardzo nie lubię czegoś takiego

1

Trincao! Teraz to musimy wygrać, nie ma innej opcji

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?